Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Bílina (19. - 20. 5. 2012)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 2809
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2077
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1578
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 1556
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1467
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1379
7 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1342
8 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 1199
9 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1156
10 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 1121
11 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1082
12 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 1064
13 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0984
14 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0982
15 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0937
16 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0922
17 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0914
18 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0816
19 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 0731
20 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0573
21 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0510
22 Marcel ŠírMarcel Šír 99 AK MostAK Most 0000
MS Tomáš ŘádekTomáš Řádek 00 AK BílinaAK Bílina 0337
MS David KozelDavid Kozel 00 AK BílinaAK Bílina 0225
Poznámky:
Fojtík J. 2809 (09.43/654-71.01/490-5.83/550-07.70/650-2:32.57/465)

Chloupek O. 2077 (11.02/365-38.54/212-5.19/419-08.25/489-2:21.08/592)

Najman F. 1578 (10.73/411-49.05/300-4.38/269-09.01/302-2:50.38/296)

Krivák D. 1556 (10.33/480-47.93/290-4.48/287-08.39/452-3:31.07/47)

Praský T. 1467 (11.05/360-37.56/204-4.23/244-08.96/313-2:44.69/346)

Janetka A. 1379 (11.58/282-44.50/262-4.27/250-09.25/251-2:46.05/334)

Lunhul V. 1342 (11.61/278-46.70/280-4.31/257-09.17/268-2:54.94/259)

Kubík M. 1199 (12.94/124-37.39/203-4.31/257-09.14/274-2:45.32/341)

Zahrádka V. 1156 (12.44/175-52.67/331-4.17/234-09.42/218-3:02.95/198)

Doležal J. 1121 (13.47/79-37.58/204-3.77/170-09.21/259-2:38.09/409)

Truhlář J. 1082 (11.09/354-31.01/151-4.49/288-09.07/289-/)

Vöröš M. 1064 (13.07/112-40.47/228-3.78/171-09.45/212-2:45.32/341)

Koňák M. 984 (12.48/171-38.62/213-4.18/235-09.39/224-3:11.63/141)

Vejražka D. 982 (13.24/98-27.70/125-3.67/155-08.74/364-2:57.29/240)

Švingr M. 937 (13.12/108-27.13/121-4.04/212-09.36/229-2:53.93/267)

Erlebach Z. 922 (11.70/266-32.99/167-0/-09.34/233-2:55.31/256)

Kubica Š. 914 (12.61/157-30.00/143-3.63/149-09.41/220-2:56.67/245)

Polanka D. 816 (13.28/94-23.23/91-3.31/104-09.37/227-2:49.97/300)

Šifalda M. 731 (13.76/59-30.42/147-3.59/143-09.89/137-2:56.68/245)

Mašek Z. 573 (14.01/44-27.18/121-3.61/146-09.96/126-3:12.51/136)

Štiblický D. 510 (12.38/182-52.32/328-0/-/-/)

Řádek T. 337 (/-36.81/198-3.07/74-10.71/37-3:36.73/28)

Kozel D. 225 (/-35.28/186-2.62/26-11.67/0-3:42.94/13)

Šír M. 0 (/-/-0/-/-/)
Celkem 24 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2467
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2207
3 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2109
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2079
5 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2005
6 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1963
7 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1925
8 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1643
9 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 1642
10 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1626
11 Petra KoškováPetra Košková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 1506
12 Šárka NovákováŠárka Nováková 99 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1490
13 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 1369
14 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 1264
15 Monika NovákováMonika Nováková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1245
16 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1182
17 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 0994
18 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 0985
19 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 0865
20 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0652
21 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 0000
MS Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1912
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1704
Poznámky:
Štolová M. 2467 (10.37/644-36.93/318-4.30/379-08.79/621-2:46.08/505)

Heřmánková B. 2207 (11.69/429-32.25/262-4.08/326-09.07/548-2:34.11/642)

Vatrová K. 2109 (10.95/545-23.18/156-4.39/401-08.78/624-2:58.09/383)

Malířová K. 2079 (12.29/344-45.27/420-3.82/267-08.94/582-2:49.80/466)

Rennerová L. 2005 (11.92/395-34.36/287-3.89/283-09.10/541-2:46.67/499)

Vohánková K. 1963 (12.46/321-44.05/405-4.39/401-09.14/531-3:06.70/305)

Hodková E. 1925 (11.83/408-24.87/176-4.06/322-09.07/548-2:49.28/471)

Vítková T. 1912 (12.13/366-40.72/364-3.90/285-09.12/536-3:00.45/361)

Zábojníková K. 1704 (3.91/287-09.24/506-41.66/376-2:06.98/411-12.94/262-43.25/395-3.80/263-09.41/465-3:05.13/319)

Vrabcová K. 1643 (13.55/194-40.74/364-3.88/281-09.69/402-2:56.12/402)

Kohlertová E. 1642 (12.67/295-30.00/235-3.50/200-09.77/384-2:43.96/528)

Malkovská V. 1626 (13.01/254-26.04/189-3.70/242-09.46/454-2:47.79/487)

Košková P. 1506 (13.30/221-36.92/318-3.52/204-09.17/523-3:14.77/240)

Nováková Š. 1490 (13.30/221-22.46/148-3.68/237-09.38/472-2:55.15/412)

Jásková V. 1369 (12.90/267-50.16/481-2.13/0-09.92/353-3:11.25/268)

Pavelková H. 1264 (14.42/114-30.74/244-3.11/126-10.16/304-2:48.79/476)

Nováková M. 1245 (13.31/220-32.40/264-3.31/163-09.80/378-3:17.51/220)

Šulistová P. 1182 (13.46/203-33.30/274-3.26/153-10.12/312-3:14.79/240)

Trilčová L. 994 (14.36/119-16.10/78-2.93/95-10.11/314-2:57.55/388)

Hammerschmidtová H. 985 (13.31/220-15.21/69-3.20/142-10.04/328-3:16.60/226)

Ceé B. 865 (15.01/70-09.52/12-3.10/124-10.33/272-2:57.66/387)

Konopová B. 652 (14.57/102-15.22/69-3.02/110-10.79/193-3:23.53/178)

Baníková M. 0 (/-0/-0/-/-/)
Celkem 23 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3450
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3406
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3260
4 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2931
5 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2924
6 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2871
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2748
8 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2690
9 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2627
10 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2512
11 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2510
12 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 2156
13 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 2142
14 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2116
15 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1794
16 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 1428
MS Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3588
MS Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3353
Poznámky:
Bendová D. 3588 (17.83/506-1.41/523-10.05/533-20.35/736-4.00/308-26.21/405-2:39.61/577)

Knoblochová T. 3450 (17.24/570-1.62/759-09.39/490-21.17/645-4.76/495-11.45/132-3:00.67/359)

Vobrátilová G. 3406 (17.50/541-1.47/588-08.74/447-20.74/692-4.55/441-23.77/359-3:02.93/338)

Malá P. 3353 (17.73/517-1.53/655-09.50/497-20.81/684-4.27/371-17.03/234-2:56.80/395)

Vobrátilová M. 3260 (18.03/485-1.47/588-08.32/420-21.64/595-4.71/482-24.36/370-3:04.97/320)

Kudová K. 2931 (18.32/456-1.44/555-06.80/322-21.59/600-4.36/393-13.29/165-2:52.27/440)

Burešová D. 2924 (20.88/233-1.30/409-10.84/585-21.07/656-4.39/401-27.68/433-3:19.27/207)

Sentenská K. 2871 (19.55/341-1.25/359-07.10/341-21.00/663-4.30/379-17.90/250-2:43.08/538)

Svobodová T. 2748 (19.39/355-1.47/588-07.24/350-21.77/581-4.00/308-13.02/161-2:55.86/405)

Sabadosh A. 2690 (19.48/347-1.35/460-05.68/251-22.41/517-3.96/299-18.09/253-2:40.82/563)

Bartošová K. 2627 (20.14/291-1.47/588-06.39/296-20.64/703-4.47/421-22.10/328-/)

Hanzlová B. 2512 (21.88/165-1.41/523-06.93/331-22.66/493-4.19/352-13.19/164-2:48.04/484)

Váňová L. 2510 (20.30/278-1.41/523-06.81/323-23.52/414-4.08/326-24.23/368-3:10.01/278)

Cristina-Colaco M. 2156 (21.48/191-1.20/312-06.04/274-22.31/527-3.97/301-08.50/79-2:49.20/472)

Sýkorová V. 2142 (20.14/291-1.35/460-07.72/381-22.13/545-3.86/276-14.58/189-/)

Kindlová T. 2116 (20.07/296-1.25/359-06.76/320-24.01/372-3.69/239-16.92/232-3:07.54/298)

Vlčková N. 1794 (22.04/155-1.20/312-05.27/225-24.42/338-3.17/137-18.00/252-2:58.98/375)

Michálková E. 1428 (23.02/100-1.30/409-06.62/311-23.66/402-3.53/206-0/-/)
Celkem 18 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1193
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0921
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0862
4 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0842
5 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0819
6 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 0784
7 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0734
8 Vítek SlavíkVítek Slavík 01 AK MostAK Most 0718
9 Jakub ČervenýJakub Červený 01 AK MostAK Most 0694
10 Filip JáčFilip Jáč 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0689
11 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0672
12 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0659
13 Marek SynekMarek Synek 02 AK MostAK Most 0559
14 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0519
15 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0518
16 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0447
17 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0432
18 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0337
19 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 0323
20 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0309
21 Mikuláš KulíkMikuláš Kulík 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0295
22 Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina 0281
23 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 0253
24 Filip SelingerFilip Selinger 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0239
25 Vít MálišVít Máliš 02 AK BílinaAK Bílina 0219
26 Martin HellerMartin Heller 03 AK BílinaAK Bílina 0212
27 Kryštof KlousnerKryštof Klousner 03 AK BílinaAK Bílina 0185
28 Jan HolickýJan Holický 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0183
29 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0174
30 Tomáš ChleborádTomáš Chleborád 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0082
31 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 0049
32 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 0000
MS Michal VomastaMichal Vomasta 01 AK BílinaAK Bílina 0531
MS David VajdečkaDavid Vajdečka 03 AK BílinaAK Bílina 0430
MS Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 0335
MS Ladislav LunhulLadislav Lunhul 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0325
MS Kevin RauschnikKevin Rauschnik 01 AK BílinaAK Bílina 0248
MS Pavel BláhaPavel Bláha 03 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0115
Poznámky:
Rajchert V. 1193 (37.97/208-09.14/274-3.95/198-1:59.70/513)

Besser K. 921 (25.53/108-09.62/181-3.71/161-2:02.64/471)

Martinák M. 862 (30.10/144-09.84/145-3.43/121-2:03.99/452)

Bursík M. 842 (28.86/134-09.80/151-3.33/107-2:04.07/450)

Hrebík J. 819 (22.54/86-09.50/203-3.67/155-2:09.73/375)

Vanžura M. 784 (28.34/130-09.46/210-3.39/115-2:13.42/329)

Vaško F. 734 (25.05/105-10.03/116-3.67/155-2:11.10/358)

Slavík V. 718 (32.43/163-10.22/90-3.36/111-2:11.37/354)

Červený J. 694 (29.61/140-09.39/224-3.60/145-2:27.04/185)

Jáč F. 689 (24.72/102-10.21/91-2.94/59-2:05.05/437)

Scholz S. 672 (24.24/98-09.87/140-3.76/168-2:18.98/266)

Tuhý J. 659 (20.16/68-10.52/55-3.13/81-2:03.74/455)

Synek M. 559 (27.48/124-10.36/73-3.18/88-2:18.18/274)

Vomasta M. 531 (39.12/217-10.34/75-2.95/60-2:27.62/179)

Vávra V. 519 (24.41/100-10.16/98-3.33/107-2:23.99/214)

Baloch L. 518 (22.21/83-10.65/43-2.94/59-2:13.13/333)

Lank M. 447 (25.52/108-10.60/47-2.85/49-2:21.08/243)

Raitr V. 432 (19.03/59-10.20/93-2.85/49-2:22.23/231)

Vajdečka D. 430 (21.51/78-10.37/72-2.23/0-2:17.68/280)

Palička J. 337 (18.95/59-10.60/47-2.53/19-2:24.14/212)

Petr V. 335 (31.59/156-11.06/13-2.60/25-2:32.13/141)

Lunhul L. 325 (28.41/131-11.06/13-2.66/30-2:30.86/151)

Čečrle V. 323 (23.85/96-10.88/24-2.25/1-2:25.16/202)

Motl A. 309 (29.13/136-10.81/29-3.01/67-2:41.04/77)

Kulík M. 295 (24.68/102-11.11/10-2.23/0-2:27.23/183)

Beneš M. 281 (19.67/64-11.00/16-2.38/8-2:26.14/193)

Duda D. 253 (21.24/76-12.11/0-2.28/2-2:28.13/175)

Rauschnik K. 248 (30.18/145-11.62/0-2.57/22-2:40.55/81)

Selinger F. 239 (21.02/74-11.14/9-2.40/9-2:31.34/147)

Máliš V. 219 (19.38/62-11.14/9-2.62/26-2:34.51/122)

Heller M. 212 (22.84/88-11.09/11-2.63/27-2:39.63/86)

Klousner K. 185 (26.27/114-11.26/4-2.58/23-2:47.20/44)

Holický J. 183 (17.43/48-11.91/0-2.41/10-2:34.19/125)

Zelenka S. 174 (18.23/54-11.52/0-2.23/0-2:34.77/120)

Bláha P. 115 (16.74/43-12.14/0-2.50/16-2:44.90/56)

Chleborád T. 82 (15.26/33-11.20/6-2.52/18-2:51.91/25)

Hubáček P. 49 (15.89/37-12.28/0-2.34/5-2:58.24/7)

Štěch M. 0 (0/-/-0/-/)
Celkem 38 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1580
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1385
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1361
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1247
5 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1211
6 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1173
7 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1092
8 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1084
9 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 1081
10 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1040
11 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0994
12 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0864
13 Jana LibovickáJana Libovická 01 AK BílinaAK Bílina 0794
Eliška PolákováEliška Poláková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0794
15 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0704
16 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 0678
17 Tijana DabicTijana Dabic 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0650
18 Gábina ŘehákováGábina Řeháková 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0645
19 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 0582
20 Nela NehybováNela Nehybová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 0566
21 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 0561
22 Lenka BartošováLenka Bartošová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0558
23 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 0515
24 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 0478
25 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0411
26 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 0405
27 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 0301
28 Daniela VíznerováDaniela Víznerová 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 0276
29 Johana MálišováJohana Málišová 02 AK BílinaAK Bílina 0247
30 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 AK BílinaAK Bílina 0236
Poznámky:
Zábojníková K. 1580 (3.91/287-09.24/506-41.66/376-2:06.98/411-/-/-/-/-/)

Vyskočilová A. 1385 (3.45/190-09.72/395-36.16/309-2:01.22/491)

Kůsová M. 1361 (3.80/263-09.42/463-32.46/264-2:10.02/371)

Matějková M. 1247 (3.72/246-09.20/516-23.00/154-2:13.25/331)

Čechová H. 1211 (3.17/137-09.28/496-20.43/125-2:03.91/453)

Malá M. 1173 (3.86/276-09.65/411-25.48/183-2:15.64/303)

Procházková A. 1092 (3.12/128-09.98/340-27.31/204-2:06.27/420)

Gallová I. 1084 (3.25/151-09.98/340-27.15/202-2:08.45/391)

Štolbová N. 1081 (3.23/148-09.95/346-35.65/303-2:17.32/284)

Pojslová E. 1040 (3.37/174-10.11/314-29.98/235-2:14.43/317)

Štejnarová K. 994 (3.26/153-09.91/355-23.55/160-2:13.70/326)

Špačková K. 864 (3.11/126-10.16/304-14.92/66-2:10.28/368)

Libovická J. 794 (3.26/153)

Poláková E. 794 (3.17/137-10.80/192)

Libovická J. 794 (11.11/145-38.21/333)

Poláková E. 794 (29.25/226-2:21.48/239)

Libovická J. 794 (2:29.43/163)

Balášová K. 704 (3.25/151-10.39/261-16.36/81-2:24.22/211)

Dobešová A. 678 (2.99/105-10.33/272-15.71/74-2:22.68/227)

Dabic T. 650 (3.22/146-10.38/263-15.76/74-2:29.02/167)

Řeháková G. 645 (2.87/86-10.78/195-17.47/93-2:18.51/271)

Černíková K. 582 (2.68/57-10.46/249-15.63/73-2:25.08/203)

Nehybová N. 566 (3.10/124-10.39/261-13.48/51-2:33.49/130)

Prokešová J. 561 (2.76/69-10.68/211-17.46/93-2:26.71/188)

Bartošová L. 558 (3.04/114-10.54/235-16.64/84-2:34.11/125)

Krupičková D. 515 (3.00/107-10.60/224-12.54/41-2:31.89/143)

Martinovská L. 478 (2.97/102-10.88/179-19.67/117-2:40.65/80)

Šuleková M. 411 (2.75/67-11.75/69-22.95/154-2:34.67/121)

Kruťová M. 405 (3.09/122-11.34/115-20.08/121-2:46.52/47)

Brunclíková J. 301 (2.66/55-11.56/89-19.23/112-2:47.07/45)

Víznerová D. 276 (2.39/21-11.73/71-15.42/71-2:35.80/113)

Málišová J. 247 (2.12/0-11.55/90-11.68/33-2:34.30/124)

Jelínková A. 236 (2.75/67-11.32/117-11.34/29-2:52.28/23)
Celkem 30 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 4024
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 3374
3 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 3357
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3105
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3008
6 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2945
7 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2888
8 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2809
9 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2647
10 Jan KočíJan Kočí 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2466
11 Jakub NovýJakub Nový 98 AK BílinaAK Bílina 2140
12 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0720
Poznámky:
Prchal P. 4024 (15.48/655-27.60/417-2.30/199-33.26/345-07.99/563-4.94/371-09.30/444-1.66/512-3:15.81/518)

Zeiler V. 3374 (16.41/553-22.36/317-0/-26.64/252-08.20/503-5.41/463-11.18/557-1.57/441-3:45.54/288)

Houška O. 3357 (18.15/383-38.78/640-0/-43.24/489-08.49/426-4.22/242-13.52/699-1.40/317-4:07.03/161)

Volke D. 3105 (18.01/395-24.15/351-2.30/199-26.59/252-08.44/439-4.80/345-07.54/339-1.48/374-3:28.72/411)

Ščerba M. 3008 (18.28/371-21.81/306-2.30/199-24.70/225-08.43/441-5.13/407-06.62/285-1.51/396-3:32.98/378)

Jahodář J. 2945 (19.48/272-23.83/345-2.40/220-18.91/147-08.12/525-4.77/339-08.75/411-1.51/396-3:45.27/290)

Hejna P. 2888 (18.79/327-22.01/310-2.40/220-23.09/203-08.31/473-4.27/250-09.20/438-1.35/283-3:32.18/384)

Štěpánek D. 2809 (16.53/540-17.82/231-2.10/159-28.60/280-08.41/447-4.70/326-06.70/290-0/-3:13.68/536)

Rajchert J. 2647 (20.03/231-17.25/221-1.90/121-21.15/177-08.05/545-4.62/312-07.42/332-1.40/317-3:31.25/391)

Kočí J. 2466 (19.88/242-17.70/229-0/-21.28/179-08.53/416-5.00/382-06.88/300-1.54/419-3:44.01/299)

Nový J. 2140 (19.58/264-12.70/139-1.90/121-14.10/84-09.11/280-4.14/229-08.43/392-1.40/317-3:41.70/314)

Licek V. 720 (19.20/294-15.11/182-1.90/121-17.10/123-/-0/-0/-/-/)
Celkem 12 závodníků