Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr PíchaPetr Pícha 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.92
2 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1.80
3 Pavel HrdýPavel Hrdý 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.77
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.57
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1.42
3 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.32
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.68
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.62
3 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.47
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.50
2 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.50
3 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1.44
skok daleký - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5.55
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 5.45
3 František CaisFrantišek Cais 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5.25
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.00
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.76
3 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4.35
skok daleký - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.97
2 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4.95
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4.85
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5.15
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 4.91
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4.55
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej SkládalOndřej Skládal 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.86
2 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní 09.84
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.23
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.90
3 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.20
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.59
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.17
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.11
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.12
2 Tomáš RysTomáš Rys 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.90
3 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.20
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.09
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.65
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 24.39
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.28
2 Tomáš RysTomáš Rys 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.86
3 František CaisFrantišek Cais 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.59
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.87
2 Kateřina MerleováKateřina Merleová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.92
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrausDominik Kraus 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.82
2 Tomáš RysTomáš Rys 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.81
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.45
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 37.79
3 Simona BažantováSimona Bažantová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.53
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik KrausDominik Kraus 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.29
2 Jan KočíJan Kočí 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.07
3 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 44.50
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 61.33
2 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 57.44
3 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.31
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 16.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.36
2 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 52.04
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 48.90