Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Ostrava (5. 5. 2012)

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 41.25 8.00
2 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.10 7.00
3 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 43.00 4.00
4 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 43.63 3.00
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.50 0.00
Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Jan GerekJan Gerek 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
David OpravilDavid Opravil 96 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 39.28 11.00
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 40.33 9.00
3 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 42.24 6.00
4 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 42.88 5.00
5 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.22 2.00
6 Jakub VedraJakub Vedra 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.36 1.00
Adam ZadubanAdam Zaduban 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Martin SchmögerMartin Schmöger 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 45.21
MB Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 47.57
MB Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK OlomoucAK Olomouc 53.39
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.07 11.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.02 9.00
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 50.12 8.00
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 50.20 7.00
5 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC ProstějovAC Prostějov 57.98 6.00
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků