Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Kolín (12. 5. 2012)hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 45.63 | ||||||||||||||||
2 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletika |
92 | 34.20 | ||||||||||||||||
3 |
Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletika |
90 | 32.45 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta TučkováMarkéta Tučková
TJ Sokol Kolín-atletika |
87 | 20.23 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak Vlašim |
93 | 37.44 | ||||||||||||||||
2 |
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 31.26 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 30.92 | ||||||||||||||||
4 |
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 23.88 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola SivákováNikola Siváková
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 23.67 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 23.56 | ||||||||||||||||
7 |
Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 19.05 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO Kladno |
96 | 31.20 | ||||||||||||||||
2 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 29.96 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 27.75 | ||||||||||||||||
4 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 27.49 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 26.46 | ||||||||||||||||
6 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 24.52 | ||||||||||||||||
7 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 23.85 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 23.33 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková
TJ Neratovice |
96 | 21.85 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška HorákováEliška Horáková
TJ Neratovice |
96 | 21.61 | ||||||||||||||||
Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO Kladno |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |