výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

9. veřejné závody PAS

Praha (6. 7. 2004)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 6.7.2004) Vítr: 1,9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BohmanMartin Bohman 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.07
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.17
3 Jan StokláskaJan Stokláska 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.17
4 Jan KritzbachJan Kritzbach 79 AK MostAK Most 16.41
5 Miroslav CejnarMiroslav Cejnar 85 Dukla PrahaDukla Praha 16.62
6 Jan KalusJan Kalus 81 AK BílinaAK Bílina 16.64
7 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 SK ZŠ JeseniovaSK ZŠ Jeseniova 16.87
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 6.7.2004) Vítr: 0,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PřádaMichal Přáda 80 AC DomažliceAC Domažlice 16.60
2 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.94
3 Jakub MarekJakub Marek 84 AC PardubiceAC Pardubice 17.01
4 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.09
5 Ladislav StrnadLadislav Strnad 70 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.25
6 Petr ŠtefanPetr Štefan 76 Sokol Královské VinohradySokol Královské Vinohrady 17.26
7 Václav MatoušekVáclav Matoušek 86 Dukla PrahaDukla Praha 17.34
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 6.7.2004) Vítr: -0,2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartasJan Bartas 83 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.24
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.36
3 Martin ŠánaMartin Šána 85 SK ZŠ JeseniovaSK ZŠ Jeseniova 17.39
4 Martin PolnickýMartin Polnický 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.51
5 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ JeseniovaSK ZŠ Jeseniova 17.64
6 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 82 A.C. Sparta PrahaA.C. Sparta Praha 17.80
7 Tomáš HolubTomáš Holub 82 SK ZŠ JeseniovaSK ZŠ Jeseniova 17.83
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 6.7.2004) Vítr: 3,6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SteinerJan Steiner 86 Dukla PrahaDukla Praha 17.07
2 Michal KřenekMichal Křenek 84 SK ZŠ JeseniovaSK ZŠ Jeseniova 17.12
3 Jan KotrhonzJan Kotrhonz 88 Sporting PříbramSporting Příbram 17.28
4 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.45
5 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 Sporting PříbramSporting Příbram 17.56
6 Martin TovárekMartin Továrek 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.45
7 Zdeněk KraftZdeněk Kraft 85 18.75
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (út, 6.7.2004) Vítr: 2,5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠrámekJosef Šrámek 82 AC DomažliceAC Domažlice 17.24
2 Jakub ChomátJakub Chomát 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.92
3 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Královské VinohradySokol Královské Vinohrady 17.96
4 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.98
5 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 18.20
6 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.23
7 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.89
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 6.7.2004) Vítr: 0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel DymákPavel Dymák 87 AFK ChrudimAFK Chrudim 18.17
2 Marek AugustinMarek Augustin 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.82
3 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.29
4 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.21
5 Martin MockerMartin Mocker 89 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.52
6 Miroslav MockerMiroslav Mocker 89 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 6.7.2004) Vítr: 2,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno 18.79
2 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.91
3 Kateřina NovákováKateřina Nováková 83 USK PrahaUSK Praha 19.32
4 Natálie FričováNatálie Fričová 81 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 20.06
5 Lucie FabiánováLucie Fabiánová 90 Jiskra Ústí nad OrlicíJiskra Ústí nad Orlicí 20.16
6 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.7.2004) Vítr: 2,5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.31
2 Věra ZedníkováVěra Zedníková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.73
3 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.74
4 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.83
5 Zdenka PickováZdenka Picková 88 ŠAK ChrudimŠAK Chrudim 20.60
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.75
7 Veronika KunáškováVeronika Kunášková 91 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 21.60
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 6.7.2004) Vítr: 2,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka VinduškováJitka Vindušková 84 USK PrahaUSK Praha 19.76
2 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.06
3 Adéla KábelováAdéla Kábelová 91 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 20.29
4 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 Radotínský SKRadotínský SK 20.49
5 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.08
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.51
7 Eliška KropáčováEliška Kropáčová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.88
Celkem 7 závodníků