výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní 08.60
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.67
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18
4 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.24
5 Tomáš VostřákTomáš Vostřák 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.04
Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.24
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
4 Tomáš LorencTomáš Lorenc 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
6 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.21
7 Michal HavelkaMichal Havelka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29
8 Michal KrejčíMichal Krejčí 00 SK VětřníSK Větřní 09.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.16
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39
4 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní 08.44
5 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
6 Tomáš LorencTomáš Lorenc 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66
7 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.14
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.28
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.45
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
4 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.01
5 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.15
6 Vendula BenedováVendula Benedová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.20
7 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30
2 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.73
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
4 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.12
5 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.16
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.26
Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.94
3 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.96
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.02
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.64
6 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.38
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
3 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.18
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
5 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.53
6 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.69
7 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.38
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.34
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
4 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.46
5 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
6 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.65
7 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.75
8 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.45
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.74
3 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.22
4 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.03
5 Ota HrubýOta Hrubý 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.61
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.78
MS Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.88
2 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.04
3 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.13
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.60
5 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.76
6 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.02
MS David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.09
MS Tomáš BláhaTomáš Bláha 97 SepekovSepekov 14.73
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.33
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.68
3 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.76
4 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.81
5 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.04
6 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.41
Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.16
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.28
3 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.47
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.71
5 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 13.75
6 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.95
7 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.10
8 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.22
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.55
3 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.57
4 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.82
5 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.96
6 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.04
7 Johana MarkováJohana Marková 96 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 14.25
Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Breierová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.06
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.21
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.27
4 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.29
5 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.44
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.59
7 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 13.92
Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.70
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.85
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.59
4 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.79
5 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.65
6 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.67
Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.31
2 Tomáš LorencTomáš Lorenc 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.50
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.87
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.02
5 Oldřich KučeraOldřich Kučera 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 26.36
Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.05
2 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.19
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.36
4 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.58
5 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.76
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.17
7 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.42
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.93
2 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 22.32
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.67
4 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.80
5 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.07
6 Samanta SuskováSamanta Susková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.12
Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 16.6.2012) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.93
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 22.31
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.64
4 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 25.78
5 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.60
Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.04
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.29
3 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.43
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.60
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.16
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 25.59
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.95
MS Tomáš BláhaTomáš Bláha 97 SepekovSepekov DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.18
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.50
3 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.62
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.15
5 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.42
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.18
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.49
3 Johana MarkováJohana Marková 96 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 30.31
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 33.30
MS Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.19
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 53.29
MS Tomáš BláhaTomáš Bláha 97 SepekovSepekov 70.89
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.89
2 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 71.79
3 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 76.60
MS Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.56
MS Martina PažitkováMartina Pažitková 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 63.92
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.28
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:03.88
3 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:17.30
4 Martin PodsclanMartin Podsclan 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:38.06
MS Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
MS Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.93
MS Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:17.16
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.42
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:33.27
3 Michal HavelkaMichal Havelka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.98
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:34.37
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.67
6 Radek BoukalíkRadek Boukalík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.11
7 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:52.91
8 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:58.64
9 Matěj KozojedMatěj Kozojed 00 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:59.36
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:56.49
2 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.28
3 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 3:09.95
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola PlocováNikola Plocová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:37.12
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.70
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.26
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 Accc HoražďoviceAccc Horažďovice 2:38.27
5 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.73
6 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:42.80
7 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:44.22
8 Helena BernatováHelena Bernatová 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:47.65
9 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:47.73
10 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:54.12
11 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:11.00
12 Sabina KubičkováSabina Kubičková 03 SepekovSepekov 3:18.25
13 Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SepekovSepekov 3:39.24
14 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 3:48.88
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:44.59
2 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:52.43
3 Jan BoukalíkJan Boukalík 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:55.11
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:16.86
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:26.45
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 96 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5:36.50
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.07
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.26
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.72
4 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.86
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.84
František BednářFrantišek Bednář 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.11
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.36
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.44
4 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.32
5 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.03
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.41
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.59
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.95
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.57
5 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.69
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.50
2 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.15
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.48
4 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.57
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.57
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 16.25
2 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.55
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.38
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.16
Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.96
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.58
3 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.28
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.45
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 49.81
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 49.92
Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Louda, Vaněk O., Vaněk P., Beran Louda, Vaněk O., Vaněk P., Beran TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 33.25
2 Šprincl, Jelínek, Lorenc, Veřtát J. Šprincl, Jelínek, Lorenc, Veřtát J. TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.05
3 Babka, Jodl, Bárta, Matějček Babka, Jodl, Bárta, Matějček T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.39
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šímová, Němcová, Vránová, Poslušná Šímová, Němcová, Vránová, Poslušná TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.36
2 Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 33.40
3 Klímová, Čutková, Vodičková, Kunová Klímová, Čutková, Vodičková, Kunová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.37
4 Vinklárková, Tlustá, Farová, Černá Vinklárková, Tlustá, Farová, Černá TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.07
5 Baboučková, Kružíková, Sýkorová, Lukschová Baboučková, Kružíková, Sýkorová, Lukschová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.83
6 Červená, Kůtová, Bernatová. Tomšovicová Červená, Kůtová, Bernatová. Tomšovicová Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 36.70
7 Samcová, Benešová, Kačírková, Susková Samcová, Benešová, Kačírková, Susková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.24
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kobernová, Švejdová, Novotná, Burdová Kobernová, Švejdová, Novotná, Burdová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 53.57
2 Zikešová, Filipová, Vejdová, Breierová Zikešová, Filipová, Vejdová, Breierová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 57.94
Bažantová, Kaslová, Mašková, Zykánová Bažantová, Kaslová, Mašková, Zykánová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 152157162167172177180183186190192194
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.92 --O-XOO-OXOXOOXXX
2 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.80 -OOOOOOXXX
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.77 -O-OXOOXXX
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.67 OXOOOXXX
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.62 -OOXXX
7 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.62 OOXOXXX
MS Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.67
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 127132137142147152157160
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.57 XXOXXX
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.42 XXOXXX
3 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.32 XXOXXX
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.32 XXOXXX
5 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.32 XXOXXX
6 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.27 XXOXXX
Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 NM
Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.621.661.681.70
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.68 OOOOOOOXXOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.62 --OOOOXXX
3 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.47 OOOXXX
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.47 OOXXOXXX
MS Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.57
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 116121126131136141144147150153
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OXOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OXOXXX
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.44 OXOXXX
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.36 OXOXXX
5 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.36 OXOXXX
6 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.31 OXOXXX
7= Helena BernatováHelena Bernatová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 1.21 OXOXXX
7= Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.21 OXOXXX
9 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.21 OXOXXX
Barbora Lukschová Barbora Lukschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NP
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.55 +0.0 m/s 5.210XX5.215.550X-
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
95 5.45 +0.0 m/s 5.1005.1905.4205.425.4505.2905.450
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.25 +0.0 m/s XX5.2505.25---
4 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.17 +0.0 m/s 5.040XX5.045.170X5.120
5 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.07 +0.0 m/s 5.0704.9704.9005.074.9605.07+0.54.140
6 Ota HrubýOta Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.32 +0.0 m/s X4.2504.1104.254.0603.8404.320
MS Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 5.81 +0.0 m/s
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.69 +0.0 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 5.00 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
2 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.76 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.35 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
4 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.24 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.07 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
6 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 4.01 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
7 Michal HavelkaMichal Havelka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.94 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
8 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 3.91 +0.0 m/s X3.7403.9103.913.870X3.690
František BednářFrantišek Bednář
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 NP
Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 NP
Tomáš KomendaTomáš Komenda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 NP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.97 +0.2 m/s 0
2 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.95 +0.0 m/s 0
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.85 -0.4 m/s 0
4 Aneta VejdováAneta Vejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.65 +0.0 m/s 0
5 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.30 +0.8 m/s 0
6 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 4.12 +1.5 m/s 0
7 Johana MarkováJohana Marková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
96 4.04 +0.0 m/s 0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 5.15 +0.6 m/s 3.3803.3603.4003.40
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.91 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.55 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
4 Lenka FaltusováLenka Faltusová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.46 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
5 Klára VodičkováKlára Vodičková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 4.43 +1.1 m/s 3.3803.3603.4003.40
6 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.42 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
7 Adéla ČervenáAdéla Červená
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 4.18 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
8 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.18 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
9 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.17 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
10 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.14 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
11 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.97 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
12 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.90 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
13 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.90 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
14 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.88 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
15 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.83 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
16 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.81 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
17 Nikola PlocováNikola Plocová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
99 3.74 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
18 Veronika NovákováVeronika Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.72 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
19 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.60 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
20 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.59 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
21 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.57 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
22 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.51 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
23 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.49 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
24 Petra BečkováPetra Bečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.46 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
25 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
00 3.40 +0.0 m/s 3.3803.3603.4003.40
Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 NM
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.86 08.5308.37X08.5308.2508.5409.86
2 Václav MatoušekVáclav Matoušek
SK VětřníSK Větřní
99 09.84 08.9109.8409.1609.8409.3809.48-
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.55 08.0808.5508.1908.5508.1408.1908.51
4 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.23 07.6507.96X07.9607.8207.3808.23
5 František NovotnýFrantišek Novotný
SK VětřníSK Větřní
00 08.13 08.0707.4508.1308.1307.4806.9707.56
6 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 07.74 07.7407.3607.5107.7407.7206.7807.47
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 07.03 06.62X06.8606.8607.0306.6406.87
8 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.72 06.5606.3906.3706.5606.7206.7006.48
9 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 05.82 05.2904.3705.8205.82
MS Jiří MaredaJiří Mareda
SepekovSepekov
00 06.82
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 10.23 09.89X10.0210.0210.2310.1409.95
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.90 09.8409.7009.9009.90X09.6309.48
3 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.20 09.20XX09.2008.89XX
4 Kateřina MerleováKateřina Merleová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 07.46 06.9406.94X06.9407.4607.1007.08
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.59 10.2010.3710.2010.3710.5011.3511.59
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.17 06.8407.4007.3307.4007.8006.9608.17
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 08.11 07.4407.9907.8807.9907.7007.5608.11
4 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.00 06.4307.2608.0008.0007.63X07.01
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.97 07.9706.2707.2207.9707.9707.2507.90
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.94 07.8807.7706.7607.8807.7107.9007.94
7 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.84 07.1506.7007.1007.1507.8407.7106.97
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.02 05.8906.3107.0107.0107.0206.9706.94
9 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 06.63 06.6306.2706.4506.63
10 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.52 06.52X05.3406.52
11 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.45 05.4505.0504.8605.45
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.72
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.12 X05.9306.7006.7006.9506.78X
2 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 07.90 X05.9306.7006.7006.9506.78X
3 Michal PašekMichal Pašek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 07.20 X05.9306.7006.7006.9506.78X
4 Ota HrubýOta Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 06.95 X05.9306.7006.7006.9506.78X
Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
96 NP
Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 NP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 26.09 24.1325.56X25.5625.8526.0925.01
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 24.65 22.35X19.1922.35X21.2524.65
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 24.39 18.9920.7721.2521.25X24.3924.34
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 22.28 X22.0922.2822.2817.9321.53X
5 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 20.14 X18.5418.2018.5418.80X20.14
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 27.28 X26.0122.6026.0121.1527.2627.28
2 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 23.86 20.1320.7722.3622.3623.86X20.55
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 21.59 21.5920.5818.1021.5920.3416.5621.57
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 27.87 25.4926.9926.2226.9927.8727.4125.22
2 Kateřina MerleováKateřina Merleová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 26.92 25.8426.3825.3926.3826.92XX
MS Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
96 37.96
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 39.31
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 33.82 32.3133.8233.2833.82XXX
2 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 17.81 15.9914.9616.2116.2116.0716.5817.81
MS Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 19.24
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 38.45 36.4737.39X37.3934.1938.4531.13
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 37.79 36.6435.1134.1336.6437.7937.1232.46
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 35.53 35.5332.4633.0235.5331.34X34.40
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 47.29 39.1141.36X41.3647.2943.7245.38
2 Jan KočíJan Kočí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 47.07 41.0637.98X41.0647.0746.0844.33
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 44.50 42.19X44.5044.5040.7638.3539.72
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 39.02 38.8338.89X38.8939.02-32.20
MS David KroupaDavid Kroupa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 49.65
MS Pavel KovalčukPavel Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 26.51
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 43.05
MS Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
94 27.33
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 61.33 51.6354.2654.3354.3360.4357.8161.33
2 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 57.44 47.6146.6752.1452.1457.4454.2050.90
3 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 54.31 47.7144.4050.0450.0449.1949.5354.31
4 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 53.98 43.1044.1850.7450.7453.9851.7651.31
5 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 53.84 50.6247.7653.2453.2453.8451.8451.93
6 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 49.50 46.4448.2448.2348.2447.4849.2049.50
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 49.49 49.4937.6745.9449.4942.55--
8 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 40.88 40.4632.4331.8540.4640.8833.7637.75
9 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 39.14 37.80X39.1439.14
10 Jan HoráčekJan Horáček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 39.09 38.3738.3739.0939.09
11 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 36.81 36.81--36.81
12 Michal KrejčíMichal Krejčí
SK VětřníSK Větřní
00 35.42 35.0435.4232.6735.42
13 Tomáš VostřákTomáš Vostřák
TJ ChyškyTJ Chyšky
99 35.13 35.1332.2334.8535.13
14 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 34.65 X34.6534.4334.65
15 František NovotnýFrantišek Novotný
SK VětřníSK Větřní
00 32.27 X27.2532.2732.27
16 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 30.38 28.21X30.3830.38
17 Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 25.99 X25.99-25.99
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 52.36 48.1952.3642.1252.3648.2443.1046.80
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 52.04 52.0448.99-52.0449.9151.3050.63
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 48.90 44.5947.3148.3248.3244.2746.0948.90
4 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 46.82 43.92X46.8246.82X46.2545.99
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 45.03 36.0143.2345.0345.0341.5940.6641.58
6 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 42.26 42.2638.9236.0342.2635.2334.7042.16
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 41.96 34.2935.29X35.2941.9635.5137.10
8 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 32.64 32.6429.2227.4132.6428.4329.0928.90
9 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 27.36 X27.3627.2727.36
Celkem 9 závodníků