Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kolín (12. 5. 2012)

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.95
2 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.27
3 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 11.85
4 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.25
Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.19
2 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.55
3 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.64
Jakub ŠenkarčinJakub Šenkarčin 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Jakub KamešJakub Kameš 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.11
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.24
3 Jan KubešJan Kubeš 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.50
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.82
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85
6 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.04
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.83
2 Michal RozsypalMichal Rozsypal 94 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11.84
3 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.86
4 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.86
5 David HolubDavid Holub 94 AC ČáslavAC Čáslav 12.29
6 Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.64
Jiří TomanJiří Toman 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.72
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.41
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.70
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.72
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.81
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.87
7 Daniel HerzogDaniel Herzog 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.53
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.06
2 Antonín EjemAntonín Ejem 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.17
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.66
4 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.75
5 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.14
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.12
2 Romana KlimovičováRomana Klimovičová 84 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.58
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.63
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.00
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.09
3 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.09
4 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 13.44
5 Barbora LiškováBarbora Lišková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.65
6 Tereza VeckováTereza Vecková 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 13.90
7 Dominika ŠmídováDominika Šmídová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 12.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.26
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.66
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.24
4 Karolína ProcházkováKarolína Procházková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.56
5 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.71
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.89
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 12.5.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa WurmováVanessa Wurmová 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.89
2 Katarína MiklianováKatarína Miklianová 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.90
3 Nikola Krýdová Nikola Krýdová 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 14.08
4 Anna BělohlávkováAnna Bělohlávková 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.98
5 Lucie HolcováLucie Holcová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.00
Celkem 5 závodníků