Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kolín (12. 5. 2012)

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 45.63
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 34.20
3 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 32.45
4 Markéta TučkováMarkéta Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
87 20.23
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 37.44
2 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 31.26
3 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 30.92
4 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
93 23.88
5 Nikola SivákováNikola Siváková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 23.67
6 Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 23.56
7 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 19.05
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 31.20
2 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 29.96
3 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 27.75
4 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 27.49
5 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 26.46
6 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 24.52
7 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 23.85
8 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 23.33
9 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
96 21.85
10 Eliška HorákováEliška Horáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
96 21.61
Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Celkem 11 závodníků