Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (12. 5. 2012)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:26.35
2 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:38.26
Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 4:10.27
2 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:20.42
3 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:29.20
4 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:29.85
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 4:30.98
6 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:33.35
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:36.98
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:26.17
2 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:27.14
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4:29.11
4 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:32.37
5 Jakub ZechaJakub Zecha 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:33.56
6 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:38.32
7 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:48.57
8 Ivan BušaIvan Buša 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:48.76
9 Tomáš NezhodaTomáš Nezhoda 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:49.77
10 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:49.86
11 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:00.50
Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:03.46
2 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:14.19
3 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:18.72
4 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:24.98
Celkem 4 závodníků