Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Třinec (9. - 10. 6. 2012)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan VáchaJan Vácha 99 STHAVSTHAV 2078
2 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BLADVBLADV 1866
3 David LorenčičDavid Lorenčič 99 STHAVSTHAV 1838
4 Jakub MecnerJakub Mecner 00 SOKOPSOKOP 1694
5 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 SOKOPSOKOP 1679
6 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 SOKOPSOKOP 1646
7 Filip LukšaFilip Lukša 99 STHAVSTHAV 1606
8 David StaněkDavid Staněk 00 KARVIKARVI 1471
9 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKMVMSKMVM 1378
10 Jiří JunekJiří Junek 00 STHAVSTHAV 1261
11 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 BOHUMBOHUM 1075
12 Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka 99 STHAVSTHAV DNF
Celkem 12 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JACBRJACBR 3236
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 KARVIKARVI 2477
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AKZLIAKZLI 2330
4 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TZTRITZTRI 2303
5 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová 99 SKMVMSKMVM 2256
6 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AKLOLAKLOL 2178
7 Marie HeimováMarie Heimová 99 AKZLIAKZLI 2172
8 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 PORUBPORUB 2156
9 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 UHHRAUHHRA 2107
10 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková 99 UHHRAUHHRA 2026
11 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AKZLIAKZLI 1993
12 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 CEJKOCEJKO 1958
13 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 PORUBPORUB 1887
14 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKMVMSKMVM 1828
15 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 LBKKOLBKKO 1818
16 Nela MichutováNela Michutová 00 SKMVMSKMVM 1704
17 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová 99 CEJKOCEJKO 1650
18 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 PORUBPORUB 1588
19 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková 99 TZTRITZTRI 1548
20 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 ORLOVORLOV 1503
21 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 STHAVSTHAV 1469
22 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKMVMSKMVM 1443
23 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 LBKKOLBKKO 1322
24 Nikola BerkováNikola Berková 99 CEJKOCEJKO 1279
Tereza HorákováTereza Horáková 99 TZTRITZTRI DNF
Celkem 25 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATPOLATPOL 4918
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 SUMPESUMPE 4688
3 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 3869
4 Eliška KřížováEliška Křížová 93 UNIBRUNIBR 3736
Celkem 4 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Katarina AltániováKatarina Altániová 96 SVKSVK 4199
2 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TZTRITZTRI 3340
3 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 STHAVSTHAV 2307
Adéla BártováAdéla Bártová 95 VITKOVITKO DNF
Celkem 4 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AKLOLAKLOL 4886
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 BLADVBLADV 4113
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 SOKOPSOKOP 3989
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SOKOPSOKOP 3951
5 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JACBRJACBR 3662
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 UHHRAUHHRA 3644
7 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 SOKOPSOKOP 3461
8 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 SOKOPSOKOP 3440
9 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 UHHRAUHHRA 3311
10 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 BLADVBLADV 3224
11 Dominika VáchováDominika Váchová 97 STHAVSTHAV 3213
12 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TZTRITZTRI 2995
13 Vendula ChybováVendula Chybová 97 JACBRJACBR 2987
14 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 KROMEKROME 2984
15 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 PORUBPORUB 2927
16 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 SOKOPSOKOP 2878
17 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská 98 PORUBPORUB 2843
18 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 STHAVSTHAV 2837
19 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 PORUBPORUB 2775
20 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 PORUBPORUB 2236
21 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 KROMEKROME 2144
Adéla RaškováAdéla Rašková 98 VITKOVITKO DNF
Veronika VlčkováVeronika Vlčková 97 PORUBPORUB DNF
Barbora MikováBarbora Miková 98 PORUBPORUB DNF
Celkem 24 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 4961
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 PORUBPORUB 4372
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 STHAVSTHAV 4258
4 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 VITKOVITKO 4236
5 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 4035
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 PORUBPORUB 3919
7 Adam ŠařecAdam Šařec 97 TZTRITZTRI 3913
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 VITKOVITKO 3777
9 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 PORUBPORUB 3687
10 Petr VilémPetr Vilém 97 SKMVMSKMVM 3585
11 Karel BajerKarel Bajer 97 STHAVSTHAV 3442
12 Daniel CepekDaniel Cepek 97 PORUBPORUB 3275
13 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SKPRESKPRE 3005
14 David KrálDavid Král 98 BOHUMBOHUM 2898
15 Ondřej ZawadaOndřej Zawada 97 TZTRITZTRI 2638
16 Robin LassekRobin Lassek 97 TZTRITZTRI 2019
17 Nikolas HospodyNikolas Hospody 98 STHAVSTHAV 1903
18 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TZTRITZTRI 0891
Vítězslav MurkoVítězslav Murko 97 STHAVSTHAV DNF
Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt 98 SKMVMSKMVM DNF
Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKMVMSKMVM DNF
Ivo BabišIvo Babiš 97 PORUBPORUB DNF
Celkem 22 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal HeczkoMichal Heczko 92 BOHUMBOHUM 4486
2 Jan KoňaříkJan Koňařík 84 SKPRESKPRE 3515
3 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 KARVIKARVI 2716
4 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 2340
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam FialaAdam Fiala 93 PORUBPORUB 6093
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AKHODAKHOD 5272
3 Karel MazálekKarel Mazálek 94 JACBRJACBR 5244
4 Jakub RyšavýJakub Ryšavý 94 AKLOLAKLOL 4768
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 5865
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SKPRESKPRE 5458
3 Jakub HolekJakub Holek 95 BOHUMBOHUM 4811
4 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHAVYAHAVY 4771
Dušan OrlíkDušan Orlík 96 STHAVSTHAV DNF
Celkem 5 závodníků