Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Olomouc (22. 8. 2012)
skok vysoký - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek NavrátilMarek Navrátil 901214 AK OlomoucAK Olomouc 2.00
2 Dalibor HonDalibor Hon 780802 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2.00
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 1.85
skok vysoký - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1.70
skok vysoký - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš MráčekTomáš Mráček 950109 AK OlomoucAK Olomouc 1.80
2 Jindřich VečeraJindřich Večera 950329 AK OlomoucAK Olomouc 1.75
3 Pavel HorákPavel Horák 950909 AK OlomoucAK Olomouc 1.70
skok vysoký - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 AK OlomoucAK Olomouc 1.70
2 Petr ČesnekPetr Česnek 980101 AK OlomoucAK Olomouc 1.60
3 Daniel PátekDaniel Pátek 980710 SK PřerovSK Přerov 1.55
skok vysoký - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok vysoký - Žákyně (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok o tyči - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 920104 AK OlomoucAK Olomouc 4.02
2 Radek PechaRadek Pecha 920711 AK OlomoucAK Olomouc 3.62
skok o tyči - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 SK PřerovSK Přerov 3.42
2 Robert JežekRobert Ježek 950914 AC ProstějovAC Prostějov 2.32
skok daleký - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 5.86
skok daleký - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 940000 AC ProstějovAC Prostějov 5.63
2 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5.43
skok daleký - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich VečeraJindřich Večera 950329 AK OlomoucAK Olomouc 6.01
2 Pavel HorákPavel Horák 950909 AK OlomoucAK Olomouc 5.68
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 5.31
skok daleký - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr ČesnekPetr Česnek 980101 AK OlomoucAK Olomouc 5.31
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 4.89
3 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 970926 SK HraniceSK Hranice 4.63
skok daleký - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena KrčkováAlena Krčková 995225 AK OlomoucAK Olomouc 3.86
skok daleký - Dorostenky (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Žákyně (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 995120 AK OlomoucAK Olomouc 4.48
2 Alena BrenzováAlena Brenzová 980908 AK OlomoucAK Olomouc 3.73
3 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK HraniceSK Hranice 3.72
trojskok - Dorostenky (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra OpekarováPetra Opekarová 955508 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.60
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK HraniceSK Hranice 07.51
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 970408 SK PřerovSK Přerov 12.71
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov 09.85
vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta InochovskáAneta Inochovská 925611 AK OlomoucAK Olomouc 10.76
2 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 875404 AC ProstějovAC Prostějov 10.35
3 Hana TáborskáHana Táborská 895404 AK OlomoucAK Olomouc 09.78
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 16.65
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 14.77
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 950419 AK OlomoucAK Olomouc 12.61
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.36
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal MaierMichal Maier 880415 AK OlomoucAK Olomouc 12.75
2 Jiří HorkýJiří Horký 920705 AK OlomoucAK Olomouc 12.38
3 Jaromír KuchařJaromír Kuchař 780116 SK HraniceSK Hranice 10.64
hod diskem 1kg - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 970408 SK PřerovSK Přerov 30.48
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov 24.76
hod diskem 1kg - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana TáborskáHana Táborská 895404 AK OlomoucAK Olomouc 31.31
2 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 850000 AC ProstějovAC Prostějov 30.94
3 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 906111 SK PřerovSK Přerov 28.78
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 49.43
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 44.14
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 950419 AK OlomoucAK Olomouc 37.26
hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 32.88
hod diskem 2kg - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří HorkýJiří Horký 920705 AK OlomoucAK Olomouc 45.01
2 Michal MaierMichal Maier 880415 AK OlomoucAK Olomouc 40.16
3 Jaromír KuchařJaromír Kuchař 780116 SK HraniceSK Hranice 33.31
hod kladivem 4kg - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 970303 AK OlomoucAK Olomouc 40.53
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 970408 SK PřerovSK Přerov 26.98
3 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 21.93
hod kladivem 4kg - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana TáborskáHana Táborská 895404 AK OlomoucAK Olomouc 41.90
2 Martina KoutňákováMartina Koutňáková 906111 SK PřerovSK Přerov 27.66
3 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 850000 AC ProstějovAC Prostějov 21.14
hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BřezinaJakub Březina 950216 AK OlomoucAK Olomouc 51.03
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 45.14
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 950419 AK OlomoucAK Olomouc 41.63
hod kladivem 6kg - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.66
hod kladivem 7,26kg - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal MaierMichal Maier 880415 AK OlomoucAK Olomouc 49.44
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař 780116 SK HraniceSK Hranice 19.26
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 970408 SK PřerovSK Přerov 42.92
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov 31.42
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radka PřehnalováRadka Přehnalová 850000 AC ProstějovAC Prostějov 36.42
2 Hana TáborskáHana Táborská 895404 AK OlomoucAK Olomouc 27.14
3 Veronika ŠediváVeronika Šedivá 896220 AC ProstějovAC Prostějov 23.63
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK KroměřížAK Kroměříž 50.69
2 Jan OdstrčilJan Odstrčil 950224 AK OlomoucAK Olomouc 42.80
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela 950523 AK OlomoucAK Olomouc 41.85
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal MaierMichal Maier 880415 AK OlomoucAK Olomouc 38.81
2 Jaromír KuchařJaromír Kuchař 780116 SK HraniceSK Hranice 36.20
3 Jiří HorkýJiří Horký 920705 AK OlomoucAK Olomouc 30.40
hod oštěpem 800g - Junioři (středa, 22.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan JílekJan Jílek 930407 TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.80