výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD

Písek (19. 5. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.33
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.33
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
4 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.84
5 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 11.86
6 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.01
7 Milan SedliakMilan Sedliak 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.95
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.50
3 Martin FleischmannMartin Fleischmann 92 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.78
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.97
5 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.05
6 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 13.13
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.44
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.55
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.23
4 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.40
5 Vojtěch PrknaVojtěch Prkna 85 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.79
6 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.82
Jiří BártaJiří Bárta 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.28
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.46
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.64
4 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.69
5 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.70
6 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.03
7 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.09
Jakub PokornýJakub Pokorný 91 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.99
2 Karolína ČernáKarolína Černá 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.11
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.48
4 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.85
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 13.92
6 Tereza MelicharováTereza Melicharová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 17.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.40
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.84
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.86
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.04
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.13
6 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.29
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.45
3 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.55
4 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 13.88
5 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.91
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.29
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.68
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.95
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.96
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.04
6 Karolína ČernáKarolína Černá 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.07
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.10
8 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.30
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.01
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.03
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.47
4 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.67
5 Jakub KrausJakub Kraus 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.95
6 Jiří KordíkJiří Kordík 91 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.66
7 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.36
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.56
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 24.80
4 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.13
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.19
6 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 26.36
7 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.67
8 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 27.01
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.10
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.63
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.25
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.15
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.26
6 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.51
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.52
3 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.89
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 31.93
5 Eva HrychováEva Hrychová 88 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 33.50
Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 54.28
2 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 56.11
3 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 56.98
4 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 62.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.88
2 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.03
3 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.06
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 55.87
5 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.88
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 61.45
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.25
3 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 69.95
Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.44
2 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:07.62
3 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:08.17
4 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:23.11
5 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:48.00
Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:46.51
2 Nikol ČížkováNikol Čížková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:53.19
3 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:25.22
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:06.79
2 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:26.26
3 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:30.44
4 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:32.35
5 Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:41.37
6 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.73
7 Miloslav ŘehořMiloslav Řehoř 91 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:07.06
8 Martin PodsclanMartin Podsclan 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:27.08
9 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:31.70
MS Václav ŠejblVáclav Šejbl 44 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 5:46.40
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:43.42
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 7:08.50
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.91
Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.15
2 Jakub PokornýJakub Pokorný 91 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 16.48
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 19.55
4 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.03
Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal StudenýMichal Studený 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.01
Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.11
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.12
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.24
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNF
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 63.02
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNF
Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:30.19
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:09.54
Tomáš KoubekTomáš Koubek 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:22.70
Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:25.22
2 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10:36.46
3 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10:40.01
4 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:50.75
5 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12:06.78
Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Flaška, Beneš, Gocala, Psohlavec Flaška, Beneš, Gocala, Psohlavec TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.51
2 Prkna, Matějka, Louma, Absolon Prkna, Matějka, Louma, Absolon TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 49.55
Strogončík, Kratochvíl, Kočí, Ujhelyi Strogončík, Kratochvíl, Kočí, Ujhelyi T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Váňová, Vomáčková, Švejdová, Kobernová Váňová, Vomáčková, Švejdová, Kobernová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.38
2 Novotná, Šimerová, Kratochvílová, Burdová Novotná, Šimerová, Kratochvílová, Burdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 53.76
3 Křemenová, Zykánová, Vojtěchová, Bažantová Křemenová, Zykánová, Vojtěchová, Bažantová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 56.97
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.501.601.701.751.801.851.901.931.962.012.06
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 2.01 ---OOO-XOXOXOXOXX
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.93 ---OOXOOXXOXXOXXX--
3 Jakub PokornýJakub Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 1.90 ----XOOXOXXOXXX---
4 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.85 --OOOOOXXX----
5 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 1.75 --OOXXOXXX------
6 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.60 --OXXX--------
7= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.60 OOXOXXX--------
7= Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.60 -OXOXXX--------
9 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.50 OOXXX---------
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.401.451.501.531.561.581.601.621.64
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.62 -OOOOOOOOXXX
2 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.58 OOOOOOOXXX--
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.58 OOOOOOXOXXX--
4 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.56 OOOOXOXOXXX---
5 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.53 -OOOXOXXX----
6 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 1.50 OOOOXXX-----
7 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.50 OXXOOXOXXX-----
8 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.40 OXXOXXX-------
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.802.903.003.103.203.503.703.904.00
1 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 3.90 ---------OOOXXX
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 3.00 ---OO-O-XXX
3 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 2.20 OOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KrausJakub Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 6.43 -0.1 m/s 6.39+0,2X0,0X0,06.39X-0,1X-0,56.43-0,1
2 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.05 +0.1 m/s -+0.55.79+0.86.05+0.16.05X-5.75-0.2X0,0
3 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 5.98 +0.2 m/s 5.89+0.5X+0.35.85+0.45.89X-0.1X-0.45.98+0,2
4 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 5.76 +0.0 m/s 5.760.0X-0.15.06+0.15.764.81-0.75.27-0.9X+0.6
5 Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 5.74 +0.1 m/s 5.380.05.39+0.15.71+0.65.715.58-0.35.74+0.15.39-0.6
6 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.67 -0.7 m/s X+0,15.67-0.7X0.05.675.56-0,7X0,1--
7 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 5.51 -0.1 m/s 5.51-0.1X0.05.41+0.95.515.48-1.15.05+0.1X-1.5
8 Milan SedliakMilan Sedliak
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 5.51 +0.0 m/s 5.45+0.15.46+0.8-5.465.20-0.65.510.0X-
9 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.25 +0.6 m/s 5.150.04.800.05.25+0.65.255.25-----
10 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 5.02 +0.4 m/s 5.02+0,44.48-0.84.53+0.55.02------
11 Martin PodsclanMartin Podsclan
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
97 4.05 +0.4 m/s 4.05+0.43.68+0.43.90+1.04.05------
12 Vojtěch PrknaVojtěch Prkna
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
85 DNP -------
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.72 +0.2 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.53 -1.5 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
3 Klára LepeškováKlára Lepešková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.36 +0.9 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.97 -1.6 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
5 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.96 +0.3 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
6 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.82 -1.2 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
7 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 4.76 -0.5 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
8 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.64 +0.1 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
9 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 4.23 +0.8 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
10 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.11 +1.4 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
11 Nikol ČížkováNikol Čížková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.83 -0.2 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
12 Michaela HejlováMichaela Hejlová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 3.74 +0.2 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
96 3.24 +0.1 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
14 Tereza MelicharováTereza Melicharová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 2.85 -0.4 m/s 2.82-0,22.770,02.85-0,42.85
Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF
Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 12.02 +0.5 m/s 10.86+1,111.36+1,2X+1,011.3611.79-0,411.84+1,312.02+0,5
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.95 +1.6 m/s 11.59+1,210.86+3,211.48+0,511.5911.18-1,311.95+1,611.93+0,1
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.36 +0.6 m/s 10.64-10.92+1,1X+1,410.9211.22+0,411.32-0,111.36+0,6
4 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.95 +1.9 m/s 10.310,0X+0,910.60+0,210.6010.75+0,510.54-1,910.95+1,9
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 13.05 12.0312.3612.6812.6813.05X12.96
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.15 09.6709.7610.0410.04X10.1509.86
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.17 09.1009.1209.1709.17XXX
4 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 07.21 06.8606.4006.9806.9806.3606.5607.21
5 Anna Blažková Anna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 03.80 03.10X02.4203.1003.3303.5303.80
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 10.47 10.4709.8109.8010.4709.2610.14X
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.31 09.9909.84X09.9909.7010.3110.24
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.18 09.4909.5909.7409.7410.1809.9310.04
4 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.15 10.15X09.5210.1509.78X10.09
5 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.15 09.1908.8809.9809.9809.19X10.15
6 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 09.22 09.2208.75X09.22XX07.41
7 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 08.44 07.9808.0508.3308.3308.0308.4408.14
8 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 08.20 08.0107.7008.2008.20XXX
9 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 08.12 08.1208.0007.9508.12XXX
10 Ivana BlažkováIvana Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
71 06.00 05.8006.00X06.00XXX
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 12.62 11.4811.0512.6212.6208.20XX
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.17 XXX010.1710.1409.66
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 09.29 08.8309.1209.2909.29XXX
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 11.31 10.4311.3011.3111.31X11.0011.00
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 10.89 10.89XX10.89XXX
Josef HavlíčekJosef Havlíček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 DNF XXX0XXX
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 14.24 12.8813.59X13.59X13.9214.24
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 11.63 10.3211.6111.6311.63XXX
3 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 11.44 11.28XX11.2811.44XX
4 Luboš BušekLuboš Bušek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
66 10.68 09.6910.4810.6810.68XXX
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 09.48 09.42XX09.4209.0109.48X
6 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.95 08.6808.8808.9508.95XX08.80
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 34.25 15.9515.97X15.97
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 31.49 15.9515.97X15.97
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 26.72 15.9515.97X15.97
4 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 25.99 15.9515.97X15.97
5 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 25.98 15.9515.97X15.97
6 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 23.53 15.9515.97X15.97
7 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 22.88 15.9515.97X15.97
8 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 22.46 15.9515.97X15.97
9 Klára ŠindelářováKlára Šindelářová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
79 21.78 15.9515.97X15.97
10 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 19.37 15.9515.97X15.97
11 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 17.35 15.9515.97X15.97
12 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 17.15 15.9515.97X15.97
13 Ivana BlažkováIvana Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
71 15.97 15.9515.97X15.97
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 DNF
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 30.45 26.3127.1929.3229.3230.4528.92X
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 29.05 24.4227.1527.9727.9729.0526.09-
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 18.76 X17.0518.7618.76---
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 39.59 34.1537.5936.7837.5939.59XX
2 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 36.19 33.51X32.6533.51XX36.19
3 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 34.96 29.79X34.9634.9633.9934.27X
4 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 29.89 28.6329.89X29.89---
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 29.45 26.35X29.4529.45XXX
6 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 29.03 X29.0327.1729.03---
7 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 27.77 24.0025.2226.7926.7924.9926.0627.77
8 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 17.49 17.4915.59-17.49---
9 Vojtěch PrknaVojtěch Prkna
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
85 12.64 XX12.6412.64---
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 37.94 X36.7832.4436.7837.9437.30X
2 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 35.36 35.3635.2934.3135.36X31.08X
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 34.15 31.3130.80X31.3129.7134.1531.69
4 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 29.41 27.5829.4127.9129.4126.3226.9228.00
5 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 26.71 26.71X22.6126.71XX22.20
6 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
88 26.28 25.4326.2823.9026.2823.0124.97X
7 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 25.53 25.27XX25.27XX25.53
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 26.99 25.8624.6525.8125.86-26.99-
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 22.51 17.9922.5120.6922.5120.6420.62-
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 26.14 25.56X24.3225.56X26.14X
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 11.93 11.93--11.93---
Josef HavlíčekJosef Havlíček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 DNF X--0---
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 50.27 17.24--17.24---
2 Jiří KrahulecJiří Krahulec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
66 32.68 17.24--17.24---
3 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 32.13 17.24--17.24---
4 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 25.74 17.24--17.24---
5 Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 17.24 17.24--17.24---
Bohuslav VítBohuslav Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
59 DNP
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 43.40 40.37-32.3240.37-43.40-
2 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 34.92 30.5130.8230.9630.9634.92X32.17
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 34.46 33.4530.3234.4634.46XXX
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 34.01 X31.2734.0134.0133.1429.47-
5 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 23.90 19.9023.9023.4323.90---
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 37.80 -37.80-37.8035.38-X
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 37.47 34.4437.4734.7037.4736.44XX
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 35.75 35.7535.3533.6935.75XXX
4 Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
90 33.25 28.22XX28.2229.3933.0833.25
5 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 32.66 XX29.2729.2731.9632.6631.17
6 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 31.73 X26.0629.5929.5926.9028.8231.73
7 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 29.91 25.2529.91X29.9123.03XX
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 43.24 XXX042.1141.3743.24
2 Jan KočíJan Kočí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 38.80 30.0530.0637.2737.27X32.0838.80
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 34.03 30.9834.0331.1034.0328.09--
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 32.90 X32.79X32.79X32.9030.98
5 Michal StudenýMichal Studený
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 32.82 25.6224.9227.9627.96X30.5932.82
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 19.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 49.79 47.7948.4647.0948.4649.7947.5947.62
2 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 40.47 38.7335.3638.6838.7338.0140.4737.60
3 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 40.10 34.4335.6840.1040.1037.7537.3739.41
4 Jakub PokornýJakub Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
91 38.53 35.85X35.3035.85X35.4538.53
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 38.16 38.1238.16-38.1635.47--
6 Milan SedliakMilan Sedliak
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 32.71 32.62X32.7132.7128.6428.46-
7 Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
63 31.30 X29.6030.0130.0129.6429.5631.30
8 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
86 30.05 30.0030.05X30.0528.0927.0728.20
9 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 29.72 25.7629.72X29.72---
Celkem 9 závodníků