Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní 08.60
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.67
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18
4 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.24
5 Tomáš VostřákTomáš Vostřák 99 TJ ChyškyTJ Chyšky 10.04
Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice DNP
Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.24
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
4 Tomáš LorencTomáš Lorenc 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
6 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.21
7 Michal HavelkaMichal Havelka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29
8 Michal KrejčíMichal Krejčí 00 SK VětřníSK Větřní 09.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.16
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39
4 Václav MatoušekVáclav Matoušek 99 SK VětřníSK Větřní 08.44
5 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
6 Tomáš LorencTomáš Lorenc 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66
7 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74
8 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.14
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.28
2 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.45
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.88
4 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.01
5 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.15
6 Vendula BenedováVendula Benedová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.20
7 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30
2 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.73
3 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
4 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.12
5 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.16
6 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.26
Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.94
3 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.96
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.02
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.64
6 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.38
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 16.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
3 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.18
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
5 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.53
6 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.69
7 Vendula PlavcováVendula Plavcová 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.38
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.34
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.38
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.40
4 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.46
5 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53
6 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.65
7 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.75
8 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.82
Celkem 8 závodníků