Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Atletického čtyřboje

Břeclav (15. 6. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.35 762
2 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 07.47 723
3 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 07.51 710
4 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 97 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.54 700
5 Jan VedlichJan Vedlich 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 07.72 643
6 Jakub KupkaJakub Kupka 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 07.76 631
7 Richard SimonyiRichard Simonyi 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.84 607
8 Adam RöderAdam Röder 98 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 08.37 457
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KreglDavid Kregl 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 07.68 656
2 Karel MaříkKarel Mařík 97 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 07.69 653
3 Petr KovandaPetr Kovanda 96 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.80 619
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 07.95 574
5 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.96 571
6 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.97 568
7 Tomáš CábTomáš Cáb 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.02 554
8 Kryštof HavelKryštof Havel 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.04 548
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav KalnýJaroslav Kalný 97 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 07.65 665
2 Martin PejčochMartin Pejčoch 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 07.66 662
3 František MachalaFrantišek Machala 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 07.75 634
4 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 07.82 613
5 Matouš KopeckýMatouš Kopecký 96 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.85 604
6 Radek SvobodaRadek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.89 592
7 Martin TeuberMartin Teuber 97 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.18 509
8 Tomáš KošutTomáš Košut 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.27 484
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 07.61 678
2 Adam ŠpringerAdam Špringer 97 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 07.75 634
3 Patrik LangerPatrik Langer 96 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.83 610
4 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 07.84 607
5 Dominik BeerDominik Beer 97 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 07.90 589
6 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 07.98 565
7 Michael SedláčekMichael Sedláček 96 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.07 540
8 Zdeněk BrabecZdeněk Brabec 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 08.22 498
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RiedelTomáš Riedel 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 07.82 613
2 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 07.86 601
3 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 07.92 583
4 Jan DvořákJan Dvořák 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 07.95 574
5 Daniel DivišDaniel Diviš 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 08.04 548
6 Daniel MickaDaniel Micka 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 08.18 509
7 Josef KrejčíJosef Krejčí 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.23 495
8 Dominik OrságDominik Orság 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.26 487
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠmachMatěj Šmach 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.02 554
2 Minh Hai DoMinh Hai Do 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 08.11 528
3 Petr ŠimonPetr Šimon 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 08.12 525
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 08.18 509
5 Tomáš MolčanTomáš Molčan 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 08.21 500
6 Jan DoubalJan Doubal 96 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.22 498
7 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 08.35 462
8 Dominik ČapkaDominik Čapka 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.45 436
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel StrnadPavel Strnad 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 07.67 659
2 Patrik KliskýPatrik Kliský 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 07.81 616
3 Jan SvobodaJan Svoboda 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 07.91 586
4 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.11 528
5 Jan RutrleJan Rutrle 96 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.13 523
6 Miroslav ProvazMiroslav Provaz 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 08.21 500
7 Martin ŠvandaMartin Švanda 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 08.26 487
8 Vladislav TrnkaVladislav Trnka 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.37 457
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TůmaMartin Tůma 97 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 07.97 568
2 Daniel BeránekDaniel Beránek 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 08.08 537
3 Jakub PešičkaJakub Pešička 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.18 509
4 Petr BiniasPetr Binias 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 08.22 498
5 Ondřej MikulášekOndřej Mikulášek 97 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.38 454
6 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 08.49 426
7 Oldřich NovýOldřich Nový 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 08.64 388
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav HorváthLadislav Horváth 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 08.04 548
2 Josef VitvarJosef Vitvar 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 08.20 503
3 Martin KučeraMartin Kučera 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 08.47 431
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 08.53 416
5 Lukáš BromLukáš Brom 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 08.55 411
6 Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček 97 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 08.64 388
7 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.74 364
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 08.09 821
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 08.18 794
3 Jolana MizerováJolana Mizerová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.32 752
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 08.33 749
5 Michaela ŠtětkováMichaela Štětková 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 08.55 687
6 Lucie PernicováLucie Pernicová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.82 613
7 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.84 608
8 Nikola ČechováNikola Čechová 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.46 454
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 97 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 08.44 718
2 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.54 690
3 Viktorie HaráskováViktorie Harásková 96 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 08.55 687
4 Tereza KopeckáTereza Kopecká 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 08.57 681
5 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.59 676
6 Natále VlkováNatále Vlková 98 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 08.71 643
7 Kristýna TomášováKristýna Tomášová 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 08.82 613
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.61 670
2 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 08.71 643
3 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.77 626
4 Dagmar SvobodováDagmar Svobodová 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 08.87 600
5 Šárka SaglenováŠárka Saglenová 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 09.08 546
6 Karla MartinákováKarla Martináková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 09.14 531
7 Iva SeverováIva Severová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.17 523
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 08.45 715
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 08.48 706
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 08.72 640
4 Kristýna VáclavíkováKristýna Václavíková 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 08.92 587
5 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.07 548
6 Eliška BudkováEliška Budková 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 09.14 531
7 Karolína JudasováKarolína Judasová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.52 440
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 08.63 665
2 Iva LiškováIva Lišková 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 08.92 587
3 Nikola MoravcováNikola Moravcová 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 09.19 518
4 Michaela MajorováMichaela Majorová 96 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 09.27 499
5 Dagmar ProtivínskáDagmar Protivínská 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 09.29 494
6 Simona TitkováSimona Titková 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 09.44 458
7 Karolína HolčákováKarolína Holčáková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 09.47 451
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 08.82 613
2 Martina BřezinováMartina Březinová 97 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 09.08 546
3 Petra KojetínováPetra Kojetínová 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 09.11 538
4 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.16 526
5 Martina KrškováMartina Kršková 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 09.28 496
6 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 98 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 09.41 465
7 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 09.64 413
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 08.61 670
2 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 96 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 08.65 659
3 Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová 98 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 08.99 569
4 Anna ZrzaveckáAnna Zrzavecká 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 09.09 543
5 Lucie DusováLucie Dusová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.22 511
6 Lucie MiškovskáLucie Miškovská 96 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 09.24 506
7 Nikola HercíkováNikola Hercíková 97 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 09.36 477
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 08.49 704
2 Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková 96 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 09.15 528
3 Kamila MercováKamila Mercová 97 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 09.40 468
4 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 97 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 09.42 463
5 Aneta CahováAneta Cahová 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 09.48 449
6 Tina SoldátováTina Soldátová 96 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 09.49 447
7 Zuzana LeváZuzana Levá 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 09.51 442
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 98 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 09.03 558
2 Martina SlámováMartina Slámová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 09.21 513
3 Eliška DočkalováEliška Dočkalová 97 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 09.30 492
4 Jana VlčkováJana Vlčková 96 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.42 463
5 Michaela BauerováMichaela Bauerová 97 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 09.61 419
6 Nikola BlažkováNikola Blažková 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 09.67 406
7 Tereza KrassováTereza Krassová 98 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 09.68 404
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 2:29.31 702
2 Alice BoučkováAlice Boučková 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 2:30.64 685
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:34.47 638
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 2:35.06 631
5 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 2:36.86 609
6 Tereza KopeckáTereza Kopecká 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 2:41.07 561
7 Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová 98 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 2:41.52 556
8 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 2:42.79 541
9 Lucie DusováLucie Dusová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:44.53 522
10 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 2:46.60 500
11 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 2:46.85 497
12 Jolana MizerováJolana Mizerová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:49.20 472
13 Karolína HolčákováKarolína Holčáková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:50.05 463
14 Šárka SaglenováŠárka Saglenová 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 2:51.63 447
15 Eliška DočkalováEliška Dočkalová 97 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 2:54.99 413
16 Nikola HercíkováNikola Hercíková 97 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 2:58.93 375
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 2:41.29 558
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 2:44.01 528
3 Kristýna VáclavíkováKristýna Václavíková 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 2:49.62 468
4 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 97 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 2:50.33 460
5 Michaela BauerováMichaela Bauerová 97 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 2:52.97 433
6 Tina SoldátováTina Soldátová 96 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 2:52.99 433
7 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 2:53.35 429
8 Lucie PernicováLucie Pernicová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:54.40 419
9 Michaela MajorováMichaela Majorová 96 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 2:54.76 415
10 Karolína JudasováKarolína Judasová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:55.09 412
11 Nikola MoravcováNikola Moravcová 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 2:55.68 406
12 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:59.10 374
13 Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková 96 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 3:00.13 364
14 Jana VlčkováJana Vlčková 96 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 3:02.42 343
15 Anna ZrzaveckáAnna Zrzavecká 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 3:08.37 291
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 2:45.48 512
2 Dagmar SvobodováDagmar Svobodová 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 2:48.45 480
3 Kamila MercováKamila Mercová 97 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 2:52.73 436
4 Iva LiškováIva Lišková 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 2:53.75 425
5 Kristýna VeseláKristýna Veselá 98 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 2:55.18 411
6 Zuzana LeváZuzana Levá 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 2:57.52 389
7 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:57.53 388
8 Viktorie HaráskováViktorie Harásková 96 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 3:02.86 339
9 Dagmar ProtivínskáDagmar Protivínská 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 3:03.66 332
10 Martina KrškováMartina Kršková 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3:04.03 329
11 Natále VlkováNatále Vlková 98 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 3:04.65 323
12 Kristýna TomášováKristýna Tomášová 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 3:05.07 320
13 Simona TitkováSimona Titková 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:08.98 286
14 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 97 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 3:09.03 286
15 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 3:22.28 186
16 Nikola ČechováNikola Čechová 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:38.34 92
Celkem 16 závodníků
Běh 4 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 96 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 2:54.88 414
2 Barbora KučerováBarbora Kučerová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3:04.82 322
3 Lucie MiškovskáLucie Miškovská 96 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 3:07.31 300
4 Karla MartinákováKarla Martináková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:08.92 287
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3:09.11 285
6 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 3:10.59 273
7 Martina BřezinováMartina Březinová 97 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 3:12.00 262
8 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3:13.32 251
9 Eliška BudkováEliška Budková 97 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 3:15.35 236
10 Tereza KrassováTereza Krassová 98 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 3:15.36 236
11 Petra KojetínováPetra Kojetínová 97 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 3:17.10 223
12 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 98 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 3:22.71 183
13 Iva SeverováIva Severová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:27.75 151
14 Martina SlámováMartina Slámová 97 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 3:28.51 146
15 Aneta CahováAneta Cahová 98 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 3:52.23 36
16 Nikola BlažkováNikola Blažková 97 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 3:55.84 26
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 2:39.92 874
2 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 2:41.52 857
3 Daniel BeránekDaniel Beránek 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 2:44.58 823
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 2:49.03 776
5 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 2:50.13 764
6 Patrik LangerPatrik Langer 96 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 2:52.14 743
7 Matouš KopeckýMatouš Kopecký 96 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 2:57.96 684
8 Tomáš KošutTomáš Košut 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2:59.47 669
9 Martin TůmaMartin Tůma 97 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 3:00.04 664
10 Ondřej MikulášekOndřej Mikulášek 97 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 3:00.74 657
11 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:02.00 645
12 Jan VedlichJan Vedlich 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:02.45 640
13 Jan SvobodaJan Svoboda 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 3:05.60 610
14 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 3:06.31 604
15 Jan DvořákJan Dvořák 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 3:07.84 589
16 František MachalaFrantišek Machala 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 3:10.98 561
17 Tomáš MolčanTomáš Molčan 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 3:12.03 551
18 Jiří ZemanJiří Zeman 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 3:14.15 532
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PešičkaJakub Pešička 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:58.93 675
2 Josef VitvarJosef Vitvar 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:03.25 633
3 Dominik OrságDominik Orság 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:05.10 615
4 Jan RutrleJan Rutrle 96 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 3:05.30 613
5 Tomáš CábTomáš Cáb 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:05.58 611
6 Adam ŠpringerAdam Špringer 97 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 3:05.99 607
7 Karel MaříkKarel Mařík 97 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 3:07.95 588
8 Josef KrejčíJosef Krejčí 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 3:10.94 561
9 Petr ŠimonPetr Šimon 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:11.70 554
10 Dominik BeerDominik Beer 97 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 3:12.40 548
11 David KreglDavid Kregl 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:12.43 548
12 Matěj ŠmachMatěj Šmach 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 3:12.99 543
13 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 3:13.78 536
14 Patrik KliskýPatrik Kliský 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 3:15.19 523
15 Zdeněk BrabecZdeněk Brabec 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 3:18.30 496
16 Michael SedláčekMichael Sedláček 96 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:21.57 468
17 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 3:28.12 415
Celkem 17 závodníků
Běh 3 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 3:04.04 625
2 Petr BiniasPetr Binias 96 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 3:06.69 600
3 Kryštof HavelKryštof Havel 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:07.47 593
4 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 3:08.26 586
5 Vladislav TrnkaVladislav Trnka 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3:10.25 567
6 Petr KovandaPetr Kovanda 96 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:12.56 546
7 Daniel MickaDaniel Micka 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 3:12.98 543
8 Richard SimonyiRichard Simonyi 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:13.72 536
9 Jaroslav KalnýJaroslav Kalný 97 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 3:15.01 525
10 Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček 97 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 3:15.38 521
11 Ladislav HorváthLadislav Horváth 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 3:17.00 507
12 Pavel StrnadPavel Strnad 96 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 3:17.16 506
13 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:19.30 488
14 Tomáš ČermákTomáš Čermák 97 ZŠ OpavaZŠ Opava 3:19.85 483
15 Minh Hai DoMinh Hai Do 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:20.30 479
16 Miroslav ProvazMiroslav Provaz 96 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 4:00.20 198
Celkem 16 závodníků
Běh 4 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 3:15.11 524
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 3:18.98 490
3 Martin PejčochMartin Pejčoch 96 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 3:21.46 469
4 Jakub KupkaJakub Kupka 96 ZŠ OpavaZŠ Opava 3:22.08 464
5 Radek SvobodaRadek Svoboda 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:23.38 453
6 Daniel DivišDaniel Diviš 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 3:23.60 452
7 Dominik ČapkaDominik Čapka 96 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3:28.29 414
8 Jan DoubalJan Doubal 96 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 3:29.40 405
9 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 97 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:32.24 383
10 Martin ŠvandaMartin Švanda 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 3:35.88 356
11 Martin TeuberMartin Teuber 97 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 3:37.52 344
12 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 97 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 3:42.06 312
13 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 3:44.70 294
14 Lukáš BromLukáš Brom 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 3:48.16 271
15 Tomáš RiedelTomáš Riedel 96 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 3:53.52 237
16 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 3:54.85 229
17 Oldřich NovýOldřich Nový 97 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 4:04.57 174
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 1.96 767
2 Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 1.84 661
3 Kryštof HavelKryštof Havel
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 1.76 593
Miroslav ProvazMiroslav Provaz
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 1.76 593
5 Jakub KořínekJakub Kořínek
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 1.72 560
6 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 1.68 528
7 Dominik ČapkaDominik Čapka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.64 496
Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 1.64 496
Adam ŠpringerAdam Špringer
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
97 1.64 496
Jáchym ProcházkaJáchym Procházka
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 1.64 496
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 1.64 496
12 Petr BiniasPetr Binias
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 1.60 464
Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 1.60 464
Martin KučeraMartin Kučera
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 1.60 464
15 Karel MaříkKarel Mařík
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
97 1.56 434
Kamil MrňaKamil Mrňa
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 1.56 434
Martin PivoňkaMartin Pivoňka
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 1.56 434
Jaroslav KalnýJaroslav Kalný
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
97 1.56 434
Michal HolobrádekMichal Holobrádek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.56 434
Zdeněk BrabecZdeněk Brabec
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 1.56 434
21 Daniel MickaDaniel Micka
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 1.52 404
Celkem 21 závodníků
Finále 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 1.60 OOOOOXXOOOXXX 464
2 Tomáš KošutTomáš Košut
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 1.56 --XOOXOXOXOXXX 434
3 Ondřej MikulášekOndřej Mikulášek
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
97 1.56 -OOOOXOXXOXXX 434
4= Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
98 1.52 -OOOOOXXX 404
4= Ladislav HorváthLadislav Horváth
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 1.52 OOOOOOXXX 404
6 Oldřich NovýOldřich Nový
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 1.52 OOXOOXOOXXX 404
7 Marek MlčuchMarek Mlčuch
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 1.52 OOOXOXOXXOXXX 404
8= Michael SedláčekMichael Sedláček
ZŠ ZubříZŠ Zubří
96 1.48 -OOOOXXX 374
8= Jakub PešičkaJakub Pešička
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 1.48 -OOOOXXX 374
10 Vít HlaváčVít Hlaváč
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 1.48 -OXXOOOXXX 374
11 Patrik KliskýPatrik Kliský
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 1.48 OOXOOXXOXXX 374
12 Daniel BeránekDaniel Beránek
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 1.48 -OXOXOXXOXXX 374
13 Daniel DivišDaniel Diviš
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 1.40 --OXXX 317
14 Martin TeuberMartin Teuber
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 1.40 -OXOXXX 317
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 1.56 --OXOOXOOOXXX 689
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 1.52 OOOXOOOOXXX 644
3 Michaela ŠtětkováMichaela Štětková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 1.48 OOOOOOXXX 599
4= Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
98 1.48 -OOOOXOXXX 599
4= Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 1.48 OOOOOXOXXX 599
6 Alice BoučkováAlice Boučková
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 1.48 -OOXOOXOXXX 599
7= Eliška DočkalováEliška Dočkalová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 1.44 OOOOOXXX 555
7= Michaela MajorováMichaela Majorová
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 1.44 -OOOOXXX 555
9 Zuzana LeváZuzana Levá
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 1.44 -XOOOXOXXX 555
10= Natále VlkováNatále Vlková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
98 1.40 OOXOXOXXX 512
10= Eliška BudkováEliška Budková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 1.40 OOXOXOXXX 512
12 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 1.40 OXOXOXOXXX 512
13 Iva SeverováIva Severová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.36 OXOOXXX 470
14 Šárka SaglenováŠárka Saglenová
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 1.36 XOXXOXOXXX 470
15 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 1.32 OOXXX 429
Poznámky/pokusy:
" <BR><BR>
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 1.44 ---OOOXOXXX 555
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 1.44 -OOXOOXOXOXXX 555
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 1.44 -OOOOXOXXOXXX 555
4= Nikola MoravcováNikola Moravcová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 1.40 OOOOOOXXX 512
4= Viktorie HaráskováViktorie Harásková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
96 1.40 OOOOOOXXX 512
6 Karla MartinákováKarla Martináková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 1.40 OOOOXOXOXXX 512
7 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
98 1.40 OOOOOXXOXXX 512
8 Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 1.36 OOOOOXXX 470
9 Kamila MercováKamila Mercová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
97 1.36 OOOXXOOXXX 470
10 Jolana MizerováJolana Mizerová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 1.36 OOOOXXOXXX 470
11 Martina SlámováMartina Slámová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 1.32 OOOOXXX 429
12 Jana VlčkováJana Vlčková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
96 1.32 OOOXXOXXX 429
13 Tereza KrassováTereza Krassová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
98 1.32 OXOOXXOXXX 429
14 Dagmar ProtivínskáDagmar Protivínská
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 1.28 OOOXXX 389
15 Kristýna PřástkováKristýna Přástková
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 1.28 OXOOXXX 389
16 Kateřina SokolováKateřina Sokolová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
97 1.24 OOXXX 350
Poznámky/pokusy:
" <br><br>
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 6.55 709
2 Pavel StrnadPavel Strnad
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 5.96 578
3 David KreglDavid Kregl
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 5.86 556
4 Richard SimonyiRichard Simonyi
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 5.86 556
5 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
97 5.69 521
6 Jakub KupkaJakub Kupka
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 5.62 506
7 Martin TůmaMartin Tůma
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
97 5.55 492
8 Matouš KopeckýMatouš Kopecký
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
96 5.55 492
9 Patrik LangerPatrik Langer
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
96 5.54 490
10 František MachalaFrantišek Machala
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 5.52 485
11 Jan VedlichJan Vedlich
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 5.50 481
12 Petr KovandaPetr Kovanda
ZŠ ZubříZŠ Zubří
96 5.49 479
13 Martin PejčochMartin Pejčoch
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 5.44 469
Josef KrejčíJosef Krejčí
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 5.44 469
15 Tomáš CábTomáš Cáb
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 5.33 447
16 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
98 5.33 447
17 Tomáš BlackýTomáš Blacký
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 5.29 439
18 Jan RutrleJan Rutrle
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
96 5.25 431
19 Pavel HorníčekPavel Horníček
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 5.18 417
20 Tomáš MolčanTomáš Molčan
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 5.14 409
21 Radek SvobodaRadek Svoboda
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 5.14 409
22 Tomáš RiedelTomáš Riedel
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 5.13 407
23 Dominik OrságDominik Orság
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 5.10 402
24 Vladislav TrnkaVladislav Trnka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 5.02 386
25 Marek MachalickýMarek Machalický
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
98 5.01 384
26 Martin ŠvandaMartin Švanda
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 4.98 378
27 Jan DoubalJan Doubal
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
96 4.80 345
28 Josef VitvarJosef Vitvar
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 4.75 335
29 Dominik BeerDominik Beer
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
97 4.66 319
30 Lukáš BromLukáš Brom
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 4.46 283
31 Tomáš PlojharTomáš Plojhar
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
98 4.32 259
32 Petr KratochvílPetr Kratochvíl
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 4.19 237
Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 0
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 5.07 578
2 Petra PalkovičováPetra Palkovičová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 4.81 508
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 4.69 477
4 Lucie PernicováLucie Pernicová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 4.61 456
5 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
96 4.52 433
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 4.52 433
7 Dagmar SvobodováDagmar Svobodová
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 4.41 406
8 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 4.40 403
9 Lucie DusováLucie Dusová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 4.32 384
10 Kristýna TomášováKristýna Tomášová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 4.30 379
11 Kristýna VáclavíkováKristýna Václavíková
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 4.29 376
11 Iva LiškováIva Lišková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 4.29 376
13 Tereza KopeckáTereza Kopecká
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 4.25 367
14 Karolína HolčákováKarolína Holčáková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 4.21 357
14 Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
98 4.21 357
16 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 4.19 352
17 Petra KojetínováPetra Kojetínová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 4.18 350
18 Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 4.16 345
19 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 4.11 333
20 Martina KrškováMartina Kršková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 4.09 329
21 Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 4.07 324
21 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 4.07 324
23 Michaela BauerováMichaela Bauerová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
97 4.05 319
24 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 4.04 317
24 Martina BřezinováMartina Březinová
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
97 4.04 317
26 Lucie MiškovskáLucie Miškovská
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 4.03 315
26 Kristýna VeseláKristýna Veselá
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
98 4.03 315
28 Aneta CahováAneta Cahová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 4.01 310
29 Anna ZrzaveckáAnna Zrzavecká
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 3.91 287
30 Tina SoldátováTina Soldátová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
96 3.74 250
31 Nikola HercíkováNikola Hercíková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
97 3.72 246
32 Simona TitkováSimona Titková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 3.63 227
33 Nikola BlažkováNikola Blažková
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 3.47 194
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 10.02 531
2 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 09.63 505
3 Jolana MizerováJolana Mizerová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 09.58 502
4 Alice BoučkováAlice Boučková
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 09.49 496
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 09.36 488
6 Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 09.14 473
7 Eliška DočkalováEliška Dočkalová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 09.06 468
8 Michaela ŠtětkováMichaela Štětková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 09.00 464
9 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 08.89 457
10 Michaela MajorováMichaela Majorová
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 08.86 455
11 Natále VlkováNatále Vlková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
98 08.60 438
12 Viktorie HaráskováViktorie Harásková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
96 08.56 436
13 Kristýna VáclavíkováKristýna Václavíková
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 08.37 423
14 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 08.33 421
15 Lucie MiškovskáLucie Miškovská
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 08.22 414
16 Eliška BudkováEliška Budková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 08.21 413
Tereza KopeckáTereza Kopecká
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 08.21 413
18 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 08.20 412
Denisa MajerováDenisa Majerová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 08.20 412
20 Anna ZrzaveckáAnna Zrzavecká
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 08.17 410
21 Iva LiškováIva Lišková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 08.09 405
22 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 08.07 404
23 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 08.04 402
24 Iva SeverováIva Severová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 08.00 399
25 Lucie PernicováLucie Pernicová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 07.99 399
26 Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
98 07.98 398
27 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 07.96 397
28 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 07.70 380
29 Zuzana LeváZuzana Levá
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 07.56 371
30 Petra KojetínováPetra Kojetínová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 07.54 370
31 Tereza KrassováTereza Krassová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
98 07.28 353
32 Nikola MoravcováNikola Moravcová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 07.14 344
33 Kristýna TomášováKristýna Tomášová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 07.04 338
34 Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 06.84 325
35 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 06.82 324
36 Karolína HolčákováKarolína Holčáková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 06.74 318
37 Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 05.30 227
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KreglDavid Kregl
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 15.25 805
2 Tomáš RiedelTomáš Riedel
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 14.13 736
3 Jiří ZemanJiří Zeman
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 13.00 667
4 Petr KovandaPetr Kovanda
ZŠ ZubříZŠ Zubří
96 12.84 657
5 Ondřej DolákOndřej Dolák
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
97 12.54 639
6 Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 12.00 606
7 Pavel StrnadPavel Strnad
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 11.64 585
8 Tomáš KošutTomáš Košut
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 11.60 582
9 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 11.41 571
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
98 11.10 552
11 Jan VedlichJan Vedlich
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 11.09 551
12 Adam ŠpringerAdam Špringer
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
97 11.08 551
13 Dominik OrságDominik Orság
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 10.61 522
14 Marek MlčuchMarek Mlčuch
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 10.49 515
15 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 10.49 515
16 Daniel MickaDaniel Micka
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 10.45 513
17 Kryštof HavelKryštof Havel
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 10.45 513
18 Dominik BeerDominik Beer
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
97 10.44 512
19 Michal HolobrádekMichal Holobrádek
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 10.39 509
20 Jakub KořínekJakub Kořínek
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 10.37 508
21 Minh Hai DoMinh Hai Do
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 10.32 505
22 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
98 10.29 503
23 Karel MaříkKarel Mařík
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
97 10.25 501
24 Martin PejčochMartin Pejčoch
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 10.09 491
25 Martin KučeraMartin Kučera
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 10.00 486
26 Martin TeuberMartin Teuber
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 09.98 484
27 Petr BiniasPetr Binias
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 09.87 478
28 Petr ŠimonPetr Šimon
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 09.80 474
29 Martin PivoňkaMartin Pivoňka
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 09.74 470
30 Patrik LangerPatrik Langer
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
96 09.70 468
31 Kamil MrňaKamil Mrňa
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 09.58 460
32 Martin TůmaMartin Tůma
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
97 09.57 460
33 Radek SvobodaRadek Svoboda
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 09.46 453
34 Lukáš BromLukáš Brom
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 09.41 450
35 Pavel HorníčekPavel Horníček
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 09.39 449
36 Jan SvobodaJan Svoboda
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 09.19 437
37 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 09.08 431
38 Tomáš BlackýTomáš Blacký
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
96 08.99 425
Celkem 38 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 75.70 532
2 Tomáš CábTomáš Cáb
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 75.53 530
3 Ladislav HorváthLadislav Horváth
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 73.86 515
4 František MachalaFrantišek Machala
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
96 70.74 488
5 Michael SedláčekMichael Sedláček
ZŠ ZubříZŠ Zubří
96 70.01 481
6 Dominik ČapkaDominik Čapka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 68.91 471
7 Josef KrejčíJosef Krejčí
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
96 68.59 469
8 Jan DoubalJan Doubal
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
96 68.43 467
9 Tomáš MolčanTomáš Molčan
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 66.57 451
10 Daniel BeránekDaniel Beránek
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 66.30 449
11 Marek MachalickýMarek Machalický
ZŠ OlomoucZŠ Olomouc
98 64.84 436
12 Jakub PešičkaJakub Pešička
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 63.80 427
13 Richard SimonyiRichard Simonyi
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
96 63.75 426
14 Zdeněk BrabecZdeněk Brabec
ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary
96 61.88 410
15 Petr KratochvílPetr Kratochvíl
ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova
96 59.92 393
16 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
97 59.55 390
17 Patrik KliskýPatrik Kliský
ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta
96 59.53 390
18 Tomáš PlojharTomáš Plojhar
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
98 57.04 368
19 Matouš KopeckýMatouš Kopecký
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
96 55.64 356
20 Jakub KupkaJakub Kupka
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 55.28 353
21 Vladislav TrnkaVladislav Trnka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 55.01 351
22 Oldřich NovýOldřich Nový
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 54.91 350
23 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
97 53.75 340
24 Jaroslav KalnýJaroslav Kalný
Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice
97 52.86 332
25 Jan RutrleJan Rutrle
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
96 51.10 317
26 Josef VitvarJosef Vitvar
ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
96 48.12 292
27 Daniel DivišDaniel Diviš
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 47.45 286
28 Martin ŠvandaMartin Švanda
ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany
97 47.26 285
29 Vít HlaváčVít Hlaváč
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 43.58 254
30 Štěpán SedláčekŠtěpán Sedláček
Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ...
97 41.87 240
31 Ondřej MikulášekOndřej Mikulášek
ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice
97 36.53 196
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 51.85 503
2 Martina KrškováMartina Kršková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 50.67 488
3 Tina SoldátováTina Soldátová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
96 50.36 484
4 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 48.34 459
5 Nikola HercíkováNikola Hercíková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
97 48.10 456
6 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 46.98 442
7 Karla MartinákováKarla Martináková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 45.90 428
8 Petra PalkovičováPetra Palkovičová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 44.82 415
9 Martina BřezinováMartina Březinová
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
97 43.85 403
10 Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
98 42.82 390
11 Nikola BlažkováNikola Blažková
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 41.05 368
12 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 40.91 366
13 Kristýna VeseláKristýna Veselá
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
98 40.41 360
14 Martina SlámováMartina Slámová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 40.27 359
15 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
98 39.85 353
16 Kristýna PřástkováKristýna Přástková
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 38.18 333
17 Dagmar ProtivínskáDagmar Protivínská
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 38.03 331
18 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
96 37.46 324
19 Lucie DusováLucie Dusová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 37.20 321
20 Michaela BauerováMichaela Bauerová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
97 36.99 319
21 Dagmar SvobodováDagmar Svobodová
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 36.83 317
22 Kateřina SokolováKateřina Sokolová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
97 36.31 310
23 Kamila MercováKamila Mercová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
97 30.55 242
24 Šárka SaglenováŠárka Saglenová
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 27.79 209
25 Aneta CahováAneta Cahová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 27.35 204
26 Simona TitkováSimona Titková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 26.55 195
27 Jana VlčkováJana Vlčková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
96 24.46 171
Celkem 27 závodníků
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ÚSTnO ÚSTnO 00 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 9290
2 OPAVA OPAVA 00 ZŠ OpavaZŠ Opava 9288
3 ZUBŘÍ ZUBŘÍ 00 ZŠ ZubříZŠ Zubří 8716
4 SLAVO SLAVO 00 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 8638
5 KLADN KLADN 00 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 8626
6 TepBC TepBC 00 ZŠ Teplice Bílá CestaZŠ Teplice Bílá Cesta 8583
7 JABvP JABvP 00 ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí 8233
8 BvSlo BvSlo 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8200
9 DOMAŽ DOMAŽ 00 Gymnázium DomažliceGymnázium Domažlice 8197
10 KarlV KarlV 00 ZŠ Karlovy VaryZŠ Karlovy Vary 8095
11 OLOMC OLOMC 00 ZŠ OlomoucZŠ Olomouc 7883
12 DvKnL DvKnL 00 Gymnázium Dvůr Králové nad LabemGymnázium Dvůr Králové nad ... 7469
13 TŘEBB TŘEBB 00 ZŠ Třebíč BenešovaZŠ Třebíč Benešova 7458
14 PhaMo PhaMo 00 ZŠ TGM Praha-ModřanyZŠ TGM Praha-Modřany 6530
Celkem 14 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OPAVA OPAVA 00 ZŠ OpavaZŠ Opava 8687
2 Plze Plze 00 ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých 8097
3 TŘEBČ TŘEBČ 00 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 8015
4 ŠUMPK ŠUMPK 00 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 7802
5 ZUBŘÍ ZUBŘÍ 00 ZŠ ZubříZŠ Zubří 7431
6 MILE MILE 00 ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko 7215
7 CHLUM CHLUM 00 ZŠ ChlumecZŠ Chlumec 7180
8 KaVar KaVar 00 ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 7109
9 DOBŘŠ DOBŘŠ 00 ZŠ DobříšZŠ Dobříš 7038
10 TÝNnO TÝNnO 00 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 6999
11 NoBo NoBo 00 ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor 6935
12 BvSlo BvSlo 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6716
13 TGMPr TGMPr 00 ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha 6444
Celkem 13 závodníků