Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru

Břeclav (9. 10. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 94 Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 11.54 744
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 11.63 725
3 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 11.65 721
4 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 11.79 693
5 Lukáš NovákLukáš Novák 93 Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 11.84 683
6 Martin LevaiMartin Levai 94 SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 11.89 673
7 Michal ŠemberaMichal Šembera 95 SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 12.00 651
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek FaltaMarek Falta 94 Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 11.55 742
2 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11.61 730
3 Adam KlapilAdam Klapil 94 Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 11.87 677
4 Jaroslav ProtznerJaroslav Protzner 93 Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 11.91 669
5 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 11.94 663
6 Jakub RussJakub Russ 94 Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 11.96 659
7 Filip ŽákFilip Žák 95 Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 11.98 655
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 11.60 732
2 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 93 Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 11.71 709
3 David TomandlDavid Tomandl 93 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 11.80 691
4 Václav VáchalVáclav Váchal 96 Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 11.81 689
5 Martin PaličkaMartin Palička 95 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11.85 681
6 Petr TiralaPetr Tirala 94 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 12.22 608
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 12.00 651
2 Jan CichaJan Cicha 95 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 12.21 610
3 Martin ProkšMartin Prokš 95 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 12.27 599
4 Kryštof KotůčekKryštof Kotůček 95 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 12.31 591
5 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 12.50 556
6 Jakub HájekJakub Hájek 94 Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 12.71 518
MS Ondřej ŠčamboraOndřej Ščambora 95 Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 12.34 586
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik ŠmolErik Šmol 94 Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 12.26 601
2 Jiří PolákJiří Polák 93 SPŠ TáborSPŠ Tábor 12.28 597
3 Jan SvobodaJan Svoboda 95 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 12.58 541
4 Ondřej HeřmanOndřej Heřman 94 Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 12.59 540
5 Matyáš BudínkaMatyáš Budínka 96 SPŠ TáborSPŠ Tábor 12.71 518
6 Tomáš AndělTomáš Anděl 94 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 13.01 466
Celkem 6 závodníků