Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Jihlava (28. 4. 2012)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.4.2012) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.00 7.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.37 5.00
3 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.66 4.00
4 Václav BohutínskýVáclav Bohutínský 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.62 3.00
5 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.19 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.4.2012) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.23 1.00
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.40
3 Jan LinhaJan Linha 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.82
Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DQ
Lukáš VlčekLukáš Vlček 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 28.4.2012) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SkryjaMichal Skryja 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 24.26 7.00
2 Petr VilímekPetr Vilímek 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.75 5.00
3 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.20 4.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 28.4.2012) Vítr: -6.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.52 5.00
2 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 25.96 4.00
3 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 26.38 2.00
4 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.4.2012) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MoravecJiří Moravec 95 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 24.84 7.00
2 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.05 3.00
3 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.52 1.00
4 Martin KarelMartin Karel 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.25
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.4.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 28.09
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.4.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.78
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.4.2012) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.72 7.00
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.96 5.00
Celkem 2 závodníků