Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, VC města Sušice

Sušice (15. 5. 2012)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:25.35
2 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.45
3 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:28.86
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:30.35
5 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:30.56
6 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:38.56
7 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:43.37
8 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:47.93
Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:38.23
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:40.59
3 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 2:40.69
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:41.31
5 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:41.60
6 Miroslav NeuvirtMiroslav Neuvirt 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:43.73
7 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:44.56
8 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.10
9 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.32
10 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.59
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 15.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 3:06.85
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 3:08.01
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:11.99
4 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:17.35
5 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:17.86
6 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:18.67
7 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:22.20
8 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 3:22.26
9 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:27.79
Celkem 9 závodníků