Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále CORNY Středoškolského poháru

Břeclav (9. 10. 2012)
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GMeOp GMeOp Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 9837
2 CGNRO CGNRO Církevní gymnázium Němec. řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec. ř... 9630
3 GDom GDom Gymnázium Domažlice, J.Š.BaaraGymnázium Domažlice, J.Š.Baara 9200
4 GUheH GUheH Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 8965
5 SPŠOp SPŠOp Střední průmyslová škola stavební OpavaStřední průmyslová škola st... 8744
6 GPra6 GPra6 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 8642
7 GMlBo GMlBo Gymnázium Mladá Boleslav, Dr.J.PekařeGymnázium Mladá Boleslav, D... 8628
8 PSŠLe PSŠLe Průmyslová střední škola LetohradPrůmyslová střední škola Le... 8550
9 SŠPBr SŠPBr SŠP Jílová BrnoSŠP Jílová Brno 8532
10 SOULi SOULi SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 8524
11 GŠump GŠump Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8493
12 GRynK GRynK Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad KněžnouGymnázium F.M.Pelcla Rychno... 8315
13 GCheb GCheb Gymnázium ChebGymnázium Cheb 8209
14 SŠSJi SŠSJi Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 8159
15 SPŠTá SPŠTá SPŠ TáborSPŠ Tábor 8154
16 GJate GJate Gymnázium Jateční Ústí nad LabemGymnázium Jateční Ústí nad ... 7964
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 GŠump GŠump Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 9120
2 GHO GHO Gymnázium a OA HodonínGymnázium a OA Hodonín 8661
3 GHády GHády Gymnázium Hády BrnoGymnázium Hády Brno 8616
4 GPra6 GPra6 Gymnázium Arabská Praha 6Gymnázium Arabská Praha 6 8571
5 OATáb OATáb Obchodní akademie a VOŠE TáborObchodní akademie a VOŠE Tábor 8283
6 GTřeb GTřeb Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8235
7 GVysM GVysM Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 8049
8 GTřin GTřin Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 7917
9 GLibe GLibe Gymnázium a střední škola pedag. LiberecGymnázium a střední škola p... 7886
10 GBV GBV Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7807
11 GStri GStri Gymnázium Stříbro, Soběslavova 1426Gymnázium Stříbro, Soběslav... 7644
12 GJabl GJabl Gymnázium Jablonec nad NisouGymnázium Jablonec nad Nisou 7627
13 GOSTR GOSTR Gymnázium OstrovGymnázium Ostrov 7623
14 GTrut GTrut Gymnázium Trutnov, Jiráskovo nám.Gymnázium Trutnov, Jiráskov... 7429
15 GLou GLou Gymnázium Louny, Václava HlavatéhoGymnázium Louny, Václava Hl... 7323
16 GBero GBero Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7273
17 GUheH GUheH Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 6696
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Paličková V. 1825 (07.69/946-25.08/879)
Domská L. 1796 (25.12/876-07.77/920)
Seidlová Z. 1712 (07.83/901-25.84/811)
Kadlecová A. 1603 (08.02/842-26.42/761)
Doležalová B. 1563 (08.11/815-26.57/748)
Doubková A. 1526 (08.28/764-26.41/762)
Šetelíková L. 1519 (26.16/783-1.60/736)
Svobodová L. 1486 (08.10/818)
Prokopová L. 1486 (08.21/785)
Svobodová L. 1486 (5.39/668)
Prokopová L. 1486 (27.13/701)
Bičianová M. 1476 (2:28.95/706-08.26/770)
Benková V. 1446 (08.24/776-27.51/670)
Opekarová V. 1441 (27.00/712-08.40/729)
Březinová P. 1440 (1.64/783-5.35/657)
Roháčková A. 1422 (1.64/783-27.90/639)
Hrubá K. 1417 (28.60/584-2:19.32/833)
Kolajová N. 1406 (2:17.99/851-1.44/555)
Vejmelková K. 1402 (08.34/747-27.69/655)
Hánová A. 1391 (08.44/718-2:31.58/673)
Höferová K. 1390 (5.30/643-26.58/747)
Ulrichová A. 1372 (4.85/519-2:17.85/853)
Salčáková M. 1370 (08.43/721-27.77/649)
Langerová A. 1348 (27.58/664-08.56/684)
Schmidová T. 1327 (08.46/712-28.20/615)
Vlasáková P. 1326 (28.08/625-08.50/701)
Walaská H. 1319 (2:27.12/729-28.52/590)
Dvořáková B. 1313 (5.55/715-11.04/598)
Zimmermannová Z. 1303 (2:29.10/704-1.48/599)
Nieslaniková K. 1298 (1.60/736-28.89/562)
Černá N. 1289 (28.44/597-08.53/692)
Potočková M. 1253 (2:26.24/741-1.40/512)
Zekuciová A. 1251 (27.19/696-1.44/555)
Ošmerová Š. 1246 (08.62/667-28.67/579)
Dvořáková K. 1218 (1.40/512-5.52/706)
Řeháková K. 1206 (1.48/599-28.31/607)
Vélová A. 1194 (4.94/543-08.68/651)
Medková G. 1171 (08.48/706-30.25/465)
Žurková L. 1159 (26.89/721-4.54/438)
Sedláčková M. 1158 (11.86/652-4.80/506)
Matulková V. 1129 (1.48/599-4.89/530)
Janoutová L. 1125 (4.72/485-08.72/640)
Slabá T. 1121 (08.94/582-10.14/539)
Vernerová K. 1113 (1.44/555-28.95/558)
Maternová H. 1112 (4.64/464-08.69/648)
Hartigová J. 1094 (10.78/581-2:45.40/513)
Pániková S. 1082 (4.54/438-1.52/644)
Opekarová P. 1078 (5.20/614-09.00/464)
Herzánová A. 1071 (4.49/426-08.70/645)
Houšková B. 1064 (08.93/584-09.24/480)
Dostálová D. 1061 (4.80/506-1.44/555)
Šikolová T. 1050 (1.48/599-08.79/451)
Jonášová M. 1043 (08.70/645-4.38/398)
Mrávcová V. 1040 (5.04/570)
Hynčicová P. 1040 (08.04/402)
Mrávcová V. 1040 (09.09/470)
Hynčicová P. 1040 (2:34.47/638)
Křemenová M. 1031 (10.38/554-4.69/477)
Nezdařilová S. 1025 (4.74/490-10.09/535)
Švejnohová M. 1004 (4.75/492-1.40/512)
Klocová T. 977 (2:44.49/522-30.40/455)
Pincová M. 967 (2:45.12/516-4.59/451)
Komínková J. 951 (1.44/555-4.37/396)
Holubová Š. 944 (09.15/474-1.36/470)
Sýkorová K. 943 (2:45.21/515-4.50/428)
Malovaná P. 941 (4.34/388-09.05/553)
Sylvestrová K. 938 (4.49/426-1.40/512)
Slaníková A. 930 (2:38.21/594-4.12/336)
Gräfová M. 917 (4.51/431-09.34/486)
Kurková G. 909 (4.19/352-2:41.40/557)
Rutrlová A. 901 (4.44/413-09.36/488)
Janatová D. 888 (1.28/)
Celkem 17 závodníků