Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 152157162167172177180183186190192194
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.92 --O-XOO-OXOXOOXXX
2 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.80 -OOOOOOXXX
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.77 -O-OXOOXXX
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.67 OXOOOXXX
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.62 -OOXXX
7 Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.62 OOXOXXX
MS Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.67
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 127132137142147152157160
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.57 XXOXXX
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.42 XXOXXX
3 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.32 XXOXXX
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.32 XXOXXX
5 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.32 XXOXXX
6 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.27 XXOXXX
Matěj KozojedMatěj Kozojed
TJ ChyškyTJ Chyšky
00 NM
Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 NM
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.371.421.471.521.571.621.661.681.70
1 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.68 OOOOOOOXXOXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.62 --OOOOXXX
3 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.47 OOOXXX
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.47 OOXXOXXX
MS Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.57
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 116121126131136141144147150153
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OXOXXX
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.50 OXOXXX
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.44 OXOXXX
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.36 OXOXXX
5 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.36 OXOXXX
6 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.31 OXOXXX
7= Helena BernatováHelena Bernatová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 1.21 OXOXXX
7= Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.21 OXOXXX
9 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.21 OXOXXX
Barbora Lukschová Barbora Lukschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NP
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NP
Celkem 11 závodníků