Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 61.33 51.6354.2654.3354.3360.4357.8161.33
2 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 57.44 47.6146.6752.1452.1457.4454.2050.90
3 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 54.31 47.7144.4050.0450.0449.1949.5354.31
4 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 53.98 43.1044.1850.7450.7453.9851.7651.31
5 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 53.84 50.6247.7653.2453.2453.8451.8451.93
6 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 49.50 46.4448.2448.2348.2447.4849.2049.50
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 49.49 49.4937.6745.9449.4942.55--
8 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 40.88 40.4632.4331.8540.4640.8833.7637.75
9 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 39.14 37.80X39.1439.14
10 Jan HoráčekJan Horáček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 39.09 38.3738.3739.0939.09
11 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 36.81 36.81--36.81
12 Michal KrejčíMichal Krejčí
SK VětřníSK Větřní
00 35.42 35.0435.4232.6735.42
13 Tomáš VostřákTomáš Vostřák
TJ ChyškyTJ Chyšky
99 35.13 35.1332.2334.8535.13
14 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 34.65 X34.6534.4334.65
15 František NovotnýFrantišek Novotný
SK VětřníSK Větřní
00 32.27 X27.2532.2732.27
16 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 30.38 28.21X30.3830.38
17 Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 25.99 X25.99-25.99
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 52.36 48.1952.3642.1252.3648.2443.1046.80
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 52.04 52.0448.99-52.0449.9151.3050.63
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 48.90 44.5947.3148.3248.3244.2746.0948.90
4 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 46.82 43.92X46.8246.82X46.2545.99
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 45.03 36.0143.2345.0345.0341.5940.6641.58
6 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 42.26 42.2638.9236.0342.2635.2334.7042.16
7 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 41.96 34.2935.29X35.2941.9635.5137.10
8 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 32.64 32.6429.2227.4132.6428.4329.0928.90
9 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 27.36 X27.3627.2727.36
Celkem 9 závodníků