Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Atletického čtyřboje

Břeclav (15. 6. 2012)

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 15.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 10.02 531
2 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 09.63 505
3 Jolana MizerováJolana Mizerová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 09.58 502
4 Alice BoučkováAlice Boučková
ZŠ T. G. Masaryka PrahaZŠ T. G. Masaryka Praha
97 09.49 496
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 09.36 488
6 Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
97 09.14 473
7 Eliška DočkalováEliška Dočkalová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 09.06 468
8 Michaela ŠtětkováMichaela Štětková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 09.00 464
9 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 08.89 457
10 Michaela MajorováMichaela Majorová
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 08.86 455
11 Natále VlkováNatále Vlková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
98 08.60 438
12 Viktorie HaráskováViktorie Harásková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
96 08.56 436
13 Kristýna VáclavíkováKristýna Václavíková
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 08.37 423
14 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ OpavaZŠ Opava
97 08.33 421
15 Lucie MiškovskáLucie Miškovská
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
96 08.22 414
16 Eliška BudkováEliška Budková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 08.21 413
Tereza KopeckáTereza Kopecká
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 08.21 413
18 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
ZŠ OpavaZŠ Opava
96 08.20 412
Denisa MajerováDenisa Majerová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 08.20 412
20 Anna ZrzaveckáAnna Zrzavecká
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
97 08.17 410
21 Iva LiškováIva Lišková
ZŠ DobříšZŠ Dobříš
97 08.09 405
22 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
98 08.07 404
23 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 08.04 402
24 Iva SeverováIva Severová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 08.00 399
25 Lucie PernicováLucie Pernicová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 07.99 399
26 Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ Plzeň, Na DlouhýchZŠ Plzeň, Na Dlouhých
98 07.98 398
27 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
ZŠ ChlumecZŠ Chlumec
97 07.96 397
28 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
97 07.70 380
29 Zuzana LeváZuzana Levá
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 07.56 371
30 Petra KojetínováPetra Kojetínová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 07.54 370
31 Tereza KrassováTereza Krassová
ZŠ a ZUŠ Karlovy VaryZŠ a ZUŠ Karlovy Vary
98 07.28 353
32 Nikola MoravcováNikola Moravcová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 07.14 344
33 Kristýna TomášováKristýna Tomášová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
00 07.04 338
34 Michaela PavlíčkováMichaela Pavlíčková
ZŠ U lesa Nový BorZŠ U lesa Nový Bor
96 06.84 325
35 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
ZŠ J. A. Komenského MilevskoZŠ J. A. Komenského Milevsko
97 06.82 324
36 Karolína HolčákováKarolína Holčáková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 06.74 318
37 Karolína JudasováKarolína Judasová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
98 05.30 227
Celkem 37 závodníků