Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Frýdecká míle Tisu

Frýdek-Místek (27. 6. 2012)

1 anglická míle - Muži

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.99
2 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:59.78
7 Michal OstruszkaMichal Ostruszka 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:13.48
10 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:30.40
11 Roman BalážRoman Baláž 65 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:33.71
12 Jiří ZátopekJiří Zátopek 60 Sportovní klub X-AIR OstravaSportovní klub X-AIR Ostrava 5:37.97
15 Josef NejezchlebaJosef Nejezchleba 57 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:50.06
16 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:51.13
20 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:11.89
23 Jiří KrulišJiří Kruliš 61 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 6:25.64
30 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:52.14
Celkem 11 závodníků

1 anglická míle - Dorostenci

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:52.80
2 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:17.41
Celkem 2 závodníků

1 anglická míle - Žáci

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:17.19
2 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:22.37
3 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:42.69
4 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:47.27
Celkem 4 závodníků

1 anglická míle - Ml. žáci

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:51.78
2 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:01.60
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:21.55
5 Michal KvasňákMichal Kvasňák 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:29.93
Celkem 4 závodníků

1 anglická míle - Ženy

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:24.49
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:26.82
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:34.06
4 Adéla EsentierováAdéla Esentierová 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:41.67
5 Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:47.15
7 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:09.64
8 Ivana ZbořilováIvana Zbořilová 82 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 6:15.04
9 Helena BenčováHelena Benčová 74 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:45.75
13 Michaela HorňákováMichaela Horňáková 71 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 7:15.73
Celkem 9 závodníků

1 anglická míle - Dorostenky

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:06.26
2 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:06.45
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:07.61
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Žákyně

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:53.57
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:54.51
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:20.73
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:42.57
5 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:00.95
6 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:01.61
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:07.21
Celkem 7 závodníků

1 anglická míle - Ml. žákyně

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:57.73
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:23.66
3 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:47.03
4 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:00.76
5 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:01.55
6 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:25.20
Celkem 6 závodníků

1 anglická míle - Atletická přípravka-hoši

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:06.36
3 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:25.72
4 Štěpan VrubelŠtěpan Vrubel 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:39.13
9 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:58.05
Celkem 4 závodníků

1 anglická míle - Atletická přípravka-dívky

(st, 27.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:02.33
2 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6:21.83
5 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:03.18
6 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:08.52
7 Barbora PavloskováBarbora Pavlosková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7:30.60
Celkem 5 závodníků