Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze

České Budějovice (23. 6. 2012)

150 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.34
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.91
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.97
Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice NP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 18.92
2 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.43
3 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.49
Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky NP
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.36
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.72
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.95
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.42
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.87
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.70
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.82
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.87
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.03
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.17
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.31
Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.06
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.11
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.44
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SoukupováTereza Soukupová 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 21.66
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.03
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.11
4 Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.60
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.63
2 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 25.18
Kateřina ČabanováKateřina Čabanová 01 SK VětřníSK Větřní NP
Celkem 3 závodníků