Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance

Domažlice (15. 8. 2012)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 15.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef PelikánJosef Pelikán 84 SlovenskoSlovensko 3:43.95
2 Pablo SolaresPablo Solares 84 MexikoMexiko 3:45.50
3 Johannes RaabeJohannes Raabe 87 NěmeckoNěmecko 3:49.47
4 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 3:50.69
5 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:53.72
6 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:54.64
7 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:57.04
8 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:57.15
9 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:57.56
10 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:58.35
11= Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:01.26
11= David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:01.26
13 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:04.36
14 Martin FreiMartin Frei 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4:08.28
15 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:11.88
Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 15.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4:09.52
2 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 4:11.22
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:11.46
4 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:11.59
5 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 4:11.90
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:15.62
7 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:16.16
8 Ondřej NovákOndřej Novák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:18.89
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:19.32
10 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:19.45
11 Jakub HlasJakub Hlas 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:19.71
12 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:22.68
13 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:22.90
14 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:27.01
Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (st, 15.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:13.09
2 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:19.74
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:20.44
4 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:23.91
5 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:30.02
6 Jan BoukalíkJan Boukalík 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:02.11
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:05.75
8 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:50.52
Radek BoukalíkRadek Boukalík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 15.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:37.12
2 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:47.87
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 4:50.97
4 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:51.27
5 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:52.55
6 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:12.98
7 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:16.74
Eva FührerováEva Führerová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 10 závodníků