Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze

Třinec (20. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
2 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.95
3 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.19
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.21
5 Radovan ŽáčekRadovan Žáček 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.35
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.39
7 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.99
Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.74
2 David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.06
3 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.25
4 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.27
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.40
6 Filip CilečekFilip Cileček 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.57
7 Pavel ChabičovskýPavel Chabičovský 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.25
Patrik CaputaPatrik Caputa 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.61
2 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.89
3 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.12
4 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.47
5 Jakub WachtelJakub Wachtel 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.77
6 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
Ondřej TichýOndřej Tichý 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.46
2 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
3 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.13
4 Michal PyszkoMichal Pyszko 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.60
Milan RusMilan Rus 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DQ
Aleš KlementAleš Klement 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Poznámky:
DQ 162/6
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 20.5.2012) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.57
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.66
3 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.71
4 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.72
5 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 BYAC BrnoBYAC Brno 08.00
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.14
7 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15
8 David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.21
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 20.5.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.08
2 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.27
3 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.30
4 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.36
5 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.37
6 Radovan ŽáčekRadovan Žáček 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.43
Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.85
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.19
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.27
4 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.52
5 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.60
6 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.80
7 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.84
8 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.99
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.23
3 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
4 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.68
5 Anna PliskováAnna Plisková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.69
6 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.11
Darina KaczmarczykováDarina Kaczmarczyková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.98
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.54
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.62
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.78
5 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
6 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93
7 Nela MedkováNela Medková 98 JAC BrnoJAC Brno 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.90
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.30
3 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.72
4 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.77
5 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
6 Markéta VeisováMarkéta Veisová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.97
Denisa GašperákováDenisa Gašperáková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.80
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.81
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.85
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.97
5 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 08.13
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.16
7 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.26
8 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.42
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.49
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.52
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.52
4 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.54
5 Anna PliskováAnna Plisková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.58
Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 17.89
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.56
3 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 18.85
4 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.06
5 Filip CilečekFilip Cileček 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.25
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Martin MikšMartin Mikš 97 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 18.94
2 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 19.64
3 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 19.82
4 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 20.15
5 Dominik HutákDominik Huták 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 20.36
6 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.39
Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 17.67
2 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.70
3 Petr JankůPetr Janků 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.73
4 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.94
5 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 BYAC BrnoBYAC Brno 18.99
6 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 19.48
7 Jakub WachtelJakub Wachtel 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 21.18
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.33
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 18.43
3 Jiří KučeraJiří Kučera 98 BYAC BrnoBYAC Brno 18.76
4 Robin NěmecRobin Němec 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.23
5 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.96
Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice DNP
Václav SchýbalVáclav Schýbal 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 18.61
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.03
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.54
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 20.29
5 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.30
6 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 20.46
7 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 21.00
Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 20.61
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 JAC BrnoJAC Brno 20.71
3 Anna PliskováAnna Plisková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 21.10
4 Dára BrabcováDára Brabcová 98 JAC BrnoJAC Brno 21.50
Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.50
6 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 22.14
7 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.72
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.73
2 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová 99 JAC BrnoJAC Brno 22.23
3 Markéta VeisováMarkéta Veisová 98 JAC BrnoJAC Brno 22.62
4 Nela MedkováNela Medková 98 JAC BrnoJAC Brno 22.81
5 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 22.99
6 Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.14
Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Barbora LazarováBarbora Lazarová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 38.44
2 Ondřej DžubaOndřej Džuba 97 AK HodonínAK Hodonín 38.52
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 40.50
Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.50
5 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 41.57
6 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 40.04
2 Daniel KolskýDaniel Kolský 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 40.95
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 42.56
4 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 45.22
5 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 51.95
Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Aleš KlementAleš Klement 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JAC BrnoJAC Brno 40.87
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 41.53
3 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 41.80
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 43.07
5 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 43.79
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 45.05
7 Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.53
Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.99
2 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 44.37
3 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 45.94
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.36
5 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.97
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dára BrabcováDára Brabcová 98 JAC BrnoJAC Brno 45.10
2 Barbora LazarováBarbora Lazarová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.50
3 Denisa GrygarováDenisa Grygarová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.92
4 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.69
5 Sarah BenešováSarah Benešová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.73
Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:10.89
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:11.07
3 Robin VizinaRobin Vizina 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:13.46
4 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.26
5 Jan ZbořilJan Zbořil 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:23.28
6 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.20
7 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:26.29
8 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 2:28.25
9 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:32.21
10 Jiří TomekJiří Tomek 97 BYAC BrnoBYAC Brno 2:33.45
11 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:34.19
12 Milan RusMilan Rus 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:35.78
13 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:37.01
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:16.72
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:20.05
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:23.58
4 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:25.97
5 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.87
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.52
7 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:33.11
8 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:36.80
9 Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.47
10 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:51.98
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana VrtělováJana Vrtělová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:40.89
2 Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:42.41
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:44.18
4 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:44.97
5 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:45.82
6 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:48.39
7 Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:52.35
8 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:53.33
9 Marie SlovákováMarie Slováková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:56.23
10 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:59.06
Tereza TvarůžkováTereza Tvarůžková 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4:35.67
2 Pavel SikoraPavel Sikora 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:35.81
3 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 4:47.67
4 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:49.30
5 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:03.61
6 Patrik ŘíhaPatrik Říha 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:15.81
7 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:21.02
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:01.12
2 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:04.88
3 Tereza GrowkováTereza Growková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:07.88
4 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:15.50
5 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 5:19.23
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:19.76
7 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:20.34
8 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5:31.45
9 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:38.33
10 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:51.09
11 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:05.44
12 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 6:09.45
13 Aneta ChalupováAneta Chalupová 97 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 6:21.71
Celkem 13 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10:15.11
2 Marek ChrastinaMarek Chrastina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:22.46
3 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:58.04
4 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 11:15.60
5 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:26.77
6 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12:34.73
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.05
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.29
3 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.53
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.62
5 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.64
6 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.45
7 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 19.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.15
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.37
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.65
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.74
5 Ondřej TichýOndřej Tichý 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 16.61
6 Karel BajerKarel Bajer 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.09
7 Filip BartošFilip Bartoš 98 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 19.17
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 15.31
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.53
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.84
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 16.33
5 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.41
6 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.31
Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.63
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.11
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.13
4 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.14
5 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.41
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.65
7 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.87
Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.18
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 17.97
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 18.45
4 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 18.97
5 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 19.57
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.40
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.64
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 16.47
4 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.02
5 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.71
6 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 16.04
2 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.47
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.94
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.66
5 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC ProstějovAC Prostějov 19.39
Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.41
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.48
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 15.53
4 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 16.61
5 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.96
6 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.38
7 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.92
8 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.29
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.98
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 31.15
3 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 32.34
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 32.72
5 Filip BartošFilip Bartoš 98 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 33.13
6 Jan KudelaJan Kudela 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 41.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.37
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.34
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 31.08
4 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 31.71
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.03
6 Ondřej TichýOndřej Tichý 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 32.30
7 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.72
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ChybováVendula Chybová 97 JAC BrnoJAC Brno 33.00
2 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 33.40
3 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 33.59
4 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 34.21
5 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 34.65
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 34.99
7 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 35.56
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.93
2 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 32.91
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 33.94
4 Natálie VítkováNatálie Vítková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.48
5 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 36.44
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.03
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Poznámky:
DQ 168/7B
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK ŠternberkAK Šternberk 4:52.91
2 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 5:01.96
3 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 5:05.46
4 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:05.51
5 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:09.05
6 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 5:14.88
7 Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:19.06
8 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:29.37
9 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:30.20
10 Robin LassekRobin Lassek 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:41.20
11 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7:12.33
Patrik CaputaPatrik Caputa 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Babiš, Belák, Kijanica, Ryšánek Babiš, Belák, Kijanica, Ryšánek Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.01
2 Halouzka, Kučera, Kračmar, Buček Halouzka, Kučera, Kračmar, Buček BYAC BrnoBYAC Brno 29.84
3 Kadla, Šubrt, Odstrčil, Vilém Kadla, Šubrt, Odstrčil, Vilém SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 29.93
4 Hudec, Samuel, Emereoha,Roder Hudec, Samuel, Emereoha,Roder AK OlomoucAK Olomouc 30.71
5 Strýček, Reiner, Štěpánek, Tomek Strýček, Reiner, Štěpánek, Tomek BYAC BrnoBYAC Brno 31.99
Parikrupa, Rus, Žáček, Fojcik Parikrupa, Rus, Žáček, Fojcik TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DQ
Poznámky:
DQ 170/14
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Resslová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová Resslová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.91
2 Mankovecká, Zatloukalová, Zlatníková, Nerudová Mankovecká, Zatloukalová, Zlatníková, Nerudová AK OlomoucAK Olomouc 31.37
3 Miková, Šimečková, Sýkorová M., Gamonoová Miková, Šimečková, Sýkorová M., Gamonoová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.56
4 Krtková, Rašková, Pišteková, Benčová Krtková, Rašková, Pišteková, Benčová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.16
5 Floriánová, Veisová, Klímová, Tauberová Floriánová, Veisová, Klímová, Tauberová JAC BrnoJAC Brno 32.48
Havierová, Texlová, Neherová, Dosedělová Havierová, Texlová, Neherová, Dosedělová AC ProstějovAC Prostějov DQ
Poznámky:
DQ - 170/14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hellusová, Bláhová, Rovenská, Vacurová Hellusová, Bláhová, Rovenská, Vacurová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.85
2 Vlčková, Mikulášková, Kublová, Vítková Vlčková, Mikulášková, Kublová, Vítková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.91
Putnoová, Spáčilová, Trávničková, Medková Putnoová, Spáčilová, Trávničková, Medková JAC BrnoJAC Brno DQ
Poznámky:
DQ - 170/14
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gadas, Orava, Pepernik Gadas, Orava, Pepernik SK HraniceSK Hranice 2:05.43
2 Machalický, Furiš, Žádník Machalický, Furiš, Žádník AK ŠternberkAK Šternberk 2:08.42
Celkem 2 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gerulová, Michalíková, Falharová Gerulová, Michalíková, Falharová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:10.89
2 Floriánová, Chybová, Brabcová Floriánová, Chybová, Brabcová JAC BrnoJAC Brno 2:14.34
3 Krtková, Pištěková, Benčová Krtková, Pištěková, Benčová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.87
4 Pavlučková, Vacurová, Bláhová Pavlučková, Vacurová, Bláhová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:21.45
5 Novotná, Sásová, Furišová Novotná, Sásová, Furišová AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.16
6 Petříková, Vagalová,Muchová Petříková, Vagalová,Muchová AK KroměřížAK Kroměříž 2:31.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolajová, Rybaříková, Výletová Kolajová, Rybaříková, Výletová Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:10.93
2 Zamazalová, Hrubá, Fialová Zamazalová, Hrubá, Fialová Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:24.35
3 Molinová, Samcová, Lubojacká Molinová, Samcová, Lubojacká TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:25.60
4 Havierová, Dosedělová, Halmo Havierová, Dosedělová, Halmo AC ProstějovAC Prostějov 2:26.98
5 Skalická, Janošíková, Janulíková Skalická, Janošíková, Janulíková AK ŠternberkAK Šternberk 2:34.15
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.85
2 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.77
3 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.68
4= Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.63
4= Marek HoffmannMarek Hoffmann
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.63
4= Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.63
7 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.58
8= Robin NěmecRobin Němec
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
97 1.58
8= David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.58
10= Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.58
10= Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
BYAC BrnoBYAC Brno
97 1.58
12 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.53
13 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.53
14 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.53
Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC BrnoJAC Brno
97 1.70
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.61
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 1.53
4= Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.53
4= Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.53
6 Monika BělochováMonika Bělochová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 1.48
7= Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.43
7= Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.43
9= Jana BogárováJana Bogárová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.43
9= Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 1.43
11= Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.43
11= Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.43
13 Kateřina FrantováKateřina Frantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.38
14 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.38
15 Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.38
Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 DNP
Tereza JanáčkováTereza Janáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 NM
Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 NM
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.61
2 Karel BajerKarel Bajer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 2.90
3 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2.60
4 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 2.60
5 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 2.60
6 Michal PyszkoMichal Pyszko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.40
7 Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 2.20
Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP
Petr ProcházkaPetr Procházka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 NZ
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 2.70
2 Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.70
3 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.50
4= Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 2.30
4= Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.30
6 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.30
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 2.10
8 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 2.10
9 Kateřina OrliczkováKateřina Orliczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.10
10 Barbora LazarováBarbora Lazarová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.10
11 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.90
Martina KrausováMartina Krausová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 6.47
2 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.97
3 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.74
4 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.67
5 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
BYAC BrnoBYAC Brno
97 5.64
6 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 5.61
7 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.50
8 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.34
9 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.26
10 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.25
11 David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.23
12 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka
BYAC BrnoBYAC Brno
97 5.13
13 Pavel StrýčekPavel Strýček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.04
14 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.00
15 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.94
16 Dominik HutákDominik Huták
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.92
17 Adam SmolkaAdam Smolka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.70
18 Petr JankůPetr Janků
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 4.57
19 René MartiňákRené Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.55
20 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4.44
21 Jakub RichterJakub Richter
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 4.42
22 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 3.65
David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 DNP
Martin MikšMartin Mikš
BYAC BrnoBYAC Brno
97 DNP
Tomáš BártaTomáš Bárta
JAC BrnoJAC Brno
95 DNP
Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 DNP
Petr ProcházkaPetr Procházka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 DNP
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.58
2 Vendula ChybováVendula Chybová
JAC BrnoJAC Brno
97 5.35
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 5.08
4= Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.03
4= Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.03
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.95
7 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.89
8 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 4.81
9 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.79
10 Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC BrnoJAC Brno
97 4.74
11 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.69
12 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 4.66
13 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.62
14 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.59
15 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.57
16 Dára BrabcováDára Brabcová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.42
17 Lenka TauberováLenka Tauberová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.38
18= Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.36
18= Eliška FloriánováEliška Floriánová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.36
20 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.31
21 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 4.30
22 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.17
23 Tereza JanáčkováTereza Janáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.14
24 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.12
25 Aneta PutnováAneta Putnová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.09
26 Martina KrausováMartina Krausová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.69
Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC ProstějovAC Prostějov
97 NM
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 12.42
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 10.89
3 Vendula ChybováVendula Chybová
JAC BrnoJAC Brno
97 10.51
4 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 10.43
5 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 10.29
6 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 10.00
7 Simona FleischerováSimona Fleischerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 09.61
8 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 09.60
9 Jana VrtělováJana Vrtělová
JAC BrnoJAC Brno
98 08.68
10 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 08.46
11 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 08.43
12 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 07.78
13 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 07.46
Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 DNP
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim KravákRadim Kravák
AC ProstějovAC Prostějov
97 13.42
2 Petr TancerPetr Tancer
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
97 12.50
3 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 12.45
4 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 12.24
5 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 11.53
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 11.34
7 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 11.22
8 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 11.14
9 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 10.59
10 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 10.41
11 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 09.97
12 Patrik ŠčukaPatrik Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 09.26
13 Radim ŠčukaRadim Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 09.07
14 Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 08.75
15 Radovan ŽáčekRadovan Žáček
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 08.73
16 Denis SlavíkDenis Slavík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 07.90
17 Sebastian KačíSebastian Kačí
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 07.73
18 Tomáš BlablaTomáš Blabla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 07.45
Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 DNP
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr TancerPetr Tancer
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
97 42.67
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 39.13
3 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 35.91
4 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 35.62
5 Adam PernicaAdam Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
97 35.40
6 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 34.28
7 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 31.57
8 Jan RochlaJan Rochla
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 29.23
9 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 28.19
10 Jan SlavíkJan Slavík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 27.19
11 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 26.28
12 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 25.28
13 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 24.95
14 Denis SlavíkDenis Slavík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 23.16
15 Patrik BukowczanPatrik Bukowczan
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 22.91
16 Šimon KošárekŠimon Košárek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 20.25
17 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 18.98
18 Tomáš VojkůvkaTomáš Vojkůvka
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 16.91
Martin BambušekMartin Bambušek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 DNP
Michal BabičMichal Babič
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
94 DNP
Karel BajerKarel Bajer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 DNP
Celkem 21 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 27.36
2 Simona FleischerováSimona Fleischerová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 23.35
3 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 21.42
4 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 19.96
5 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 19.45
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 18.42
7 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 15.73
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 32.49
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 29.07
3 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 25.81
4 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 23.36
MS Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 42.39
MS Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 36.83
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 33.60
2 Marek MacekMarek Macek
AK HodonínAK Hodonín
97 32.46
3 Radim KravákRadim Kravák
AC ProstějovAC Prostějov
97 31.54
4 Jan SlavíkJan Slavík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 27.35
5 Šimon KošárekŠimon Košárek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 26.40
6 Radim ŠčukaRadim Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 25.58
7 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 25.43
8 Jan RochlaJan Rochla
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 24.18
9 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 23.59
10 Patrik ŠčukaPatrik Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 22.23
11 Denis SlavíkDenis Slavík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 19.79
Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 45.44
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 41.00
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 33.42
4 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 30.41
5 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 30.20
6 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 29.75
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 28.89
8 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 28.47
9 Martina SasínkováMartina Sasínková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
98 26.96
10 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 26.43
11 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 24.51
12 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 23.76
13 Anna NogolováAnna Nogolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 23.53
14 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 21.67
15 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 21.63
16 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 21.11
17 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 17.00
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 50.88
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 49.48
3 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 46.58
4 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 40.30
5 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 38.44
6 Patrik BukowczanPatrik Bukowczan
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 37.87
7 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 37.41
8 Pavel StrýčekPavel Strýček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 36.33
9 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
BYAC BrnoBYAC Brno
98 34.65
10 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 33.85
11 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 33.10
12 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 31.53
13 Marek HoffmannMarek Hoffmann
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 30.40
14 René MartiňákRené Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 27.67
15 Jan KudelaJan Kudela
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 24.59
16 Bruno HouserBruno Houser
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 21.58
Tadeáš HejlTadeáš Hejl
AK OlomoucAK Olomouc
98 NM
Tomáš BlablaTomáš Blabla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 NM
Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 NM
Michal PánekMichal Pánek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 DNP
Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 DNP
Patrik CaputaPatrik Caputa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Celkem 22 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 20.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov 19:15.41
2 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK HodonínAK Hodonín 19:40.78
Celkem 2 závodníků