Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Ostrava (5. 5. 2012)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.05 Body
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.00 -OOXXX 11.00
2 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.88 -OOXXX 9.00
3 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
94 1.88 -OOXXX 8.00
4 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.88 -OOXXX 7.00
5 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.88 -OOXXX 6.00
6 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.79 -OOXXX 5.00
7 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.70 -OOXXX 4.00
8 Jakub ŠlampaJakub Šlampa
AK HodonínAK Hodonín
94 1.65 -OOXXX 3.00
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 1.60 -OOXXX 2.00
Jaroslav ĎásekJaroslav Ďásek
AK HodonínAK Hodonín
93 DNP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.841.871.901.931.962.002.032.05 Body
1 Ľubomír ZemanĽubomír Zeman
AK OlomoucAK Olomouc
95 2.03 OXXOXXX 11.00
2 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 1.87 OXXOXXX 9.00
3 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.84 OXXOXXX 8.00
4 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.81 OXXOXXX 7.00
5 Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.81 OXXOXXX 6.00
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.78 OXXOXXX 5.00
7 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
AK HodonínAK Hodonín
96 1.70 OXXOXXX 4.00
8= Jakub KupkaJakub Kupka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.70 OXXOXXX 2.50
8= Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.70 OXXOXXX 2.50
10 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 1.70 OXXOXXX 1.00
11= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.65 OXXOXXX
11= Martin ŠípekMartin Šípek
AK HodonínAK Hodonín
96 1.65 OXXOXXX
13 Tomáš FišerTomáš Fišer
AK HodonínAK Hodonín
96 1.65 OXXOXXX
14 Jakub KořínekJakub Kořínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.65 OXXOXXX
15 Miroslav ProvazMiroslav Provaz
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.60 OXXOXXX
16 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.60 OXXOXXX
17 Jan ŠimekJan Šimek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 1.60 OXXOXXX
18 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.55 OXXOXXX
19 Petr JankůPetr Janků
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 1.55 OXXOXXX
20 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.50 OXXOXXX
Matouš VojtekMatouš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 DNP
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
Adam KoláčekAdam Koláček
AK HodonínAK Hodonín
96 DNP
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.72 Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.69 OOXXX 11.00
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.69 OOXXX 9.00
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
94 1.66 OOXXX 8.00
MB Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
93 1.55
4= Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
93 1.55 OOXXX 7.00
6= Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
95 1.50 OOXXX 5.50
6= Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50 OOXXX 5.50
8 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.45 OOXXX 4.00
9 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.40 OOXXX 3.00
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 DNP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 1.56 -OOOOOXXX 11.00
2 Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.56 -OOOXOOXXX 9.00
3 Karolína MališováKarolína Mališová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.50 OOOXOXXX 8.00
4 Natálie JanyškováNatálie Janyšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.50 OOXOXOXXX 7.00
5 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.45 -XOXOXXX 6.00
6 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 1.40 -OXXX 5.00
Celkem 6 závodníků