Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže

Ostrava (5. 5. 2012)
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00237.00
2 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 00160.00
3 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00156.00
4 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00130.00
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 00062.00
6 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 00059.00
AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 00059.00
8 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00033.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 00215.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00209.50
3 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 00195.00
4 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00160.00
5 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00060.00
6 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 00029.00
7 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 00026.00
8 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 00011.50
9 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00009.00
10 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 00002.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 300 m př., 110 m př., 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00201.00
2 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 00180.00
3 AKOLC AKOLC AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 00174.50
4 AKOLB AKOLB AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 00171.00
5 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 00068.00
6 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 00052.00
7 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00025.50
8 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 00005.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 1500 m př., 4x100 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00211.00
2 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 00125.00
3 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00089.00
4 AKOLB AKOLB AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 00083.00
5 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 00073.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00062.00
7 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 00047.00
Poznámky:
Stav po/State after: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 400 m, 200 m
Celkem 7 závodníků