Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru

Břeclav (9. 10. 2012)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 49.69 829
2 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 50.40 796
3 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 94 Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 51.00 769
4 David TesařDavid Tesař 95 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 51.16 762
5 Petr TiralaPetr Tirala 94 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 51.76 735
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 52.06 722
2 Martin MarákMartin Marák 93 SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 52.20 716
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 52.25 714
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 52.56 700
5 Martin PaličkaMartin Palička 95 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 53.95 642
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 52.07 722
2 Ondřej PavelkaOndřej Pavelka 94 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 52.80 690
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 53.49 661
4 Filip HerynekFilip Herynek 95 Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 53.75 650
5 Alex ŘehákAlex Řehák 95 Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 54.40 623
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ProtznerJaroslav Protzner 93 Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 53.46 662
2 Jan KučeraJan Kučera 96 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 53.70 652
3 Martin TimkoMartin Timko 94 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 53.83 647
4 Jan SvobodaJan Svoboda 95 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 56.37 545
5 David ŠpanihelDavid Španihel 95 Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 56.38 545
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 93 Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 53.87 645
2 Alois DaněkAlois Daněk 94 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 54.36 625
3 Jakub HájekJakub Hájek 94 Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 54.77 608
4 Tomáš DrašnerTomáš Drašner 95 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 54.94 601
5 Lukáš NovákLukáš Novák 93 Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 56.31 547
6 Ivan PletsIvan Plets 96 SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 58.79 455
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 9.10.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr LahodyukAlexandr Lahodyuk 94 Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 55.48 580
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 SPŠ TáborSPŠ Tábor 56.08 556
3 Oldřich BudínkaOldřich Budínka 96 SPŠ TáborSPŠ Tábor 56.23 550
4 Martin ProkšMartin Prokš 95 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 57.07 518
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 60.23 405
6 Ladislav FunkLadislav Funk 94 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 62.71 326
Celkem 6 závodníků