výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Meziboří (10. 6. 2012)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.65
2 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.19
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.38
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.63
5 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.82
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.94
7 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.39
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 08.94
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.12
3 Jan HorákJan Horák 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.16
4 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.33
5 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.36
6 František SnopekFrantišek Snopek 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.47
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.84
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.02
2 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.70
3 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 09.71
4 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 10.36
MS Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.39
Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 07.60
2 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.10
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.48
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.62
5 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 08.78
6 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 08.97
7 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 09.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.08
2 Jan HorákJan Horák 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.35
3 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.35
4 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.35
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.85
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.91
3 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.03
5 Petra KoškováPetra Košková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.03
6 Šárka NovákováŠárka Nováková 99 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.24
7 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.33
8 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.58
2 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.60
3 Petra TouškováPetra Toušková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.63
4 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.71
5 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 10.11
6 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.25
7 Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.28
8 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 10.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KřehlováNicole Křehlová 00 AK BílinaAK Bílina 09.32
2 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.76
3 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.82
4 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.84
5 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.99
6 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.45
7 Eva KadlecováEva Kadlecová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.84
8 Veronika KrejzováVeronika Krejzová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 12.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.84
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.87
3 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.07
4 Petra KoškováPetra Košková 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.14
5 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.18
6 Šárka NovákováŠárka Nováková 99 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.34
2 Nicole KřehlováNicole Křehlová 00 AK BílinaAK Bílina 09.34
3 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 09.64
4 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.81
5 Petra TouškováPetra Toušková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.89
Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.21
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.23
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.30
4 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.73
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.88
6 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.90
7 Filip JáčFilip Jáč 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.92
8 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 09.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.74
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.06
3 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.36
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.40
5 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.43
6 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.48
7 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 10.56
Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 10.68
2 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.83
3 Lukáš JonášLukáš Jonáš 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.94
MS Michal ProkešMichal Prokeš 02 Piráti Chomutov (KLH)Piráti Chomutov (KLH) 10.14
Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Matěj BenešMatěj Beneš 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.14
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.19
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.43
4 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.58
5 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.66
6 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.81
2 Filip JáčFilip Jáč 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.00
3 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.17
4 Václav VávraVáclav Vávra 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.36
5 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.74
Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.22
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.22
4 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.38
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.49
6 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.56
7 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.06
8 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.78
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.98
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.02
4 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.16
5 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.27
6 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.46
7 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.67
8 Tijana DabicTijana Dabic 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.94
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.57
2 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 10.59
3 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.59
4 Lenka BartošováLenka Bartošová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.68
5 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.70
6 Eliška PolákováEliška Poláková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.05
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.91
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZoubkováAdéla Zoubková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.53
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 TJ KrupkaTJ Krupka 10.75
3 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 11.30
Johana MálišováJohana Málišová 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Anežka SeifertováAnežka Seifertová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.72
MS Karolína SlavíkováKarolína Slavíková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.91
MS Anna KonečnáAnna Konečná 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.08
Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.86
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.12
3 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.21
4 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.25
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.41
6 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.69
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 09.79
2 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.04
3 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.10
4 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.13
5 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.18
6 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 18.15
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.17
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.81
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.48
5 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 21.73
6 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 21.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.26
2 Jan HorákJan Horák 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 22.33
3 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.03
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.99
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 24.89
6 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.01
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.02
2 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.67
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 23.31
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 23.92
5 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.65
6 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KubešováSimona Kubešová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.67
2 Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.21
3 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 24.32
4 Markéta BaníkováMarkéta Baníková 00 AK BílinaAK Bílina 24.44
5 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.61
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 24.06
2 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 24.83
3 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 25.28
4 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 26.00
5 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.08
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:57.06
2 Filip JáčFilip Jáč 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1:58.24
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:58.96
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:00.04
5 Filip ChlupFilip Chlup 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:02.59
6 Jan OčkoJan Očko 01 TJ KrupkaTJ Krupka 2:04.78
7 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:09.00
8 Michal KozákMichal Kozák 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:11.10
9 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:14.24
10 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:15.21
11 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:15.94
12 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:21.72
MS Michal ProkešMichal Prokeš 02 Piráti Chomutov (KLH)Piráti Chomutov (KLH) 2:13.17
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1:58.91
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:02.73
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:03.10
4 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:08.83
5 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:09.17
6 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:09.90
7 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:10.65
8 Julie ŠirancováJulie Širancová 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:12.33
9 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 2:15.48
10 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:20.82
11 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:43.28
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:05.44
2 Magdalena ZahradníkováMagdalena Zahradníková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:09.06
3 Natálie ČernáNatálie Černá 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:12.29
4 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.82
5 Gábina ŘehákováGábina Řeháková 03 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:16.87
6 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:20.47
7 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:22.09
8 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:23.29
9 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:26.54
Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Anna MrázováAnna Mrázová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:22.55
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:31.13
3 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 2:33.44
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:35.95
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:38.08
6 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2:39.25
7 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:41.37
8 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:52.92
9 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2:55.77
10 Jan TvrzníkJan Tvrzník 00 TJ KrupkaTJ Krupka 3:10.63
MS Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:00.59
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:31.76
2 Nicole KřehlováNicole Křehlová 00 AK BílinaAK Bílina 2:41.98
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:42.24
4 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:45.71
5 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:48.45
6 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:55.10
7 Nikol ŽižkováNikol Žižková 99 TJ KrupkaTJ Krupka 2:56.29
8 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:56.60
9 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:02.35
10 Debora DomeckáDebora Domecká 00 ASK DěčínASK Děčín 3:28.08
MS Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38.57
Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:53.43
2 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:05.06
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:52.45
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:07.29
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:07.44
3 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 5:28.53
4 Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 7:05.52
5 Eva KadlecováEva Kadlecová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 8:09.16
MS Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:07.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.88
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 10.25
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.13
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.30
MS Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 11.36
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.48
Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.52
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 10.73
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.35
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.44
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12.25
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vejražka D.,Vejražka M.,Pixa,Chloupek Vejražka D.,Vejražka M.,Pixa,Chloupek TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 33.72
2 Morávek, Kloub, Praský, Žitný Morávek, Kloub, Praský, Žitný AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 34.31
3 Fojtík,Doležal,Kadlec,Měšťák Fojtík,Doležal,Kadlec,Měšťák AK BílinaAK Bílina 36.60
4 Kozák, Laube, Věchet, Seiner Kozák, Laube, Věchet, Seiner TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 37.35
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubica,Koňák,Lunhul,Novotný Kubica,Koňák,Lunhul,Novotný USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.45
2 Hrebik,Erlebach,Švingr,Truhlář Hrebik,Erlebach,Švingr,Truhlář Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 34.38
3 Lunhul V.,Besser,Pelc,Janeček Lunhul V.,Besser,Pelc,Janeček USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.18
4 Bystrý, Bursík, Tuhý, Palička Bystrý, Bursík, Tuhý, Palička AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.69
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Malířová,Mašková,Červínová,Vatrová Malířová,Mašková,Červínová,Vatrová ASK LovosiceASK Lovosice 33.74
2 Vrabcová, Zábojníková, Vyskočilová, Hosingerová Vrabcová, Zábojníková, Vyskočilová, Hosingerová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 36.55
3 Schuldesová, Křehlová, Mrzenová, Štolbová Schuldesová, Křehlová, Mrzenová, Štolbová AK BílinaAK Bílina 36.85
4 Hodková,Stupáková,Štolová,Šulistová Hodková,Stupáková,Štolová,Šulistová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 37.01
5 Krejzová, Kadlecová, Štichhauerová, Černá Krejzová, Kadlecová, Štichhauerová, Černá TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 40.18
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nováková M., Malá, Nováková Š., Vohánková Nováková M., Malá, Nováková Š., Vohánková ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 34.99
2 Jásková, Černá, Baníková, Váňová Jásková, Černá, Baníková, Váňová AK BílinaAK Bílina 37.02
3 Taušková,Petrdlíková,Kubešová,Sailerová Taušková,Petrdlíková,Kubešová,Sailerová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 37.24
4 Mordychová,Trilčová,Hamrschmitová,Malá Mordychová,Trilčová,Hamrschmitová,Malá AK MostAK Most 37.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Toušová,Satková,Rennerová,Heřmánková Toušová,Satková,Rennerová,Heřmánková Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 34.68
2 Kůsová,,Matějková,Slavíková,Konopová Kůsová,,Matějková,Slavíková,Konopová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.10
3 Balášová, Gallová, Špačková Z., Kvapilová Balášová, Gallová, Špačková Z., Kvapilová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.29
4 Toušková P.,Zoubková Z.,Dobešová,Ševčíková Toušková P.,Zoubková Z.,Dobešová,Ševčíková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 39.61
5 Marhanová,Brunclíková,Černíková,Türbová Marhanová,Brunclíková,Černíková,Türbová AK BílinaAK Bílina 46.27
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.511.531.55
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.53 -O-OOXOXXOXOOOOXXX
2 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.43 -OXOOOOXXOXXX
3 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 0 XXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.43
1 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.40 -OOOOXOXOXOXXX
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.40 -OOOOOOXXOXXX
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.35 -----OXOXXX
4 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.30 -OOXOOOXXX
5 Petra MaškováPetra Mašková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.25 ---OOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 4.89 4.864.894.804.89XXX
2 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.42 3.894.074.234.234.404.234.42
3 Martin SvobodaMartin Svoboda
AK ŽatecAK Žatec
00 4.25 4.254.03-4.25-4.03X
4 Martin KoňákMartin Koňák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.10 3.374.013.894.013.784.104.05
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 4.09 3.824.092.964.094.064.064.04
6 Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.02 3.344.023.584.02X3.933.63
7 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.97 XX3.973.973.543.823.83
8 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.84 3.84XX3.84XXX
9 František SnopekFrantišek Snopek
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 3.69 3.693.513.053.69
10 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.67 3.553.673.433.67
11 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.64 3.073.473.643.64
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra MaškováPetra Mašková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.41 4.414.26X4.41XX4.20
2 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 4.28 4.234.124.044.234.094.28X
3 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 4.10 3.793.55X3.793.483.974.10
4 Jana VáňováJana Váňová
AK BílinaAK Bílina
99 4.01 4.01X3.824.013.83X3.42
5 Petra KoškováPetra Košková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 3.99 3.493.603.643.643.913.993.55
6 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.85 3.853.733.753.853.763.673.48
7 Petra TouškováPetra Toušková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.60 3.603.293.083.603.39X3.32
8 Simona KubešováSimona Kubešová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.56 3.363.143.503.503.493.563.39
9 Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK BílinaAK Bílina
00 3.44 3.442.873.063.44
10 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.26 3.183.053.263.26
11 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 3.02 3.022.662.953.02
12 Barbora KonopováBarbora Konopová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 2.95 2.95X2.942.95
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.80 3.533.803.573.803.613.463.72
2 Sebastian ScholzSebastian Scholz
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
01 3.70 3.563.523.703.70X3.483.47
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.69 3.593.693.653.69X3.533.68
4 Filip ChlupFilip Chlup
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.67 3.393.313.393.393.473.613.67
5 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.64 2.482.523.483.482.993.643.20
6 Filip VaškoFilip Vaško
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 3.59 3.562.903.583.58X3.593.43
7 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.57 3.503.35X3.503.57XX
8 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 3.48 3.353.272.913.35X3.48X
9 Jan HříchJan Hřích
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 3.30 3.203.303.273.30
10 Václav VávraVáclav Vávra
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 3.29 XX3.293.29
11 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 3.24 XX3.243.24
12 Martin HellerMartin Heller
AK BílinaAK Bílina
03 3.06 3.06X2.773.06
13 Jan TuhýJan Tuhý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.03 X2.903.033.03
14 Tomáš BřízaTomáš Bříza
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 2.98 2.982.902.632.98---
15 Jan KadlecJan Kadlec
AK BílinaAK Bílina
01 2.87 2.742.872.662.87
16 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.84 2.842.822.812.84
MS Vladislav LunhulVladislav Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.15
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 DNP 0
Vít MálišVít Máliš
AK BílinaAK Bílina
02 DNP 0
Matěj BenešMatěj Beneš
AK BílinaAK Bílina
01 DNP 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.89 3.363.683.563.683.573.533.89
2 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 3.88 3.623.883.773.883.76X3.54
3 Markéta MaláMarkéta Malá
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 3.71 3.363.66X3.66XX3.71
4 Magdalena ZahradníkováMagdalena Zahradníková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.70 3.373.453.703.703.563.56X
5 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.68 3.663.683.223.683.083.54X
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.64 3.003.293.343.343.323.64X
7 Karolína TauškováKarolína Taušková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3.57 3.473.42X3.473.303.573.33
8 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.47 3.303.47X3.473.412.643.36
9 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
01 3.28 3.283.143.263.28
10 Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.28 2.873.033.283.28
11 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.28 2.522.693.283.28
12 Natálie ČernáNatálie Černá
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 3.24 3.233.242.983.24
13 Barbora PšenkováBarbora Pšenková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.09 3.002.493.093.09
14 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.02 2.733.022.843.02
15 Tijana DabicTijana Dabic
Atletika KadaňAtletika Kadaň
03 3.01 3.012.922.683.01
16 Eliška PolákováEliška Poláková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.00 2.813.002.743.00
17 Markéta TürbováMarkéta Türbová
AK BílinaAK Bílina
01 2.99 2.99X2.802.99
18 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 2.97 2.972.552.762.97
19 Gábina ŘehákováGábina Řeháková
Atletika KadaňAtletika Kadaň
03 2.78 2.692.78X2.78
20 Klára ČerníkováKlára Černíková
AK BílinaAK Bílina
01 2.78 2.572.522.782.78
21 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 2.76 2.502.612.762.76
22 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 2.65 2.652.252.432.65
23 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
TJ KrupkaTJ Krupka
02 2.58 2.582.582.542.58
24 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2.52 2.522.482.482.52
25 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 2.48 2.482.34X2.48
26 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.42 2.422.352.312.42
MS Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.78
MS Anna KonečnáAnna Konečná
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.59
MS Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.59
Anna MrázováAnna Mrázová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
01 DNP 0
Anežka SeifertováAnežka Seifertová
AK BílinaAK Bílina
01 DNP 0
Johana MálišováJohana Málišová
AK BílinaAK Bílina
02 DNP 0
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 DNP 0
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 11.03 10.1810.3510.1810.3510.3611.0310.59
2 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 10.73 09.6110.0010.3110.3110.7210.73X
3 Kryštof PixaKryštof Pixa
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 10.06 09.7009.0809.8809.8809.9509.9710.06
4 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 09.15 08.6008.7609.0509.0508.8507.4709.15
5 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 07.36 07.1006.7707.2607.2607.36-07.27
6 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 06.44 06.4406.1705.8506.4406.3105.6905.41
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 08.12 07.3807.3308.1208.1207.44X07.20
2 Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
99 07.89 07.8007.6007.7307.8007.8907.11X
3 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 07.74 05.8907.0807.1007.1006.8207.6107.74
4 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 07.21 06.5807.0906.9107.0906.8506.9007.21
5 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 06.82 06.2305.5406.2406.2406.2806.7106.82
6 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 06.33 06.2406.1406.3306.33X05.6006.07
7 Barbora CeéBarbora Ceé
ASK LovosiceASK Lovosice
99 06.28 06.28X06.2006.2806.1206.0006.17
8 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 05.98 05.8405.5905.9805.9805.6105.5105.89
9 Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 05.26 05.2605.1805.2105.26
Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 59.82
2 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 53.02
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 49.31
4 Ondřej PelcOndřej Pelc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 31.86
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 52.33
2 Nikol ŽižkováNikol Žižková
TJ KrupkaTJ Krupka
99 47.36
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 45.08
4 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 42.23
5 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 36.57
6 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 36.40
7 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 35.26
8 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 33.43
9 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 33.11
10 Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 32.60
11 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 29.87
12 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 26.38
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 35.61
2 Martin HellerMartin Heller
AK BílinaAK Bílina
03 31.37
3 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 30.96
4 Michal KozákMichal Kozák
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 30.88
5 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 28.85
6 Jan HříchJan Hřích
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 27.14
7 Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 26.54
8 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 20.57
9 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 19.87
MS Vladislav LunhulVladislav Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 32.40
Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 DNP
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 DNP
Vít MálišVít Máliš
AK BílinaAK Bílina
02 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 43.78
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 35.31
3 Julie ŠirancováJulie Širancová
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 31.38
4 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 22.08
5 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 21.97
6 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 21.72
7 Adéla ZoubkováAdéla Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 18.14
8 Lenka BartošováLenka Bartošová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 18.12
Celkem 8 závodníků