Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velké ceny Jihlavy

Jihlava (18. 8. 2012)
skok vysoký - Muži (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GenžaJakub Genža 810220 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2.08
2 David ŠuteraDavid Šutera 890410 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.08
3 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1.90
skok vysoký - Ženy (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona ŠimkováSimona Šimková 965920 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1.47
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1.40
trojskok - Muži (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.41
2 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 940815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.99
3 Vít MolvaVít Molva 950820 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.37
trojskok - Ženy (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová 935505 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.09
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta FuksováMarkéta Fuksová 965609 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.61
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 995113 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.16
2 Barbora Tylichová Barbora Tylichová 995411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10.69
3 Anna ŠímováAnna Šímová 995824 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.23
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.12
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman MarešRoman Mareš 950317 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.52
2 Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.89
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VáchaVáclav Vácha 930813 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.54
2 Michal BeránekMichal Beránek 930906 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.48
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.72
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 980124 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 35.04
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.06
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.26
2 Vojtěch MusilVojtěch Musil 950127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.12
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.8.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 57.67
2 Lukáš BrennLukáš Brenn 800731 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.46
3 Michal BeránekMichal Beránek 930906 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.80