Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (11. - 12. 9. 2012)

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.35
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.76
3 Christián StankušChristián Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.80
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.20
8 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice 16.06
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.43
2 Christián StankušChristián Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.99
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.49
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.69
5 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.05
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice 15.59
3 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.49
4 David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 16.74
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 1A (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 13.71
2 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 13.98
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 14.30
6 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.94
7 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2A (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.30
5 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.65
6 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.58
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 13.80
2 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 14.14
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad NisouAC Jablonec nad Nisou 14.39
6 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.71
8 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.01
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 11.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.80
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 99 TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice 17.13
3 Kateřina BaranováKateřina Baranová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17.28
4 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.37
5 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 17.59
7 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s., o.sSKP Nymburk, o.s., o.s 19.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 11.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.91
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.43
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.60
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 15.62
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.75
7 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 16.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 11.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 17.23
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.15
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.61
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.39
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 19.77
6 Adéla TotkováAdéla Totková 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 20.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 1A (út, 11.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Dominika HyskováDominika Hysková 97 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 17.93
4 Vendula ChybováVendula Chybová 97 JAC BrnoJAC Brno 18.55
5 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.12
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2A (út, 11.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.19
4 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 16.45
5 Zuzana VítečkováZuzana Vítečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.94
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3A (út, 11.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.20
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.49
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.04
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(st, 12.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.06
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.34
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.38
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.40
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 15.83
7 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.28
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.34
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.59
6 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.04
7 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.33
8 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 16.53
Celkem 5 závodníků