Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Znojmo (23. 9. 2012)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.601.65
1 Jakub DoležalJakub Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.60 ---XOOOOOXOOXOXXX
2 Vilém StránskýVilém Stránský
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.52 ---OOXOOXXOOXXX
3 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.49 --OOOOOOXXX
4 Jakub FtačníkJakub Ftačník
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.43 -OOOOOXXX
5 Lukáš AdamecLukáš Adamec
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.40 --OOOXXX
6= Martin KratochvílMartin Kratochvíl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.40 -OOXOXXOXXX
6= Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.40 -OXOOXOXXX
8 Adam KachyňaAdam Kachyňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.40 OOXOOXOXXX
9 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 1.35 XOOXOOXXX
10= Šimon HronŠimon Hron
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.35 OOOXOXXX
10= Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.35 -OOXOXXX
12 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.35 OOOXXOXXX
13 Petr KukuczkaPetr Kukuczka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.35 OOXOXXOXXX
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ ZnojmoTJ Znojmo
00 NZ XXX
Jan SloukaJan Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
00 NZ XXX
Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 NZ XXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.531.571.60
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.57 XXOXXX
2 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.44 XXOXXX
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.41 XXOXXX
4 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.38 XXOXXX
5 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 1.38 XXOXXX
6= Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.38 XXOXXX
6= Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.38 XXOXXX
8 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.35 XXOXXX
9 Anísa FilaliAnísa Filali
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.35 XXOXXX
10 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.35 XXOXXX
11 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.30 XXOXXX
12 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.30 XXOXXX
13 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.30 XXOXXX
14= Tereza GalkováTereza Galková
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.25 XXOXXX
14= Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.25 XXOXXX
16 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.20 XXOXXX
17 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.20 XXOXXX
18 Adéla GrycováAdéla Grycová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.15 XXOXXX
19 Iva VállováIva Vállová
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.10 XXOXXX
Markéta Kopečná Markéta Kopečná
JAC BrnoJAC Brno
01 DNF
Celkem 20 závodníků