Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Burčákové trojboje a Velká cena v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2012)

200 m - Muži

(pá, 28.9.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.14
2 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.32
3 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.23
4 Radim CahlíkRadim Cahlík 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 25.81
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.88
6 Libor PernicaLibor Pernica 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.44
Celkem 6 závodníků

200 m - Žáci

(pá, 28.9.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin NěmecRobin Němec 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.85
2 Tomáš KřížTomáš Kříž 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.10
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.12
4 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.20
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.35
6 Filip ZnojFilip Znoj 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.96
7 Filip JančíkFilip Jančík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.98
8 Ondřej MrázOndřej Mráz 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.18
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy

(pá, 28.9.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.50
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.61
3 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 26.06
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.38
5 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.90
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.82
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 28.9.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.55
2 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.63
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.77
4 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.83
5 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.13
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 30.12
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 28.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.65
2 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.30
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.94
4 Klára KorčekováKlára Korčeková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 33.26
5 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 25.47
6 Adéla DoležálkováAdéla Doležálková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.56
Celkem 6 závodníků