výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze

Bílina (9. 6. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.98
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 11.08
3 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 12.07
4 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 12.10
5 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 12.18 1
6 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.44
2 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 11.94
3 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.96
4 Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice 12.01
5 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 12.43
MB Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.49
2 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.64
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 11.97
4 Jan BennerJan Benner 78 AK BílinaAK Bílina 12.30
5 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 12.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.15
2 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.48
3 Martin LančaričMartin Lančarič 69 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.43
4 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 13.46
Jan MarekJan Marek 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2012) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.74
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 10.82
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.16
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.40
5 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.52
6 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 11.71
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.78 7
2= Jiří WillnerJiří Willner 84 ASK LovosiceASK Lovosice 11.92 4.5
2= Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina 11.92 4.5
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.95
5 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 12.02 3
6 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 12.23 2
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 13.47
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.63
3 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.01
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.06
Kateřina ViktorováKateřina Viktorová 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.26
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.55
3 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 13.75
4 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.54
Adéla KroftováAdéla Kroftová 98 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.08
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.32
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 13.52
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.88
5 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 13.90
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2012) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.89
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.14
3 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 13.25
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.57
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 13.59 7
6 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.66
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.43 5
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 13.69 4
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.85 3
4 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 13.90 2
5 Jana ŠimkováJana Šimková 97 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.06
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.66
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 21.80
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 21.94
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.73
4 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 22.82
5 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.11
2 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.82
3 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.45
4 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 24.63
Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 24.63
2 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 25.22 5
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 26.19
MB Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.07
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.52 7
2 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 25.43 4
3 Martin LančaričMartin Lančarič 69 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.02
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.18 3
Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 26.80
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 27.05
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.27
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.51
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.52
Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 27.96
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 28.29
3 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.30
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 28.63 7
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 29.06 5
6 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 29.80
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.09
2 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.39
3 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 30.50 4
4 Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 31.27
5 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 33.07 3
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 51.09
2 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 52.06
3 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 52.42
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.44
5 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 ASK LovosiceASK Lovosice 54.56
6 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 56.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.68
2 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 53.54
3 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 54.99
4 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 57.29
5 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 61.02 7
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 60.71
2 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 61.25
3 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 63.80
4 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 64.82
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 62.24
2 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 72.32 7
3 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 76.48 5
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 2:00.83
2 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:02.04
3 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 2:02.30
4 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:02.74
5 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:05.92
6 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:21.46
7 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 2:21.84 7
8 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:23.67 5
9 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:26.48
MB Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.05
Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:24.24
2 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 2:27.92 7
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.11 5
4 Markéta AntlováMarkéta Antlová 98 AK BílinaAK Bílina 3:03.94 4
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:10.28
2 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:19.93
3 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 4:21.77
3 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK BílinaAK Bílina 4:21.77 7
5 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 95 ASK LovosiceASK Lovosice 4:33.67 5
6 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK BílinaAK Bílina 4:48.24 4
6 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 4:48.24
8 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 4:52.53 3
9 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:56.99 2
10 Petr SmolíkPetr Smolík 95 ASK LovosiceASK Lovosice 5:01.50 1
11 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:01.77
12 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 5:04.03
MB Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:07.66
2 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:18.24
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DNF
Celkem 3 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 16:24.72
2 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17:21.37
MB Jaroslav PáchaJaroslav Pácha 50 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22:36.92
Ivan ElischerIvan Elischer 60 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 19.53
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 19.70 7
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 20.32 5
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.09 4
MB Maria GläßerMaria Gläßer 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.34
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.01
2 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.18
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 71.54
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.931.96 Body
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.93 -------OXOOXOXOXXX
2 Vojtěch PalmeVojtěch Palme
ASK LovosiceASK Lovosice
87 1.90 -----OXXOOXOXOOXXX 7
3 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.80 -----OOOXXOXXX
4 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.75 ------OOXXX
5 František JanákFrantišek Janák
AK BílinaAK Bílina
96 1.70 --OOOOOXXX 5
6 Martin TopšMartin Topš
ASK LovosiceASK Lovosice
96 1.65 OOOOOOXXX 4
7 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.65 --OOOXOXXX 3
8 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 1.60 OXOXOXXOXXOXXX
9 Jakub NovýJakub Nový
AK BílinaAK Bílina
98 0 XXX
Jan MarekJan Marek
AK MostAK Most
97 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.551.601.631.66 Body
1 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.63 ----OOOOXOXXX
2 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.60 ---OOOOXOXXX
3 Hana RothováHana Rothová
ASK LovosiceASK Lovosice
94 1.45 --XOXXOOXXX 7
4 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 1.40 OOOXOXXX
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.35 -XOOXXX 5
6 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.35 OXOXOXXX
Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 0 XXX
Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.801.902.002.202.402.602.702.80 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK MostAK Most
98 2.70 ----OOXXOOXXX 7
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 2.70 XXOOOXXX
3 Jakub NovýJakub Nový
AK MostAK Most
98 1.90 5
2 Jakub NovýJakub Nový
AK BílinaAK Bílina
98 1.90
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.36 4.806.36-6.36---
2 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 5.79 XX5.555.55XX5.79 7
3 Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK DěčínASK Děčín
52 5.74 5.745.57X5.745.60X4.12
4 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 5.71 5.575.385.715.715.413.525.63 5
5 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 5.69 5.263.675.565.565.135.695.53
6 David KoňaříkDavid Koňařík
Atletika KadaňAtletika Kadaň
92 5.40 5.355.395.345.395.405.155.33
7 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.99 4.813.534.994.994.974.984.98
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 4.76 4.604.764.454.76X4.674.57 4
9 Pavel PrchalPavel Prchal
AK MostAK Most
98 4.62 XX4.624.62--- 3
9 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 4.62 4.004.232.424.23---
11 Milan ŠtolbaMilan Štolba
ASK LovosiceASK Lovosice
56 4.23 2
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.06 4.68X5.065.064.945.02X
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 4.94 XX4.464.464.94X4.66
3 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 4.74 4.20-4.724.724.434.054.74
4 Hana KnotkováHana Knotková
ASK DěčínASK Děčín
95 4.61 -X4.614.614.34-4.50
5 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 3.74 3.543.603.743.743.461.863.39 7
6 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 3.70 X3.703.453.703.383.693.67
Kateřina ViktorováKateřina Viktorová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Adéla KroftováAdéla Kroftová
AK BílinaAK Bílina
98 DNP
Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 DNP
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.22 10.75X10.9610.9611.22XX
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.58 10.4610.3810.4510.46X10.5310.58
3 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 10.35 09.9910.0810.1310.1310.1110.35X
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 10.02 10.02XX10.0209.77XX
MB Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 10.09
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 10.77 10.3010.4010.5010.5010.6010.7710.72
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 10.60 10.2010.4810.6010.6010.36XX
3 Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 10.38 XX10.0010.00X09.9310.38
4 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 09.75 08.3909.2209.1509.2209.5209.7509.34
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 08.21 07.1407.5708.2108.21
6 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 08.20 07.7608.0008.2008.2007.83XX 7
7 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 06.90 06.6606.7106.3206.7106.8006.9006.59
8 Hana RothováHana Rothová
ASK LovosiceASK Lovosice
94 05.36 05.1905.36-05.36--- 5
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.89 12.5513.1613.4313.4313.89X13.56
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 14.35 13.9214.0214.3114.3114.1914.3514.26
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.19 X13.09X13.0913.19XX
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 12.24 X12.0512.2412.24XXX 7
4 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.82 11.19X11.5711.5711.8211.78X
5 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 10.70 09.06XX09.0610.6810.4210.70
6 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 10.02 09.4110.02-10.02--- 5
7 Dominik HankoDominik Hanko
ASK LovosiceASK Lovosice
78 09.77 09.0609.7708.9309.77--- 4
8 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 08.68 08.0108.1408.4008.4008.68X08.57
9 Jaromír ŘíhaJaromír Říha
AK BílinaAK Bílina
51 07.99 07.99X07.9707.99--- 3
10 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
44 07.43 07.21X07.4307.43--- 2
11 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
33 06.87 06.8706.6806.3106.87--- 1
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 DNP
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 43.93
2 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 34.62
3 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 31.74
4 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 22.35 7
5 Karolína KruťováKarolína Kruťová
AK BílinaAK Bílina
97 16.41 5
6 Hana RothováHana Rothová
ASK LovosiceASK Lovosice
94 15.62 4
MB Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 23.29
Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 36.96
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 43.85 7
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 41.75
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 38.57
4 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 31.15
5 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 29.69 5
6 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 24.39 4
7 Milan ŠtolbaMilan Štolba
ASK LovosiceASK Lovosice
56 23.35 3
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 20.95 2
9 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
44 18.50 1
10 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
33 16.85
Dominik HankoDominik Hanko
ASK LovosiceASK Lovosice
78 DNP
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 DNP
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 49.53
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 43.74
3 Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 31.30
4 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 27.30
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 40.54
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 50.34
2 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 48.70
3 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 45.95
4 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 44.43
5 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 38.98
6 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 38.42
7 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 31.75 7
8 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 24.44 5
9 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
33 17.67 4
10 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
44 17.61 3
MB Ladislav HromádkaLadislav Hromádka
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 55.05
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 DNP
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 38.15
2 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
TJ KrupkaTJ Krupka
93 30.83
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 21.91 7
4 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 15.94
MB Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 28.29
Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 0
Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 DNP
Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 DNP
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 53.50
2 Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 52.96
3 Dominik HankoDominik Hanko
ASK LovosiceASK Lovosice
78 48.30 7
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 35.74 5
5 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 34.42 4
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 085.50
2 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 045.50
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 036.00
4 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 022.00
5 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 016.00
6 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 008.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 1500 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 400 m, 200 m, 100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 072.00
2 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 048.00
3 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 018.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 200 m, 100 m, 100 m
Celkem 3 závodníků