Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru

Břeclav (9. 10. 2012)

100-200-300-400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adametz-Rusek-Tesař-Vystrk Adametz-Rusek-Tesař-Vystrk Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2:00.44 1363
2 A-Pivoňka-Gerlický-Tauer-Váchal A-Pivoňka-Gerlický-Tauer-Váchal Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 2:02.39 1337
3 A-Moštěk-Palička-Janča-Podškubka A-Moštěk-Palička-Janča-Podškubka Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:05.09 1300
4 Tomandl-Kocábek-Dynybyl-Kameník Tomandl-Kocábek-Dynybyl-Kameník Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 2:05.72 1292
5 Mráček-Žák-Klapil-Dluhy Mráček-Žák-Klapil-Dluhy Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 2:07.49 1269
6 Šembera-Levai-Hájek-Marák Šembera-Levai-Hájek-Marák SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 2:07.81 1264
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Anděl-Dolníček-Timko-Pavelka A-Anděl-Dolníček-Timko-Pavelka Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:09.54 1242
2 Pristaš-Kolarčík-Jurečka-Škrobánek Pristaš-Kolarčík-Jurečka-Škrobánek Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 2:09.81 1238
3 Protzner-Ščanbura-Španihel-Falta Protzner-Ščanbura-Španihel-Falta Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 2:10.22 1233
4 Cícha-Kotůček-Kučera-Mokroš Cícha-Kotůček-Kučera-Mokroš SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 2:10.35 1231
5 Kulich-Novák-Mlčoch-Hájek Kulich-Novák-Mlčoch-Hájek Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 2:12.41 1204
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Svoboda-Kesl-Tirala-Gregor A-Svoboda-Kesl-Tirala-Gregor Gymnázium ChebGymnázium Cheb 2:07.73 1273
2 Bejček-Russ-Čermák-Svítek Bejček-Russ-Čermák-Svítek Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 2:09.13 1247
3 A Medřický-Prokš-Hanousek-Nikodem A Medřický-Prokš-Hanousek-Nikodem Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2:10.67 1227
4 Píč-Steklík-Heřman-Šmol Píč-Steklík-Heřman-Šmol Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 2:12.05 1209
5 Polák-Budínka-Balogh-Budínka Polák-Budínka-Balogh-Budínka SPŠ TáborSPŠ Tábor 2:15.16 1169
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Váchal-Štrba-Brožík-Váchal B-Váchal-Štrba-Brožík-Váchal Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 2:08.13 0
2 B-Burýšek-Prem-Haltmar-Podlevskyi B-Burýšek-Prem-Haltmar-Podlevskyi Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:16.34 0
3 B-Černý-Nguyen-Polovka-Hansmann B-Černý-Nguyen-Polovka-Hansmann Gymnázium ChebGymnázium Cheb 2:22.66 0
4 B Vlk-Puža-Funk-Vácha B Vlk-Puža-Funk-Vácha Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2:27.00 0
Celkem 4 závodníků

100-200-300-400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Paličková, Žurková, Sedlářová, Kolajová A Paličková, Žurková, Sedlářová, Kolajová Gymnázium a OA HodonínGymnázium a OA Hodonín 2:20.38 1104
2 A-Opekarová P.-Opekarová V.-Domská-Březinová A-Opekarová P.-Opekarová V.-Domská-Březinová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:20.83 1098
3 A-Vélová-Balousová-Bičianová-Höferová A-Vélová-Balousová-Bičianová-Höferová Gymnázium Jablonec nad NisouGymnázium Jablonec nad Nisou 2:26.11 1034
4 Svobodová-Roháčková-Medková-Hartigová Svobodová-Roháčková-Medková-Hartigová Gymnázium Hády BrnoGymnázium Hády Brno 2:28.55 1005
5 Dvořáková-Dvořáková-Langerová-Řeháková Dvořáková-Dvořáková-Langerová-Řeháková Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 2:30.96 976
6 A Vitová, Walaská, Nieslaniková, Mrávcová A Vitová, Walaská, Nieslaniková, Mrávcová Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 2:33.39 948
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Sylvestrová-Sedláčková-Vejmelková-Doležalová A Sylvestrová-Sedláčková-Vejmelková-Doležalová Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:26.15 1033
2 Ďurechová-Černá-Zimmermanová-Šetelíková Ďurechová-Černá-Zimmermanová-Šetelíková Obchodní akademie a VOŠE TáborObchodní akademie a VOŠE Tábor 2:26.56 1029
3 Ulrichová-Potočková-Janatová-Kammelová Ulrichová-Potočková-Janatová-Kammelová Gymnázium Trutnov, Jiráskovo nám.Gymnázium Trutnov, Jiráskov... 2:27.06 1023
4 A A Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2:28.20 1009
5 A Šmejdová-Kadlecová-Švejnohová-Váňová A Šmejdová-Kadlecová-Švejnohová-Váňová Gymnázium a střední škola pedag. LiberecGymnázium a střední škola p... 2:31.12 975
6 Jonášová-Klocová-Vlasáková-Šafránkvá Jonášová-Klocová-Vlasáková-Šafránkvá Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2:40.23 948
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová-Doubková-Dostálová-Flídrová Seidlová-Doubková-Dostálová-Flídrová Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 2:24.15 1058
2 A-Vernerová-Benková-Němečková-Kurková A-Vernerová-Benková-Němečková-Kurková Gymnázium Louny, Václava HlavatéhoGymnázium Louny, Václava Hl... 2:34.06 941
3 Musilová-Ošmerová-Schmidová-Pániková Musilová-Ošmerová-Schmidová-Pániková Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:34.26 938
4 A-Janoutová-Matulková-Vesecká-Hrubá A-Janoutová-Matulková-Vesecká-Hrubá Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2:34.65 934
5 Sedláčková-Salčáková-Ohnoutková-Kotasová Sedláčková-Salčáková-Ohnoutková-Kotasová Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:36.60 912
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Škrdlová, Vávrová, Valentová, Zahradníčková B Škrdlová, Vávrová, Valentová, Zahradníčková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:40.36 0
2 B Hánová, Drhová, Suchopárová, Bošková B Hánová, Drhová, Suchopárová, Bošková Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 2:40.65 0
3 B-Slabá-Šůsová-Rodikovská-Davidová B-Slabá-Šůsová-Rodikovská-Davidová Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 2:51.40 0
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Hovorková, Gräfová, Ježková, Hynčicová B Hovorková, Gräfová, Ježková, Hynčicová Gymnázium a střední škola pedag. LiberecGymnázium a střední škola p... 2:41.91 0
2 B-Maixnerová-Theimerová-Kukulová-Kohoutová B-Maixnerová-Theimerová-Kukulová-Kohoutová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:49.17 0
3 B B Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 2:53.79 0
Celkem 3 závodníků