Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích
Jičín (12. - 13. 5. 2012)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 07.83 | 610 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.98 | 565 | ||||||||||||||
3 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.04 | 548 | ||||||||||||||
Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 08.04 | 548 | |||||||||||||||
5 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
6 | Filip SchubertFilip Schubert | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 08.26 | 487 | ||||||||||||||
7 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 08.32 | 470 | ||||||||||||||
Josef EgrtJosef Egrt | 97 | AC SYNER Turnov | NP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 07.95 | 574 | ||||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.19 | 506 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.57 | 406 | ||||||||||||||
5 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 08.62 | 393 | ||||||||||||||
Radek StůjRadek Stůj | 98 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.62 | 393 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 08.69 | 376 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HibšJan Hibš | 97 | ASK Slavia Praha | 07.97 | 568 | ||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.13 | 523 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 08.33 | 468 | ||||||||||||||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 08.39 | 452 | ||||||||||||||
5 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
6 | Ondřej SobotaOndřej Sobota | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.61 | 396 | ||||||||||||||
7 | Martin MachuraMartin Machura | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.60 | 398 | ||||||||||||||
3 | Vít MonzarVít Monzar | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 08.90 | 327 | ||||||||||||||
4 | Jiří StrnádekJiří Strnádek | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 09.65 | 176 | ||||||||||||||
5 | Jiří HylmarJiří Hylmar | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 10.00 | 120 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 09.42 | 218 | ||||||||||||||
2 | Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.52 | 199 | ||||||||||||||
3 | Marek MikulaMarek Mikula | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.72 | 164 | ||||||||||||||
4 | Martin HukMartin Huk | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.14 | 101 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.76 | 629 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.77 | 626 | ||||||||||||||
3 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.87 | 600 | ||||||||||||||
4 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 08.97 | 574 | ||||||||||||||
5 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
6 | Tereza VítkováTereza Vítková | 00 | AC Česká Lípa | 09.32 | 487 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ŠťastnáSimona Šťastná | 00 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.48 | 449 | ||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 09.52 | 440 | ||||||||||||||
3 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 10.00 | 336 | ||||||||||||||
4 | Lucie KolářováLucie Kolářová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.24 | 289 | ||||||||||||||
5 | Michaela LíškováMichaela Líšková | 99 | AC Česká Lípa | 10.74 | 201 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik DrhlíkPatrik Drhlík | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.50 | 753 | ||||||||||||||
2 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 11.67 | 717 | ||||||||||||||
3 | Václav HavelVáclav Havel | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.78 | 695 | ||||||||||||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.81 | 689 | ||||||||||||||
5 | Marek PovýšilMarek Povýšil | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.92 | 667 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 12.19 | 614 | ||||||||||||||
7 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 12.43 | 569 | ||||||||||||||
8 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 15.23 | 160 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.20 | 817 | ||||||||||||||
2 | Martin SolfronkMartin Solfronk | 94 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 12.06 | 639 | ||||||||||||||
3 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 12.96 | 475 | ||||||||||||||
4 | Josef BajzíkJosef Bajzík | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.22 | 431 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 11.90 | 671 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.22 | 608 | ||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 12.43 | 569 | ||||||||||||||
4 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 12.59 | 540 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.25 | 603 | ||||||||||||||
2 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.29 | 595 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KotúčekKryštof Kotúček | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.36 | 582 | ||||||||||||||
4 | Viktor TupecViktor Tupec | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.77 | 508 | ||||||||||||||
5 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 13.00 | 468 | ||||||||||||||
6 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.68 | 359 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Veteráni
(so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 15.23 | 160 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.31 | 859 | ||||||||||||||
2 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 19.76 | 805 | ||||||||||||||
3 | Michaela GaluszkováMichaela Galuszková | 98 | TJ Desná | 20.14 | 760 | ||||||||||||||
4 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.18 | 755 | ||||||||||||||
5 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | AC Česká Lípa | 20.77 | 689 | ||||||||||||||
6 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.00 | 663 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 20.72 | 694 | ||||||||||||||
2 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.22 | 639 | ||||||||||||||
3 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.36 | 624 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.94 | 564 | ||||||||||||||
5 | Jana KulikováJana Kuliková | 98 | AC Česká Lípa | 21.99 | 559 | ||||||||||||||
6 | Lucie PetrželkováLucie Petrželková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.10 | 548 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.97 | 666 | ||||||||||||||
2 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 21.31 | 630 | ||||||||||||||
3 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.38 | 622 | ||||||||||||||
4 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.67 | 592 | ||||||||||||||
5 | Martina KostenkováMartina Kostenková | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 22.32 | 526 | ||||||||||||||
6 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.34 | 430 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 27.58 | 664 | ||||||||||||||
2 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 29.31 | 531 | ||||||||||||||
3 | Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 30.30 | 461 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.22 | 538 | ||||||||||||||
2 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.32 | 531 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová | 94 | ASK Slavia Praha | 29.68 | 505 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.27 | 610 | ||||||||||||||
2 | Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.99 | 555 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 30.35 | 458 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik DrhlíkPatrik Drhlík | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 50.20 | 805 | ||||||||||||||
2 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 50.84 | 776 | ||||||||||||||
3 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 51.33 | 754 | ||||||||||||||
4 | Václav HavelVáclav Havel | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.00 | 725 | ||||||||||||||
5 | Mirza SelimovičMirza Selimovič | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 53.99 | 640 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 54.51 | 619 | ||||||||||||||
7 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 55.98 | 560 | ||||||||||||||
8 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 74.63 | 57 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef BajzíkJosef Bajzík | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 59.33 | 436 | ||||||||||||||
2 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 69.98 | 138 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.33 | 586 | ||||||||||||||
2 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 55.75 | 569 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 56.23 | 550 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KotúčekKryštof Kotúček | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 57.32 | 509 | ||||||||||||||
5 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 57.71 | 494 | ||||||||||||||
6 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 57.76 | 493 | ||||||||||||||
7 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 58.87 | 452 | ||||||||||||||
8 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 61.40 | 367 | ||||||||||||||
9 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 63.47 | 303 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
400 m - Veteráni
(so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 74.63 | 57 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:42.93 | 363 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:49.91 | 300 | ||||||||||||||
3 | Vít MonzarVít Monzar | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:50.77 | 293 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:56.49 | 246 | ||||||||||||||
5 | Marek MikulaMarek Mikula | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:01.50 | 209 | ||||||||||||||
6 | Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:15.64 | 118 | ||||||||||||||
7 | Jiří HylmarJiří Hylmar | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 3:19.60 | 97 | ||||||||||||||
8 | Martin HukMartin Huk | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:46.70 | 6 | ||||||||||||||
Jiří StrnádekJiří Strnádek | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | NP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:46.33 | 502 | ||||||||||||||
2 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:48.73 | 477 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová | 94 | ASK Slavia Praha | 2:56.11 | 402 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:30.59 | 685 | ||||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:35.78 | 622 | ||||||||||||||
3 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:36.01 | 619 | ||||||||||||||
4 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:42.89 | 540 | ||||||||||||||
5 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:48.86 | 475 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:50.72 | 456 | ||||||||||||||
7 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:51.51 | 448 | ||||||||||||||
8 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 2:52.96 | 433 | ||||||||||||||
9 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:53.53 | 428 | ||||||||||||||
10 | Michaela GaluszkováMichaela Galuszková | 98 | TJ Desná | 2:53.68 | 426 | ||||||||||||||
11 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | AC Česká Lípa | 2:55.26 | 410 | ||||||||||||||
12 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:56.08 | 402 | ||||||||||||||
13 | Martina KostenkováMartina Kostenková | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:58.09 | 383 | ||||||||||||||
14 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:58.50 | 379 | ||||||||||||||
15 | Jana KulikováJana Kuliková | 98 | AC Česká Lípa | 2:58.79 | 377 | ||||||||||||||
16 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 2:59.63 | 369 | ||||||||||||||
17 | Lucie PetrželkováLucie Petrželková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:25.80 | 163 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:42.27 | 547 | ||||||||||||||
2 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:49.61 | 468 | ||||||||||||||
3 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:51.62 | 447 | ||||||||||||||
4 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 2:55.29 | 410 | ||||||||||||||
5 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 3:00.12 | 364 | ||||||||||||||
6 | Simona ŠťastnáSimona Šťastná | 00 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3:00.73 | 358 | ||||||||||||||
7 | Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:01.36 | 353 | ||||||||||||||
8 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:05.51 | 316 | ||||||||||||||
9 | Tereza VítkováTereza Vítková | 00 | AC Česká Lípa | 3:16.57 | 227 | ||||||||||||||
10 | Lucie KolářováLucie Kolářová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:20.91 | 195 | ||||||||||||||
11 | Michaela LíškováMichaela Líšková | 99 | AC Česká Lípa | 3:33.67 | 116 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 2:59.47 | 669 | ||||||||||||||
2 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 2:59.98 | 664 | ||||||||||||||
3 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:07.09 | 596 | ||||||||||||||
4 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:08.99 | 579 | ||||||||||||||
5 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 3:09.83 | 571 | ||||||||||||||
6 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:12.02 | 551 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:12.72 | 545 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:12.76 | 545 | ||||||||||||||
9 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:13.08 | 542 | ||||||||||||||
10 | Filip SchubertFilip Schubert | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 3:13.90 | 534 | ||||||||||||||
11 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:15.45 | 521 | ||||||||||||||
12 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:17.64 | 502 | ||||||||||||||
13 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3:20.37 | 479 | ||||||||||||||
14 | Radek StůjRadek Stůj | 98 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3:21.78 | 467 | ||||||||||||||
15 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3:24.32 | 446 | ||||||||||||||
16 | Martin MachuraMartin Machura | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:27.25 | 422 | ||||||||||||||
17 | Jan HibšJan Hibš | 97 | ASK Slavia Praha | 3:30.07 | 400 | ||||||||||||||
18 | Ondřej SobotaOndřej Sobota | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:31.45 | 389 | ||||||||||||||
19 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 3:31.48 | 389 | ||||||||||||||
20 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3:34.10 | 369 | ||||||||||||||
Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | NP | ||||||||||||||||
Josef EgrtJosef Egrt | 97 | AC SYNER Turnov | NP | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 4:31.33 | 736 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 4:45.85 | 644 | ||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 6:20.28 | 187 | ||||||||||||||
Jakub JandaJakub Janda | 89 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | NF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 7:05.43 | 61 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4:44.03 | 655 | ||||||||||||||
2 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 4:56.79 | 578 | ||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:11.89 | 493 | ||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:13.81 | 483 | ||||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5:14.23 | 481 | ||||||||||||||
6 | Kryštof KotúčekKryštof Kotúček | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:15.83 | 472 | ||||||||||||||
7 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:16.23 | 470 | ||||||||||||||
8 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:41.40 | 345 | ||||||||||||||
9 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 6:12.93 | 214 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Veteráni
(ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 6:20.28 | 187 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.87 | 566 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.77 | 405 | ||||||||||||||
3 | Vít MonzarVít Monzar | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 10.78 | 403 | ||||||||||||||
4 | Jiří HylmarJiří Hylmar | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 13.14 | 106 | ||||||||||||||
5 | Martin HukMartin Huk | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.17 | 104 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.42 | 305 | ||||||||||||||
2 | Jiří StrnádekJiří Strnádek | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 12.00 | 227 | ||||||||||||||
3 | Marek MikulaMarek Mikula | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.18 | 205 | ||||||||||||||
4 | Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.72 | 146 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.12 | 690 | ||||||||||||||
2 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.16 | 511 | ||||||||||||||
3 | Tereza VítkováTereza Vítková | 00 | AC Česká Lípa | 11.83 | 408 | ||||||||||||||
4 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.85 | 405 | ||||||||||||||
5 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 12.05 | 377 | ||||||||||||||
6 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 13.56 | 193 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.72 | 424 | ||||||||||||||
2 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 13.02 | 252 | ||||||||||||||
3 | Lucie KolářováLucie Kolářová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.13 | 240 | ||||||||||||||
4 | Simona ŠťastnáSimona Šťastná | 00 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 13.15 | 237 | ||||||||||||||
5 | Michaela LíškováMichaela Líšková | 99 | AC Česká Lípa | 15.02 | 70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 13.91 | 846 | ||||||||||||||
2 | Filip SchubertFilip Schubert | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 14.39 | 785 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.40 | 665 | ||||||||||||||
4 | Jan HibšJan Hibš | 97 | ASK Slavia Praha | 15.54 | 648 | ||||||||||||||
5 | Josef EgrtJosef Egrt | 97 | AC SYNER Turnov | 15.67 | 634 | ||||||||||||||
6 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 16.34 | 560 | ||||||||||||||
7 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 17.11 | 481 | ||||||||||||||
8 | Ondřej SobotaOndřej Sobota | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18.52 | 350 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 14.75 | 741 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 15.40 | 665 | ||||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 15.56 | 646 | ||||||||||||||
4 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.69 | 632 | ||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 16.79 | 513 | ||||||||||||||
6 | Martin MachuraMartin Machura | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18.43 | 358 | ||||||||||||||
7 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 19.16 | 297 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.28 | 678 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.53 | 650 | ||||||||||||||
3 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.60 | 642 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.19 | 576 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 18.15 | 383 | ||||||||||||||
6 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 18.48 | 354 | ||||||||||||||
7 | Radek StůjRadek Stůj | 98 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 19.63 | 261 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Veteráni (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 22.81 | 73 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 15.68 | 754 | ||||||||||||||
2 | Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 17.47 | 544 | ||||||||||||||
3 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 18.52 | 436 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 15.62 | 762 | ||||||||||||||
2 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.77 | 512 | ||||||||||||||
3 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.31 | 457 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová | 94 | ASK Slavia Praha | 19.87 | 313 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.69 | 753 | ||||||||||||||
2 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.76 | 744 | ||||||||||||||
3 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 15.96 | 719 | ||||||||||||||
4 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17.98 | 491 | ||||||||||||||
5 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.63 | 334 | ||||||||||||||
6 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.12 | 292 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GaluszkováMichaela Galuszková | 98 | TJ Desná | 15.49 | 778 | ||||||||||||||
2 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | AC Česká Lípa | 15.93 | 723 | ||||||||||||||
3 | Lucie PetrželkováLucie Petrželková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.95 | 602 | ||||||||||||||
4 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 17.97 | 492 | ||||||||||||||
5 | Jana KulikováJana Kuliková | 98 | AC Česká Lípa | 18.51 | 437 | ||||||||||||||
6 | Martina KostenkováMartina Kostenková | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 19.36 | 357 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.57 | 646 | ||||||||||||||
2 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 17.05 | 591 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17.34 | 559 | ||||||||||||||
4 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 19.32 | 361 | ||||||||||||||
5 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.84 | 316 | ||||||||||||||
6 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 21.49 | 190 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.54 | 649 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.64 | 638 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 17.24 | 570 | ||||||||||||||
4 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.24 | 368 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.76 | 760 | ||||||||||||||
2 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 16.63 | 663 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 17.48 | 575 | ||||||||||||||
4 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 17.94 | 530 | ||||||||||||||
5 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 26.56 | 20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 21.51 | 240 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.24 | 599 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KotúčekKryštof Kotúček | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 17.47 | 576 | ||||||||||||||
3 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 18.40 | 486 | ||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.89 | 358 | ||||||||||||||
Viktor TupecViktor Tupec | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 16.08 | 724 | ||||||||||||||
2 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 17.07 | 617 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 17.73 | 550 | ||||||||||||||
4 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 18.49 | 478 | ||||||||||||||
5 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.77 | 453 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 1.92 | 731 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 1.77 | 602 | |||||||||||||||
3 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
4 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 1.26 | 225 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
2 |
Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
94 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.71 | 552 | |||||||||||||||
2 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.68 | 528 | |||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 1.68 | 528 | ||||||||||||||||
4 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.65 | 504 | |||||||||||||||
5 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
6 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 1.56 | 434 | ||||||||||||||||
8 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.50 | 389 | |||||||||||||||
9 |
Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
10 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 1.44 | 345 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.78 | 610 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 1.66 | 512 | |||||||||||||||
3 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 1.63 | 488 | |||||||||||||||
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.63 | 488 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 1.60 | 464 | |||||||||||||||
6 |
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 1.54 | 419 | |||||||||||||||
7 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 1.51 | 396 | |||||||||||||||
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.51 | 396 | ||||||||||||||||
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 1.51 | 396 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.45 | 352 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 1.42 | 331 | |||||||||||||||
13 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 1.39 | 310 | |||||||||||||||
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.39 | 310 | ||||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 1.39 | 310 | ||||||||||||||||
16 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 1.36 | 290 | |||||||||||||||
17 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.33 | 270 | |||||||||||||||
18 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 1.30 | 250 | |||||||||||||||
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | 1.30 | 250 | ||||||||||||||||
20 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 1.27 | 231 | |||||||||||||||
21 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | |||||||||||||||||
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok vysoký - Veteráni
(so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 1.26 | 225 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
2 |
Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia Praha |
90 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 1.44 | 555 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 1.53 | 655 | |||||||||||||||
2 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1.50 | 621 | |||||||||||||||
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1.50 | 621 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia Praha |
94 | 1.32 | 429 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
2 |
Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.35 | 460 | |||||||||||||||
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.59 | 724 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.53 | 655 | |||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká Lípa |
98 | 1.53 | 655 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 1.50 | 621 | |||||||||||||||
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.50 | 621 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
7 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 1.44 | 555 | |||||||||||||||
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 1.44 | 555 | ||||||||||||||||
9 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.38 | 491 | |||||||||||||||
10 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.35 | 460 | |||||||||||||||
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 1.35 | 460 | ||||||||||||||||
16 |
Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká Lípa |
98 | 1.29 | 399 | |||||||||||||||
Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 1.29 | 399 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.26 | 369 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 3.00 | 357 | |||||||||||||||
2 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
3 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 2.50 | 242 | |||||||||||||||
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.50 | 482 | |||||||||||||||
2 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 3.10 | 381 | |||||||||||||||
3 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 3.00 | 357 | |||||||||||||||
4 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
5 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 2.70 | 286 | |||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 2.70 | 286 | ||||||||||||||||
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 2.70 | 286 | ||||||||||||||||
8 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 2.40 | 220 | |||||||||||||||
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3.50 | 482 | |||||||||||||||
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.50 | 482 | ||||||||||||||||
3 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3.00 | 357 | |||||||||||||||
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3.00 | 357 | ||||||||||||||||
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 3.00 | 357 | ||||||||||||||||
6 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.80 | 309 | ||||||||||||||||
8 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 2.70 | 286 | |||||||||||||||
9 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.60 | 264 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 2.50 | 242 | |||||||||||||||
12 |
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 2.40 | 220 | |||||||||||||||
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 2.40 | 220 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 2.30 | 199 | |||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 2.30 | 199 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 2.20 | 179 | |||||||||||||||
19 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 2.00 | 140 | |||||||||||||||
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 2.00 | 140 | ||||||||||||||||
21 |
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | |||||||||||||||||
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok o tyči - Veteráni
(ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 6.26 | 644 | |||||||||||||||
2 |
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 6.18 | 626 | |||||||||||||||
3 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 6.07 | 602 | |||||||||||||||
4 |
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s. |
89 | 5.75 | 533 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 5.39 | 459 | |||||||||||||||
6 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 5.16 | 413 | |||||||||||||||
7 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 3.57 | 140 | |||||||||||||||
Václav HavelVáclav Havel
AC Slovan Liberec, o.s. |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
94 | 5.49 | 479 | |||||||||||||||
2 |
Josef BajzíkJosef Bajzík
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 4.92 | 367 | |||||||||||||||
3 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 4.91 | 365 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 5.85 | 554 | |||||||||||||||
2 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 5.66 | 514 | |||||||||||||||
3 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 5.55 | 492 | |||||||||||||||
4 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.30 | 441 | |||||||||||||||
5 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 5.21 | 423 | |||||||||||||||
6 |
Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.19 | 419 | |||||||||||||||
7 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 5.17 | 415 | |||||||||||||||
8 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 5.04 | 390 | |||||||||||||||
9 |
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 4.92 | 367 | |||||||||||||||
10 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.73 | 332 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 5.66 | 514 | |||||||||||||||
2 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 5.58 | 498 | |||||||||||||||
3 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 5.44 | 469 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 5.19 | 419 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.10 | 402 | |||||||||||||||
6 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 5.03 | 388 | |||||||||||||||
7 |
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 5.02 | 386 | |||||||||||||||
8 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 5.00 | 382 | |||||||||||||||
9 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.91 | 365 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.85 | 354 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.82 | 348 | |||||||||||||||
12 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.80 | 345 | |||||||||||||||
13 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 4.75 | 335 | |||||||||||||||
14 |
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 4.67 | 321 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 4.60 | 308 | |||||||||||||||
16 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.58 | 304 | |||||||||||||||
17 |
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | 4.50 | 290 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.48 | 287 | |||||||||||||||
19 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.43 | 278 | |||||||||||||||
20 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 3.86 | 184 | |||||||||||||||
21 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | |||||||||||||||||
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 4.78 | 341 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 4.59 | 306 | |||||||||||||||
3 |
Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 4.23 | 244 | |||||||||||||||
4 |
Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 3.84 | 181 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 3.70 | 159 | |||||||||||||||
6 |
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 3.56 | 139 | |||||||||||||||
7 |
Martin HukMartin Huk
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 3.46 | 125 | |||||||||||||||
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Veteráni
(so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 3.57 | 140 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.70 | 479 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia Praha |
94 | 4.24 | 364 | |||||||||||||||
3 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.02 | 312 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 5.17 | 606 | |||||||||||||||
2 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 5.01 | 562 | |||||||||||||||
3 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.99 | 557 | |||||||||||||||
4 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká Lípa |
98 | 4.96 | 548 | |||||||||||||||
5 |
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.94 | 543 | |||||||||||||||
6 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.84 | 516 | |||||||||||||||
7 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.60 | 454 | |||||||||||||||
8 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.53 | 436 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.50 | 428 | |||||||||||||||
10 |
Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 4.48 | 423 | |||||||||||||||
11 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.40 | 403 | |||||||||||||||
12 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.32 | 384 | |||||||||||||||
13 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 4.31 | 381 | |||||||||||||||
14 |
Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká Lípa |
98 | 4.26 | 369 | |||||||||||||||
15 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 4.24 | 364 | |||||||||||||||
16 |
Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
17 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.02 | 312 | |||||||||||||||
18 |
Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.74 | 490 | |||||||||||||||
2 |
Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.24 | 364 | |||||||||||||||
4 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 4.09 | 329 | |||||||||||||||
5 |
Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká Lípa |
00 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
6 |
Hana KouckáHana Koucká
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 3.94 | 294 | |||||||||||||||
7 |
Simona ŠťastnáSimona Šťastná
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
00 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
8 |
Lada HallmanováLada Hallmanová
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
9 |
Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká Lípa |
00 | 3.49 | 198 | |||||||||||||||
10 |
Lucie KolářováLucie Kolářová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 3.27 | 155 | |||||||||||||||
11 |
Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká Lípa |
99 | 2.98 | 104 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 08.70 | 445 | |||||||||||||||
2 |
Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 07.54 | 370 | |||||||||||||||
3 |
Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 07.48 | 366 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 07.37 | 359 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 10.12 | 537 | |||||||||||||||
2 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 09.72 | 511 | |||||||||||||||
3 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 09.71 | 510 | |||||||||||||||
4 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 09.30 | 484 | |||||||||||||||
5 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká Lípa |
98 | 09.10 | 471 | |||||||||||||||
6 |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 08.93 | 460 | |||||||||||||||
7 |
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 08.17 | 410 | |||||||||||||||
8 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 08.12 | 407 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 07.96 | 397 | |||||||||||||||
10 |
Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 07.77 | 385 | |||||||||||||||
11 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 07.59 | 373 | |||||||||||||||
12 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.40 | 361 | |||||||||||||||
13 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 07.12 | 343 | |||||||||||||||
14 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.11 | 342 | |||||||||||||||
15 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 07.10 | 341 | |||||||||||||||
16 |
Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 06.42 | 298 | |||||||||||||||
17 |
Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 06.34 | 293 | |||||||||||||||
18 |
Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká Lípa |
98 | 05.92 | 266 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 14.11 | 735 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 11.95 | 603 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 10.14 | 494 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 10.05 | 489 | |||||||||||||||
5 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 09.93 | 481 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 09.89 | 479 | |||||||||||||||
7 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 09.85 | 477 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 09.65 | 465 | |||||||||||||||
9 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 09.47 | 454 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 09.45 | 453 | |||||||||||||||
11 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 09.13 | 434 | |||||||||||||||
12 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 08.83 | 416 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 08.78 | 413 | |||||||||||||||
14 |
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | 08.61 | 403 | |||||||||||||||
15 |
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 08.35 | 387 | |||||||||||||||
16 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 08.34 | 386 | |||||||||||||||
17 |
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 08.20 | 378 | |||||||||||||||
18 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 08.12 | 373 | |||||||||||||||
19 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 07.88 | 359 | |||||||||||||||
20 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 06.55 | 281 | |||||||||||||||
21 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 06.17 | 259 | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 10.09 | 535 | |||||||||||||||
2 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 09.86 | 520 | |||||||||||||||
3 |
Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia Praha |
90 | 09.08 | 469 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 10.67 | 573 | |||||||||||||||
2 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 10.00 | 529 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia Praha |
94 | 09.70 | 510 | |||||||||||||||
4 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 07.62 | 375 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 12.50 | 637 | |||||||||||||||
2 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 10.53 | 518 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 10.34 | 506 | |||||||||||||||
4 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 10.04 | 488 | |||||||||||||||
5 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 10.02 | 487 | |||||||||||||||
6 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.59 | 461 | |||||||||||||||
7 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 09.32 | 445 | |||||||||||||||
8 |
Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 08.92 | 421 | |||||||||||||||
9 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 08.61 | 403 | |||||||||||||||
10 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 08.09 | 372 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 10.32 | 505 | |||||||||||||||
2 |
Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
94 | 08.38 | 389 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Veteráni
(so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 08.65 | 405 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 12.09 | 612 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 10.65 | 525 | |||||||||||||||
3 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 10.62 | 523 | |||||||||||||||
4 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 10.25 | 501 | |||||||||||||||
5 |
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s. |
89 | 09.12 | 433 | |||||||||||||||
6 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 08.04 | 369 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 42.44 | 714 | |||||||||||||||
2 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 41.34 | 692 | |||||||||||||||
3 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 39.28 | 650 | |||||||||||||||
4 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 31.42 | 492 | |||||||||||||||
5 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 29.32 | 451 | |||||||||||||||
6 |
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 27.23 | 410 | |||||||||||||||
7 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 26.23 | 391 | |||||||||||||||
8 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 25.51 | 377 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 25.17 | 370 | |||||||||||||||
10 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 25.12 | 369 | |||||||||||||||
11 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 24.94 | 366 | |||||||||||||||
12 |
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | 24.20 | 352 | |||||||||||||||
13 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 24.16 | 351 | |||||||||||||||
14 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 24.12 | 350 | |||||||||||||||
15 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 23.55 | 339 | |||||||||||||||
16 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 22.31 | 316 | |||||||||||||||
17 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 21.78 | 306 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 20.28 | 277 | |||||||||||||||
19 |
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 19.83 | 269 | |||||||||||||||
20 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 18.67 | 247 | |||||||||||||||
21 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 18.57 | 245 | |||||||||||||||
22 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 16.87 | 214 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 32.14 | 507 | |||||||||||||||
2 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 31.98 | 504 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 26.11 | 389 | |||||||||||||||
4 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 25.57 | 378 | |||||||||||||||
5 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 24.61 | 360 | |||||||||||||||
6 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 23.00 | 329 | |||||||||||||||
7 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 22.46 | 318 | |||||||||||||||
8 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 18.10 | 237 | |||||||||||||||
9 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 15.96 | 197 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Veteráni (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 24.19 | 352 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 24.41 | 356 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 39.19 | 648 | |||||||||||||||
2 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 29.41 | 453 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 28.39 | 433 | |||||||||||||||
4 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 22.19 | 313 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 12.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 46.69 | 540 | |||||||||||||||
2 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 40.86 | 455 | |||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 38.71 | 423 | |||||||||||||||
4 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 36.86 | 397 | |||||||||||||||
5 |
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
98 | 35.76 | 381 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 31.88 | 326 | |||||||||||||||
7 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 31.11 | 315 | |||||||||||||||
8 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 30.38 | 305 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 29.52 | 292 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 29.38 | 290 | |||||||||||||||
11 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 27.61 | 266 | |||||||||||||||
12 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 27.15 | 259 | |||||||||||||||
13 |
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 27.02 | 257 | |||||||||||||||
14 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 26.70 | 253 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 24.59 | 224 | |||||||||||||||
16 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 23.58 | 210 | |||||||||||||||
17 |
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia Praha |
97 | 22.94 | 201 | |||||||||||||||
18 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 22.46 | 195 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 19.54 | 155 | |||||||||||||||
20 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 17.20 | 124 | |||||||||||||||
21 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 15.96 | 108 | |||||||||||||||
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia Praha |
94 | 43.16 | 728 | |||||||||||||||
2 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 37.37 | 617 | |||||||||||||||
3 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 26.84 | 417 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 28.76 | 453 | |||||||||||||||
2 |
Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 28.46 | 447 | |||||||||||||||
3 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 27.80 | 435 | |||||||||||||||
4 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 24.94 | 381 | |||||||||||||||
5 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 24.58 | 374 | |||||||||||||||
6 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 24.56 | 374 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 24.28 | 369 | |||||||||||||||
8 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 24.24 | 368 | |||||||||||||||
9 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 23.94 | 362 | |||||||||||||||
10 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 22.05 | 327 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 22.01 | 326 | |||||||||||||||
12 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 20.55 | 299 | |||||||||||||||
13 |
Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 20.06 | 290 | |||||||||||||||
14 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 17.70 | 246 | |||||||||||||||
15 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká Lípa |
98 | 16.51 | 224 | |||||||||||||||
16 |
Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká Lípa |
98 | 15.04 | 197 | |||||||||||||||
17 |
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 14.82 | 193 | |||||||||||||||
18 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 13.12 | 162 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 39.31 | 432 | |||||||||||||||
2 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 38.50 | 420 | |||||||||||||||
3 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 32.60 | 336 | |||||||||||||||
4 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 29.12 | 287 | |||||||||||||||
5 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 28.80 | 282 | |||||||||||||||
6 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 26.57 | 251 | |||||||||||||||
7 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 23.97 | 215 | |||||||||||||||
8 |
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 23.44 | 208 | |||||||||||||||
9 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 19.56 | 155 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 700g - Veteráni
(ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 28.55 | 279 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
89 | 48.12 | 561 | |||||||||||||||
2 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 39.22 | 431 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 35.84 | 382 | |||||||||||||||
4 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 28.07 | 272 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 45.82 | 527 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 57.73 | 374 | |||||||||||||||
2 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 49.00 | 299 | |||||||||||||||
3 |
Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 42.74 | 247 | |||||||||||||||
4 |
Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 42.48 | 245 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 39.76 | 222 | |||||||||||||||
6 |
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 38.28 | 210 | |||||||||||||||
7 |
Martin HukMartin Huk
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 36.77 | 198 | |||||||||||||||
8 |
Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 32.84 | 166 | |||||||||||||||
9 |
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 29.75 | 141 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 13.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 43.11 | 394 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KolářováLucie Kolářová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 39.81 | 353 | |||||||||||||||
3 |
Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká Lípa |
00 | 38.35 | 335 | |||||||||||||||
4 |
Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká Lípa |
00 | 37.18 | 321 | |||||||||||||||
5 |
Hana KouckáHana Koucká
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 35.28 | 298 | |||||||||||||||
6 |
Simona ŠťastnáSimona Šťastná
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
00 | 32.76 | 268 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 29.75 | 232 | |||||||||||||||
8 |
Lada HallmanováLada Hallmanová
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 29.00 | 223 | |||||||||||||||
9 |
Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
99 | 28.92 | 222 | |||||||||||||||
10 |
Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 26.68 | 196 | |||||||||||||||
11 |
Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká Lípa |
99 | 15.33 | 70 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2013 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MašekOndřej Mašek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1783 | |||||||||||||||
3 | Vít MonzarVít Monzar | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1514 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PeterkaTomáš Peterka | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1150 | |||||||||||||||
5 | Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 0810 | |||||||||||||||
6 | Marek MikulaMarek Mikula | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 0788 | |||||||||||||||
7 | Martin HukMartin Huk | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 0534 | |||||||||||||||
8 | Jiří HylmarJiří Hylmar | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 0464 | |||||||||||||||
Jiří StrnádekJiří Strnádek | 99 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 0787 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Trafina J. 2013 (09.87/566-49.00/299-08.42/444-4.78/341-2:42.93/363) Mašek O. 1783 (10.77/405-57.73/374-08.60/398-4.59/306-2:49.91/300) Monzar V. 1514 (10.78/403-42.74/247-08.90/327-4.23/244-2:50.77/293) Peterka T. 1150 (11.42/305-39.76/222-09.42/218-3.70/159-2:56.49/246) Svoboda V. 810 (12.72/146-32.84/166-09.52/199-3.84/181-3:15.64/118) Mikula M. 788 (12.18/205-38.28/210-09.72/164-0/-3:01.50/209) Strnádek J. 787 (12.00/227-42.48/245-09.65/176-3.56/139-/) Huk M. 534 (13.17/104-36.77/198-10.14/101-3.46/125-3:46.70/6) Hylmar J. 464 (13.14/106-29.75/141-10.00/120-0/-3:19.60/97) |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BarborováMichaela Barborová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2552 | |||||||||||||||
2 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2302 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1999 | |||||||||||||||
4 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1953 | |||||||||||||||
5 | Eliška OswaldováEliška Oswaldová | 99 | SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. | 1925 | |||||||||||||||
6 | Tereza VítkováTereza Vítková | 00 | AC Česká Lípa | 1763 | |||||||||||||||
7 | Simona ŠťastnáSimona Šťastná | 00 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1549 | |||||||||||||||
8 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 1458 | |||||||||||||||
9 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1449 | |||||||||||||||
10 | Lucie KolářováLucie Kolářová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1232 | |||||||||||||||
11 | Michaela LíškováMichaela Líšková | 99 | AC Česká Lípa | 0561 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Barborová M. 2552 (10.12/690-26.68/196-08.76/629-4.74/490-2:42.27/547) Pelcová A. 2302 (11.16/511-43.11/394-08.87/600-4.09/329-2:49.61/468) Pulmannová K. 1999 (11.72/424-29.75/232-08.77/626-4.24/364-3:01.36/353) Koucká H. 1953 (11.85/405-35.28/298-09.23/509-3.94/294-2:51.62/447) Oswaldová E. 1925 (12.05/377-28.92/222-08.97/574-4.34/388-3:00.12/364) Vítková T. 1763 (11.83/408-38.35/335-09.32/487-3.99/306-3:16.57/227) Šťastná S. 1549 (13.15/237-32.76/268-09.48/449-3.68/237-3:00.73/358) Stránská D. 1458 (13.56/193-37.18/321-10.00/336-3.49/198-2:55.29/410) Hallmanová L. 1449 (13.02/252-29.00/223-09.52/440-3.59/218-3:05.51/316) Kolářová L. 1232 (13.13/240-39.81/353-10.24/289-3.27/155-3:20.91/195) Líšková M. 561 (15.02/70-15.33/70-10.74/201-2.98/104-3:33.67/116) |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 2541 | ||||||||||||||||
Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 1991 | ||||||||||||||||
Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2080 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Svojanovská M. 2541 (15.68/754-1.47/588-10.09/535-27.58/664-/-/-/) Svědíková M. 2080 (17.47/544-1.44/555-09.86/520-30.30/461-/-/-/) Růžičková T. 1991 (18.52/436-1.44/555-09.08/469-29.31/531-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3798 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová | 94 | ASK Slavia Praha | 3251 | |||||||||||||||
3 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3190 | |||||||||||||||
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 1990 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Píšová M. 3798 (17.77/512-1.50/621-10.00/529-29.22/538-4.70/479-37.37/617-2:46.33/502) Hejdrychová K. 3251 (19.87/313-1.32/429-09.70/510-29.68/505-4.24/364-43.16/728-2:56.11/402) Capouchová B. 3190 (18.31/457-1.50/621-07.62/375-29.32/531-4.02/312-26.84/417-2:48.73/477) Vytlačilová T. 1990 (15.62/762-1.53/655-10.67/573-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1804 | ||||||||||||||||
Adéla KrálováAdéla Králová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2034 | ||||||||||||||||
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2061 | ||||||||||||||||
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1457 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Švejnohová M. 2061 (17.24/570-1.47/588-08.70/445-30.35/458) Králová A. 2034 (16.54/649-1.35/460-07.54/370-28.99/555-/-/-/) Kopalová K. 1804 (19.24/368-1.35/460-07.48/366-28.27/610-/-/-/) Bičíková K. 1457 (16.64/638-1.35/460-07.37/359-/-/-/) Janatová N. 0 (/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4122 | |||||||||||||||
2 | Michaela GaluszkováMichaela Galuszková | 98 | TJ Desná | 4104 | |||||||||||||||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4055 | |||||||||||||||
4 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4021 | |||||||||||||||
5 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | AC Česká Lípa | 3720 | |||||||||||||||
6 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3560 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3428 | |||||||||||||||
8 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3409 | |||||||||||||||
9 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 3378 | |||||||||||||||
10 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 3207 | |||||||||||||||
11 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 3089 | |||||||||||||||
12 | Michaela PilzováMichaela Pilzová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2968 | |||||||||||||||
13 | Martina KostenkováMartina Kostenková | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2920 | |||||||||||||||
14 | Lucie PetrželkováLucie Petrželková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2829 | |||||||||||||||
15 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2814 | |||||||||||||||
16 | Jana KulikováJana Kuliková | 98 | AC Česká Lípa | 2604 | |||||||||||||||
17 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2510 | |||||||||||||||
18 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 2230 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Vokálová T. 4122 (15.69/753-1.59/724-07.12/343-20.18/755-4.99/557-24.24/368-2:35.78/622) Galuszková M. 4104 (15.49/778-1.50/621-08.93/460-20.14/760-5.17/606-28.76/453-2:53.68/426) Bičianová M. 4055 (15.76/744-1.50/621-08.17/410-19.31/859-4.94/543-14.82/193-2:30.59/685) Sejkorová M. 4021 (15.96/719-1.47/588-09.71/510-19.76/805-5.01/562-23.94/362-2:48.86/475) Reicheltová I. 3720 (15.93/723-1.53/655-09.10/471-20.77/689-4.96/548-16.51/224-2:55.26/410) Ludvíková T. 3560 (16.57/646-1.44/555-09.30/484-21.00/663-4.53/436-24.58/374-2:56.08/402) Zelinková K. 3428 (17.34/559-1.53/655-07.96/397-21.94/564-4.50/428-24.28/369-2:50.72/456) Skirčaková P. 3409 (17.98/491-1.38/491-07.59/373-21.36/624-4.84/516-24.56/374-2:42.89/540) Bendová D. 3378 (17.97/492-1.35/460-10.12/537-20.72/694-4.31/381-24.94/381-2:52.96/433) Jarešová L. 3207 (17.05/591-1.26/369-07.40/361-21.22/639-4.32/384-27.80/435-2:53.53/428) Malá P. 3089 (19.32/361-1.44/555-09.72/511-21.31/630-4.24/364-20.55/299-2:59.63/369) Pilzová M. 2968 (20.12/292-1.35/460-06.42/298-20.97/666-4.15/343-20.06/290-2:36.01/619) Kostenková M. 2920 (19.36/357-1.29/399-07.77/385-22.32/526-4.48/423-28.46/447-2:58.09/383) Petrželková L. 2829 (16.95/602-1.35/460-08.12/407-22.10/548-4.40/403-17.70/246-3:25.80/163) Žuchová D. 2814 (19.63/334-1.35/460-07.10/341-21.67/592-4.02/312-22.05/327-2:51.51/448) Kuliková J. 2604 (18.51/437-1.29/399-05.92/266-21.99/559-4.26/369-15.04/197-2:58.79/377) Gutová K. 2510 (19.84/316-1.35/460-06.34/293-23.34/430-3.99/306-22.01/326-2:58.50/379) D´Ambrosca A. 2230 (21.49/190-1.35/460-07.11/342-21.38/622-4.60/454-13.12/162) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5118 | |||||||||||||||
2 | Filip SchubertFilip Schubert | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5045 | |||||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 4343 | |||||||||||||||
4 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 4122 | |||||||||||||||
5 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3856 | |||||||||||||||
6 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3834 | |||||||||||||||
7 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3748 | |||||||||||||||
8 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 3692 | |||||||||||||||
9 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 3666 | |||||||||||||||
10 | Martin MachuraMartin Machura | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3587 | |||||||||||||||
11 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 3459 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3450 | |||||||||||||||
13 | Jan HibšJan Hibš | 97 | ASK Slavia Praha | 3419 | |||||||||||||||
14 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3268 | |||||||||||||||
15 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3219 | |||||||||||||||
16 | Tomáš DostálTomáš Dostál | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3056 | |||||||||||||||
17 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3024 | |||||||||||||||
18 | Ondřej SobotaOndřej Sobota | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2977 | |||||||||||||||
19 | Radek StůjRadek Stůj | 98 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2797 | |||||||||||||||
20 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 2491 | |||||||||||||||
21 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 2364 | |||||||||||||||
22 | Josef EgrtJosef Egrt | 97 | AC SYNER Turnov | 1943 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Pulíček T. 5118 (13.91/846-42.44/714-3.50/482-29.52/292-07.83/610-5.66/514-11.95/603-1.66/512-3:12.72/545) Schubert F. 5045 (14.39/785-39.28/650-3.00/357-46.69/540-08.26/487-5.44/469-14.11/735-1.63/488-3:13.90/534) Monzar D. 4343 (14.75/741-31.42/492-3.00/357-40.86/455-08.32/470-5.03/388-09.13/434-1.60/464-3:13.08/542) Kisiala J. 4122 (15.56/646-23.55/339-2.80/309-31.11/315-07.96/571-5.58/498-09.85/477-1.51/396-3:09.83/571) Preisler L. 3856 (15.53/650-22.31/316-2.60/264-26.70/253-08.57/406-5.10/402-09.45/453-1.78/610-3:17.64/502) Lukáš M. 3834 (15.40/665-26.23/391-2.70/286-38.71/423-08.13/523-4.58/304-08.12/373-1.36/290-3:08.99/579) Bárta D. 3748 (15.28/678-18.57/245-3.00/357-15.96/108-08.23/495-4.91/365-08.83/416-1.63/488-3:07.09/596) Novotný T. 3692 (17.11/481-25.17/370-2.30/199-19.54/155-07.95/574-5.19/419-10.14/494-1.42/331-2:59.47/669) Bekr R. 3666 (16.34/560-25.12/369-2.30/199-27.15/259-08.04/548-5.00/382-09.47/454-1.27/231-2:59.98/664) Machura M. 3587 (18.43/358-29.32/451-3.50/482-30.38/305-08.63/391-4.80/345-09.93/481-1.45/352-3:27.25/422) Štěpánek M. 3459 (15.40/665-24.16/351-2.60/264-23.58/210-08.42/444-4.43/278-08.34/386-1.39/310-3:12.02/551) Záhora V. 3450 (16.19/576-24.12/350-2.00/140-17.20/124-08.19/506-4.82/348-09.65/465-1.51/396-3:12.76/545) Hibš J. 3419 (15.54/648-27.23/410-0/-22.94/201-07.97/568-5.02/386-08.35/387-1.54/419-3:30.07/400) Zikmund J. 3268 (15.60/642-19.83/269-2.40/220-0/-07.98/565-4.67/321-08.20/378-1.45/352-3:15.45/521) Mach M. 3219 (16.79/513-25.51/377-2.30/199-22.46/195-08.39/452-4.75/335-07.88/359-1.39/310-3:20.37/479) Dostál T. 3056 (19.16/297-21.78/306-2.50/242-27.02/257-08.33/468-4.60/308-08.78/413-1.51/396-3:34.10/369) Rapp O. 3024 (15.69/632-24.94/366-2.80/309-31.88/326-08.04/548-4.85/354-10.05/489-0/-/) Sobota O. 2977 (18.52/350-20.28/277-2.30/199-29.38/290-08.61/396-4.48/287-09.89/479-1.39/310-3:31.45/389) Stůj R. 2797 (19.63/261-24.20/352-/-35.76/381-08.62/393-4.50/290-08.61/403-1.30/250-3:21.78/467) Brejcha T. 2491 (18.15/383-18.67/247-2.20/179-24.59/224-08.69/376-3.86/184-06.17/259-1.30/250-3:31.48/389) Havel D. 2364 (18.48/354-16.87/214-2.00/140-27.61/266-08.62/393-0/-06.55/281-1.33/270-3:24.32/446) Egrt J. 1943 (15.67/634-41.34/692-2.40/220-36.86/397-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 5210 | |||||||||||||||
2 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 4869 | |||||||||||||||
3 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4576 | |||||||||||||||
4 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 2007 | |||||||||||||||
Marek PovýšilMarek Povýšil | 89 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1633 | ||||||||||||||||
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2184 | ||||||||||||||||
Václav HavelVáclav Havel | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1420 | ||||||||||||||||
Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 1814 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Hochmut J. 5210 (12.19/614-5.39/459-10.65/525-1.77/602-54.51/619-17.48/575-28.39/433-3.00/357-35.84/382-4:45.85/644) Videcký J. 4869 (12.43/569-5.16/413-10.25/501-1.56/434-55.98/560-17.94/530-29.41/453-2.50/242-39.22/431-4:31.33/736) Janda J. 4576 (11.67/717-6.26/644-12.09/612-1.92/731-16.63/663-39.19/648-0/-48.12/561-/) Drhlík P. 2184 (11.50/753-6.18/626-50.20/805) Volný J. 2007 (15.23/160-15.23/160-3.57/140-3.57/140-08.04/369-08.65/405-1.26/225-1.26/225-74.63/57-74.63/57-26.56/20-22.81/73-24.19/352-22.19/313-2.60/264-2.60/264-28.55/279-28.07/272-6:20.28/187-6:20.28/187) Pulíček R. 1814 (11.81/689-6.07/602-10.62/523) Povýšil M. 1633 (11.92/667-5.75/533-09.12/433) Havel V. 1420 (11.78/695-0/-52.00/725) Povýšil R. 776 (11.20/817-50.84/776) Dinga L. 760 (15.76/760) Nejedlý P. 754 (51.33/754) Selimovič M. 640 (53.99/640) |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 93 | AC Česká Lípa | 3411 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Sviták M. 3411 (12.96/475-4.91/365-10.32/505-1.62/480-69.98/138-21.51/240-24.41/356-2.60/264-45.82/527-7:05.43/61) Solfronk M. 1941 (12.06/639-5.49/479-08.38/389-1.56/434) Bajzík J. 1234 (13.22/431-4.92/367-59.33/436) Povýšil R. 817 (11.20/817-0/-50.84/776) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4756 | |||||||||||||||
2 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 4629 | |||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4527 | |||||||||||||||
4 | Kryštof KotúčekKryštof Kotúček | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4447 | |||||||||||||||
5 | Robert ZapotilRobert Zapotil | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4386 | |||||||||||||||
6 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4337 | |||||||||||||||
7 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 4305 | |||||||||||||||
8 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4145 | |||||||||||||||
9 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3669 | |||||||||||||||
Viktor TupecViktor Tupec | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1715 | ||||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Šrámek D. 4756 (12.22/608-5.55/492-09.59/461-1.65/504-58.87/452-17.24/599-25.57/378-3.50/482-29.12/287-5:11.89/493) Decker J. 4629 (11.90/671-5.66/514-12.50/637-1.62/480-55.75/569-17.07/617-32.14/507-0/-38.50/420-6:12.93/214) Sekyra D. 4527 (12.43/569-5.04/390-09.32/445-1.68/528-57.76/493-16.08/724-24.61/360-2.70/286-26.57/251-5:14.23/481) Kotúček K. 4447 (12.36/582-4.92/367-10.34/506-1.71/552-57.32/509-17.47/576-26.11/389-2.70/286-23.44/208-5:15.83/472) Zapotil R. 4386 (12.29/595-5.17/415-10.53/518-1.44/345-57.71/494-18.77/453-31.98/504-3.10/381-32.60/336-5:41.40/345) Kučera J. 4337 (12.25/603-5.85/554-08.09/372-1.68/528-55.33/586-18.40/486-18.10/237-2.70/286-23.97/215-5:16.23/470) Stupka P. 4305 (13.00/468-5.21/423-10.02/487-1.56/434-61.40/367-18.49/478-23.00/329-2.80/309-39.31/432-4:56.79/578) Růžička M. 4145 (12.59/540-5.30/441-08.61/403-1.56/434-56.23/550-17.73/550-15.96/197-2.40/220-19.56/155-4:44.03/655) Mikula M. 3669 (13.68/359-4.73/332-10.04/488-1.50/389-63.47/303-19.89/358-22.46/318-3.00/357-28.80/282-5:13.81/483) Tupec V. 1715 (12.77/508-5.19/419-08.92/421-1.47/367-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
desetiboj - Veteráni |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 2142 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Volný J. 2142 (15.23/160-15.23/160-3.57/140-3.57/140-08.04/369-08.65/405-1.26/225-1.26/225-74.63/57-74.63/57-26.56/20-22.81/73-24.19/352-22.19/313-2.60/264-2.60/264-28.55/279-28.07/272-6:20.28/187-6:20.28/187) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |