Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Třinec (9. - 10. 6. 2012)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katarina AltániováKatarina Altániová
SVKSVK
96 09.50 497
2 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TZTRITZTRI
96 08.14 408
3 Barbora HorákováBarbora Horáková
STHAVSTHAV
96 06.75 319
Adéla BártováAdéla Bártová
VITKOVITKO
95 DNP 0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AKLOLAKLOL
97 11.44 624
2 Dominika VáchováDominika Váchová
STHAVSTHAV
97 09.11 471
3 Vendula ChybováVendula Chybová
JACBRJACBR
97 09.00 464
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
BLADVBLADV
98 08.96 462
5 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
SOKOPSOKOP
97 08.57 436
6 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TZTRITZTRI
98 08.51 432
7 Veronika DostálováVeronika Dostálová
SOKOPSOKOP
97 08.40 425
8 Aneta PalánováAneta Palánová
JACBRJACBR
97 08.38 424
9 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová
STHAVSTHAV
98 08.01 400
10 Šárka PoláškováŠárka Polášková
UHHRAUHHRA
98 07.97 397
11 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková
PORUBPORUB
98 07.96 397
12 Petra HarasimovaPetra Harasimova
SOKOPSOKOP
97 07.95 396
13 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
UHHRAUHHRA
98 07.85 390
14 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
PORUBPORUB
98 07.53 369
15 Veronika MuchováVeronika Muchová
KROMEKROME
98 07.45 364
16 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
PORUBPORUB
98 07.40 361
17 Kateřina FialováKateřina Fialová
BLADVBLADV
97 07.34 357
18 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
PORUBPORUB
97 07.24 350
19 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
KROMEKROME
97 07.17 346
20 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
SOKOPSOKOP
98 06.88 327
21 Barbora MikováBarbora Miková
PORUBPORUB
98 06.76 320
22 Nela GřundělováNela Gřundělová
SOKOPSOKOP
97 06.49 302
23 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
PORUBPORUB
97 06.02 273
24 Adéla RaškováAdéla Rašková
VITKOVITKO
98 05.67 250
Celkem 24 závodníků