Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Burčákové trojboje a Velká cena v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2012)

100 m - Muži

(pá, 28.9.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.64
2 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.74
3 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.11
4 Radim CahlíkRadim Cahlík 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 12.27
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.76
6 Libor PernicaLibor Pernica 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.44
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci

(pá, 28.9.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin NěmecRobin Němec 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.25
2 Tomáš KřížTomáš Kříž 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.75
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.91
4 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.99
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.58
6 Filip ZnojFilip Znoj 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.71
7 Filip JančíkFilip Jančík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.11
8 Ondřej MrázOndřej Mráz 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.52
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(pá, 28.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.79
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.89
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.25
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.35
5 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.53
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.63
Celkem 6 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.9.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.26
2 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.33
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.98
4 Klára KorčekováKlára Korčeková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 15.65
5 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 16.79
6 Adéla DoležálkováAdéla Doležálková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.94
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 28.9.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.43
2 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.54
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.64
4 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.71
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.72
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.98
Celkem 6 závodníků