Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 12. 9. 2012)

skok vysoký - Žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christián StankušChristián Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.77
2 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.74
3 David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.71
4 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.71
6 Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.63
7 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.58
8 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.58
10 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.48
11= Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice
98 1.43
11= Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.43
14 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.43
15 Radim PišlRadim Pišl
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
98 1.33
16 Jan MládekJan Mládek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.28
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.85
3 Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.68
4 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.68
5 Petr JankůPetr Janků
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
97 1.63
6 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.63
7 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.63
8 Adam PernicaAdam Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
97 1.58
10 Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.53
11 Robin NěmecRobin Němec
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
97 1.53
13 Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.43
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David ŠpurekDavid Špurek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.49
4 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.43
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 1.33
9= Václav VozákVáclav Vozák
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.33
9= Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.33
12= Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.28
12= Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.28
14 Michael AudaMichael Auda
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.23
15 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.23
16 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.23
17 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.23
18 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 1.23
19= Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 1.18
19= Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 1.18
21 Tomáš HruškaTomáš Hruška
TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál
00 1.18
22 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.18
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 1.68
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.65
3 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.53
5 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.48
8 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.43
9 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1.43
10 Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
99 1.43
11 Martin KratochvílMartin Kratochvíl
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.38
12 Karel SedláčekKarel Sedláček
SOKOL Velké MeziříčíSOKOL Velké Meziříčí
99 1.38
13 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
99 1.33
14= David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.28
14= Jakub KotekJakub Kotek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.28
16 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.23
17 Zdeněk CermanZdeněk Cerman
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.23
18 Adam JelínekAdam Jelínek
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.18
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.65
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC BrnoJAC Brno
97 1.63
5 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.57
6 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.52
9 Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.47
12 Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC BrnoJAC Brno
97 1.42
14 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
97 1.37
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 1.65
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 1.56
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.56
6 Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.48
9 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.43
10 Monika BělochováMonika Bělochová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
98 1.43
11= Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.38
13 Adéla FialkováAdéla Fialková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 1.38
14 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.38
15 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.38
16 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.38
17 Dominka MaláDominka Malá
JAC BrnoJAC Brno
98 1.33
18 Markéta VeisováMarkéta Veisová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.33
19= Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.33
19= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.33
19= Lucie MikušováLucie Mikušová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 1.33
23 Dára BrabcováDára Brabcová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.28
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.41
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.38
3 Anísa FilaliAnísa Filali
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.38
4 Barbora RykalováBarbora Rykalová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.38
5 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.38
6 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.33
8 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.33
9 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.33
10 Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 1.28
11 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.28
13 Tereza MezihorákováTereza Mezihoráková
JAC BrnoJAC Brno
00 1.28
15 Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 1.23
16 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.18
17 Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.18
21= Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.08
21= Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.08
Celkem 16 závodníků
(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.54
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.46
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.46
8 Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.38
11 Kateřina BaranováKateřina Baranová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 1.38
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.33
13 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.33
14 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.33
15 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 1.28
16 Monika BartošíkováMonika Bartošíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 1.23
18 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.23
19 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.18
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.27
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.24
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 1.19
7= Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.14
7= Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.14
9 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.14
12 David ŠmehlíkDavid Šmehlík
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.04
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.35
3 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.35
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.35
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.32
6 Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 1.24
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.24
8 Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.24
9 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.19
10 Anna LeščenkováAnna Leščenková
SOKOL Velké MeziříčíSOKOL Velké Meziříčí
01 1.19
11= Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 1.14
14 Markéta KopečnáMarkéta Kopečná
JAC BrnoJAC Brno
01 1.14
16 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.14
18 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.14
19 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 1.09
20= Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.09
22 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.09
23 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.04
Celkem 17 závodníků