Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 12. 9. 2012)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 65.70
4 Lukáš StaněkLukáš Staněk
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 53.82
6 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 49.02
7 Tadeáš MezeraTadeáš Mezera
AK HodonínAK Hodonín
99 48.61
9 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 46.92
10 Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
99 45.50
11 Aleš JiskraAleš Jiskra
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 45.02
14 Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 43.32
15 Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC BrnoBYAC Brno
99 42.43
16 Michal ZamazalMichal Zamazal
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 41.97
17 Matěj VišňaMatěj Višňa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 41.76
18 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 41.53
19 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klásterec n/O.TJ Klásterec n/O.
99 41.15
20 Marek DolnozemskýMarek Dolnozemský
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 40.36
21 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 39.87
22 Zdeněk CermanZdeněk Cerman
BYAC BrnoBYAC Brno
99 39.57
23 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
99 39.18
24 Jiří ZbořilJiří Zbořil
JAC BrnoJAC Brno
99 38.59
25 Erik PazdírekErik Pazdírek
BYAC BrnoBYAC Brno
99 33.01
26 Mikuláš BrázdaMikuláš Brázda
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 32.88
27 Adam KriškaAdam Kriška
BYAC BrnoBYAC Brno
99 32.73
28 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 32.29
29 Adam JelínekAdam Jelínek
BYAC BrnoBYAC Brno
99 29.31
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace 1 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 52.98
3 Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 47.89
4 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 47.88
5 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 47.66
6 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 46.34
7 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 46.30
9 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 44.66
10 Lukáš BajerLukáš Bajer
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 42.77
11 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
BYAC BrnoBYAC Brno
00 42.63
12 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 42.17
13 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 41.30
16 Adam ChrobákAdam Chrobák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 39.08
17 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 38.22
20 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 34.98
21 Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 34.86
23 Jakub BrožJakub Brož
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
00 34.58
25 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 34.45
26 Michael AudaMichael Auda
BYAC BrnoBYAC Brno
00 32.11
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 63.61
4 Lukáš StaněkLukáš Staněk
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 58.13
6 Tadeáš MezeraTadeáš Mezera
AK HodonínAK Hodonín
99 50.82
7 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 50.03
Celkem 4 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 57.75
2 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 55.45
3 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 54.30
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 50.37
5 Patrik HrotkoPatrik Hrotko
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 49.23
6 Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 47.68
7 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 47.41
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 41.61
2 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 39.44
5 Michaela KieselováMichaela Kieselová
BYAC BrnoBYAC Brno
00 35.28
6 Julie WismanováJulie Wismanová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 35.00
7 Julie BergmanováJulie Bergmanová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 34.11
8 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 33.24
9 Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 32.93
10 Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 32.91
11 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 31.91
12 Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 29.40
13 Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
00 25.37
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 1 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 49.28
5 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 48.32
7 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 47.44
8 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 44.97
9 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 43.70
10 Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 43.53
11 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 43.03
13 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 41.36
14 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
88 40.37
16 Patricie SpáčilováPatricie Spáčilová
JAC BrnoJAC Brno
99 38.84
18 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 38.02
19 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
99 36.93
20 Veronika SestrienkováVeronika Sestrienková
JAC BrnoJAC Brno
99 35.26
21 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 35.18
22 Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 35.03
23 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 34.64
24 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 33.81
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovákováJana Nováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 45.27
2 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 42.02
4 Julie WismanováJulie Wismanová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 38.86
6 Julie BergmanováJulie Bergmanová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 37.03
7 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 35.25
8 Michaela KieselováMichaela Kieselová
BYAC BrnoBYAC Brno
00 32.86
Celkem 6 závodníků
Finále 1 (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 51.43
5 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 49.77
7 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 48.60
8 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 47.29
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OppeltTomáš Oppelt
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 51.86
2 Jakub KlimešJakub Klimeš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 50.81
4 Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 46.13
5 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir
Tj lokomotiva ZdiceTj lokomotiva Zdice
01 44.28
6 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.72
7 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 40.43
8 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 40.40
9 David ŠmehlíkDavid Šmehlík
BYAC BrnoBYAC Brno
01 40.19
10 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 39.60
11 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
JAC BrnoJAC Brno
02 39.03
12 Jakub StibalJakub Stibal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 39.00
13 Přemysl JemelíkPřemysl Jemelík
BYAC BrnoBYAC Brno
01 38.63
14 Marcel TronečekMarcel Troneček
BYAC BrnoBYAC Brno
02 38.00
15 Karel KlossKarel Kloss
JAC BrnoJAC Brno
02 37.22
16 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 36.16
17 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 35.61
18 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 35.14
19 Ondřej HodboďOndřej Hodboď
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
01 34.61
20 Tadeáš KašpárekTadeáš Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 33.40
21 Petr SlezákPetr Slezák
BYAC BrnoBYAC Brno
01 32.65
22 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 32.34
24 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 31.84
25 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klásterec n/O.TJ Klásterec n/O.
03 31.75
26 Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 31.69
27 Adam KašparovskýAdam Kašparovský
JAC BrnoJAC Brno
02 31.25
28 Martin HellerMartin Heller
AK BílinaAK Bílina
03 31.02
30 Michal KurečkaMichal Kurečka
BYAC BrnoBYAC Brno
02 29.91
31 Filip ChlupFilip Chlup
TJ Klásterec n/O.TJ Klásterec n/O.
03 29.71
32 Ondřej KawulokOndřej Kawulok
BYAC BrnoBYAC Brno
01 29.56
33 Adam KnotekAdam Knotek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 29.24
34 Alexandr PolákAlexandr Polák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 28.18
35 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 26.76
36 Adam ŽdánskýAdam Ždánský
BYAC BrnoBYAC Brno
03 26.29
39 Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha
BYAC BrnoBYAC Brno
03 24.81
40 Patrik TáborskýPatrik Táborský
BYAC BrnoBYAC Brno
03 23.22
41 Marek ReisMarek Reis
BYAC BrnoBYAC Brno
03 22.72
43 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 21.82
44 Jakub SmutnýJakub Smutný
JAC BrnoJAC Brno
03 21.68
45 Martin PeitlMartin Peitl
BYAC BrnoBYAC Brno
04 18.98
Celkem 39 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Tomáš OppeltTomáš Oppelt
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 53.58
3 Jakub KlimešJakub Klimeš
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 49.34
4 Idris Robin BeshirIdris Robin Beshir
Tj lokomotiva ZdiceTj lokomotiva Zdice
01 47.90
5 Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 47.32
6 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 44.24
7 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.99
8 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 41.69
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 43.75
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 42.02
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 38.49
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 36.75
6 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 36.50
11 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 30.67
12 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 30.46
13 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 30.20
14 Lucie KřenkováLucie Křenková
JAC BrnoJAC Brno
01 28.48
15 Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 26.90
16 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 26.85
17 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 26.55
18 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 26.16
19 Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 25.99
20 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klásterec n/O.TJ Klásterec n/O.
02 24.71
21 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 24.24
22 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
BYAC BrnoBYAC Brno
03 24.03
23 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
02 24.00
24 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
Sokol PřísnoticeSokol Přísnotice
02 23.48
25 Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 21.59
26 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 20.42
27 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 20.38
28 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 19.31
29 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 18.17
30 Jana FriebelováJana Friebelová
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
02 17.22
31 Lucie VeseláLucie Veselá
JAC BrnoJAC Brno
03 16.07
32 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová
JAC BrnoJAC Brno
01 15.31
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 45.52
2 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 42.00
4 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 39.21
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 39.20
6 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 36.39
Celkem 5 závodníků