Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabské závody a Středočeský pohár družstev

Kolín (1. 5. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.08
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.56
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
4 Jan ČejkaJan Čejka 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.00
5 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
6 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.64
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.66
2 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.86
3 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.90
4 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.54
5 Pavel MikušPavel Mikuš 85 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.55
6 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.79
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 1.5.2012) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.23
2 Antonín EjemAntonín Ejem 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.26
3 Václav HajnýVáclav Hajný 95 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.37
4 David HolubDavid Holub 94 AC ČáslavAC Čáslav 12.48
5 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.53
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 AC ČáslavAC Čáslav 15.46
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.55
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.86
3 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.56
4 Zdeněk LiehneZdeněk Liehne 86 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.24
5 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 14.27
6 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.53
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.23
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.67
3 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.15
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.42
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.56
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.64
2 Nikola SkolilováNikola Skolilová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.29
3 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.37
4 Anna BělohlávkováAnna Bělohlávková 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.98
Marketa SlivováMarketa Slivová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Anna RosůlkováAnna Rosůlková 95 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.55
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.93
3 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.71
4 Tereza VeckováTereza Vecková 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.35
5 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.24
Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 1.5.2012) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.16
2 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.56
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.74
4 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav 13.74
5 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.98
6 Nikola Krýdová Nikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.99
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.77
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.81
3 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.89
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.08
5 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.82
6 Karolína HájkováKarolína Hájková 96 AC ČáslavAC Čáslav 14.99
7 Andrea GalčíkováAndrea Galčíková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16.43
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.07
2 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.53
3 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.06
4 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.08
5 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.12
6 Alena PavláskováAlena Pavlásková 95 AC ČáslavAC Čáslav 15.35
Celkem 6 závodníků