Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje

Uherské Hradiště (15. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AKZLI AKZLI 07.99
2 Lukáš PítrLukáš Pítr 97 UHHRA UHHRA 08.02
3 Aleš MajchrákAleš Majchrák 97 KROME KROME 08.09
4 Martin DostálekMartin Dostálek 97 KROME KROME 08.14
5 Martin KotrlaMartin Kotrla 97 UHHRA UHHRA 08.20
6 Marcel RaclavskýMarcel Raclavský 97 KROME KROME 08.25
7 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AKZLI AKZLI 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AKZLI AKZLI 08.06
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AKZLI AKZLI 08.08
3 Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AKZLI AKZLI 08.11
4 Jiří MahdalíkJiří Mahdalík 98 AKZLI AKZLI 08.32
5 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 AKZLI AKZLI 08.34
6 Ondřej JuřenaOndřej Juřena 98 UHHRA UHHRA 08.55
7 Petr TkadlecPetr Tkadlec 98 AKZLI AKZLI 08.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BrhelJosef Brhel 97 AKZLI AKZLI 08.13
2 Dominik VavrušaDominik Vavruša 98 AKZLI AKZLI 08.78
3 Adam MaršálekAdam Maršálek 99 UHHRA UHHRA 08.86
4 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 UHHRA UHHRA 08.88
5 Ondřej KašíkOndřej Kašík 99 KROME KROME 08.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PítrLukáš Pítr 97 UHHRA UHHRA 07.88 11
2 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AKZLI AKZLI 07.90 9
3 Pavel TomanecPavel Tomanec 98 AKZLI AKZLI 08.05 8
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AKZLI AKZLI 08.10 7
5 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AKZLI AKZLI 08.17 6
6 Aleš MajchrákAleš Majchrák 97 KROME KROME 08.20 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BrhelJosef Brhel 97 AKZLI AKZLI 08.07 4
2 Martin DostálekMartin Dostálek 97 KROME KROME 08.11 3
3 Martin KotrlaMartin Kotrla 97 UHHRA UHHRA 08.28 2
4 Jiří MahdalíkJiří Mahdalík 98 AKZLI AKZLI 08.42 1
5 Marcel RaclavskýMarcel Raclavský 97 KROME KROME 08.48
6 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 AKZLI AKZLI 08.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 UHHRA UHHRA 08.14
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 UHHRA UHHRA 08.14
3 Michaela KotasováMichaela Kotasová 97 UHHRA UHHRA 08.62
4 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 OTROK OTROK 08.95
5 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 KROME KROME 09.22
6 Eva KlementováEva Klementová 97 UHHRA UHHRA 09.66
7 Denisa HanačíkováDenisa Hanačíková 97 AKZLI AKZLI 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 KROME KROME 08.82
2 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AKZLI AKZLI 08.91
3 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 AKZLI AKZLI 09.03
4 Jitka ProcházkováJitka Procházková 98 KROME KROME 09.26
5 Martina ChválováMartina Chválová 98 AKZLI AKZLI 09.66
6 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková 98 KROME KROME 09.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 UHHRA UHHRA 08.10 11
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 UHHRA UHHRA 08.20 9
3 Michaela KotasováMichaela Kotasová 97 UHHRA UHHRA 08.68 8
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 KROME KROME 08.89 7
5 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 AKZLI AKZLI 08.96 6
6 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 OTROK OTROK 08.97
7 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AKZLI AKZLI 09.05
Poznámky:
MB
Celkem 7 závodníků
Finále B (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 KROME KROME 09.07 5
2 Jitka ProcházkováJitka Procházková 98 KROME KROME 09.25 4
3 Eva KlementováEva Klementová 97 UHHRA UHHRA 09.71 3
4 Andrea ŠevčíkováAndrea Ševčíková 98 KROME KROME 09.77 2
5 Martina ChválováMartina Chválová 98 AKZLI AKZLI 09.85 1
6 Denisa HanačíkováDenisa Hanačíková 97 AKZLI AKZLI 09.90
Celkem 6 závodníků