Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD

Písek (19. 5. 2012)
skok vysoký - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2.01
2 Jindřich VítJindřich Vít 900919 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.93
3 Jakub PokornýJakub Pokorný 911228 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.90
skok vysoký - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 956013 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.62
2 Lucie RandákováLucie Randáková 945823 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.58
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová 965428 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.58
skok o tyči - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek PěknýMarek Pěkný 931020 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3.90
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 841107 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 3.00
3 Michal RybákMichal Rybák 750331 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2.20
skok daleký - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub KrausJakub Kraus 960704 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.43
2 Michal VernarecMichal Vernarec 890829 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.05
3 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 780312 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.98
skok daleký - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.72
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.53
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.36
trojskok - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.02
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.95
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 955902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.36
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.05
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.15
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 955928 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.17
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 935805 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.47
2 Lenka BaronováLenka Baronová 825705 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.31
3 Jana ZáhorkováJana Záhorková 856103 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.18
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KromkaLukáš Kromka 960312 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.62
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.17
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha 960303 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.29
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal FučíkMichal Fučík 931114 TJ ChyškyTJ Chyšky 11.31
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.89
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 14.24
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek 681112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.63
3 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.44
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BaronováLenka Baronová 825705 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34.25
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková 935627 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.49
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 935805 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.72
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrausDominik Kraus 960604 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 30.45
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka 960312 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.05
3 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha 960303 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 18.76
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 39.59
2 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 36.19
3 Michal VernarecMichal Vernarec 890829 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 34.96
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová 935822 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 37.94
2 Martina DrdováMartina Drdová 905112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 35.36
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 935805 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.15
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrausDominik Kraus 960604 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.99
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka 960312 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.51
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal FučíkMichal Fučík 931114 TJ ChyškyTJ Chyšky 26.14
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.93
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 50.27
2 Jiří KrahulecJiří Krahulec 660306 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 32.68
3 Jan PeštaJan Pešta 830126 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 32.13
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.40
2 Ivana MachováIvana Machová 965314 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.92
3 Simona BažantováSimona Bažantová 955109 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.46
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.80
2 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová 915422 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 37.47
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 935802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.75
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrausDominik Kraus 960604 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.24
2 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.80
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.03
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 19.5.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal VernarecMichal Vernarec 890829 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 49.79
2 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 40.47
3 Marek PěknýMarek Pěkný 931020 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40.10