Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.86 08.5308.37X08.5308.2508.5409.86
2 Václav MatoušekVáclav Matoušek
SK VětřníSK Větřní
99 09.84 08.9109.8409.1609.8409.3809.48-
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.55 08.0808.5508.1908.5508.1408.1908.51
4 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.23 07.6507.96X07.9607.8207.3808.23
5 František NovotnýFrantišek Novotný
SK VětřníSK Větřní
00 08.13 08.0707.4508.1308.1307.4806.9707.56
6 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 07.74 07.7407.3607.5107.7407.7206.7807.47
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 07.03 06.62X06.8606.8607.0306.6406.87
8 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.72 06.5606.3906.3706.5606.7206.7006.48
9 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 05.82 05.2904.3705.8205.82
MS Jiří MaredaJiří Mareda
SepekovSepekov
00 06.82
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 10.23 09.89X10.0210.0210.2310.1409.95
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.90 09.8409.7009.9009.90X09.6309.48
3 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.20 09.20XX09.2008.89XX
4 Kateřina MerleováKateřina Merleová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 07.46 06.9406.94X06.9407.4607.1007.08
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.59 10.2010.3710.2010.3710.5011.3511.59
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.17 06.8407.4007.3307.4007.8006.9608.17
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 08.11 07.4407.9907.8807.9907.7007.5608.11
4 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 08.00 06.4307.2608.0008.0007.63X07.01
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.97 07.9706.2707.2207.9707.9707.2507.90
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.94 07.8807.7706.7607.8807.7107.9007.94
7 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.84 07.1506.7007.1007.1507.8407.7106.97
8 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.02 05.8906.3107.0107.0107.0206.9706.94
9 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 06.63 06.6306.2706.4506.63
10 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.52 06.52X05.3406.52
11 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.45 05.4505.0504.8605.45
Celkem 11 závodníků