Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

České Budějovice (16. 6. 2012)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.04
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.29
3 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.43
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.60
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.16
2 Petr ŠtoidlPetr Štoidl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 25.59
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.95
MS Tomáš BláhaTomáš Bláha 97 SepekovSepekov DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.18
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.50
3 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.62
4 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.15
5 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.42
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.6.2012) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.18
2 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.49
3 Johana MarkováJohana Marková 96 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 30.31
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 33.30
MS Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.19
Celkem 5 závodníků