Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Trojka Tisu na dráze

Frýdek-Místek (18. 4. 2012)

600 m - Dorostenci

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:36.2
2 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:38.9
Celkem 2 závodníků

600 m - Žáci

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:38.6
2 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:43.2
3 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:52.0
Celkem 3 závodníků

600 m - Ml. žáci

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:49.1
2 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:56.3
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:03.5
4 Dominik FrancekDominik Francek 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:12.4
5 Michal KvasňákMichal Kvasňák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:12.8
Celkem 5 závodníků

600 m - Dorostenky

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:38.7
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:47.6
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:49.6
Celkem 3 závodníků

600 m - Žákyně

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:37.1
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:41.2
3 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:45.2
4 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:46.4
5 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:51.1
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:53.4
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:54.9
9 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:56.7
10 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:57.0
11 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:01.2
Celkem 10 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:54.5
2 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.0
3 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:02.8
4 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:08.1
5 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 2:11.4
6 Natálie BřezinováNatálie Březinová 00 Lašský běžecký klub KopřivniceLašský běžecký klub Kopřivnice 2:20.8
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:02.4
2 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:04.0
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 18.4.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:59.3
2 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:02.6
5 Sára NovotnáSára Novotná 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:11.8
8 Barbora PavloskováBarbora Pavlosková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.6
11 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:17.4
13 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.9
15 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:43.6
Celkem 7 závodníků