Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (8. - 9. 6. 2012)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.17
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.28
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.42
4 Filip ZettlFilip Zettl 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.34
David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.52
2 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.32
3 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.31
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 8.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RatajDominik Rataj 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.30
2 Jan HečkoJan Hečko 97 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 16.76
3 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.41
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 8.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.45
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.85
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.92
5 Dominik RatajDominik Rataj 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.32
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.41
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.53
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.01
3 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.09
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 16.23
5 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 8.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.92
2 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 16.25
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.75
4 Andrea JičinskáAndrea Jičinská 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.07
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (pá, 8.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.49
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.50
3 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.81
4 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 16.27
5 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.32
Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 8.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.31
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.31
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.34
4 Martina BartošováMartina Bartošová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.13
5 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 8.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.94
2 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.21
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.39
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Jindra SrnskáJindra Srnská 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 8.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.97
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.49
3 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.65
4 Lenka JordákováLenka Jordáková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.66
5 Noemi BláhováNoemi Bláhová 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.06
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 8.6.2012) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.78
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.84
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.58
4 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.78
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.13
6 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.36
Celkem 6 závodníků