Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Kladno (13. 5. 2012)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.50
Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.50
3 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.30
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.10
5 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 42.20
6 Petr TomanPetr Toman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 43.30
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavlíčekDavid Havlíček 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 42.80
2 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.40
3 Jakub KocuraJakub Kocura 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.40
4 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.80
5 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.20
Antonín MertaAntonín Merta 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VolfTomáš Volf 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.40
2 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.30
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.10
2 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC ČáslavAC Čáslav 44.90
3 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.50
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 46.30
5 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.70
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 45.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.50
3 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.50
4 Kristýna RoušarováKristýna Roušarová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.60
Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HouškováAneta Houšková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 48.20
2 Anna ŠindelářováAnna Šindelářová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.30
3 Kateřina HajnáKateřina Hajná 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.00
Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků