Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, ml. žáků a ml. žákyň ve vícebojích

Jičín (12. - 13. 5. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 07.83 610
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.98 565
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.04 548
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.04 548
5 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.23 495
6 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.26 487
7 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.32 470
Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95 574
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.96 571
3 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.19 506
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.57 406
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62 393
Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.62 393
7 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69 376
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HibšJan Hibš 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.97 568
2 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.13 523
3 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.33 468
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39 452
5 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42 444
6 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61 396
7 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.63 391
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.42 444
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.60 398
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.90 327
4 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.65 176
5 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 10.00 120
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.42 218
2 Václav SvobodaVáclav Svoboda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.52 199
3 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.72 164
4 Martin HukMartin Huk 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.14 101
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76 629
2 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.77 626
3 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.87 600
4 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 08.97 574
5 Hana KouckáHana Koucká 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.23 509
6 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.32 487
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠťastnáSimona Šťastná 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.48 449
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.52 440
3 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.00 336
4 Lucie KolářováLucie Kolářová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.24 289
5 Michaela LíškováMichaela Líšková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.74 201
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.50 753
2 Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.67 717
3 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.78 695
4 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.81 689
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.92 667
6 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.19 614
7 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.43 569
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15.23 160
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.20 817
2 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.06 639
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.96 475
4 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.22 431
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.90 671
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.22 608
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.43 569
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.59 540
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.25 603
2 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.29 595
3 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.36 582
4 Viktor TupecViktor Tupec 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.77 508
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.00 468
6 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.68 359
Celkem 6 závodníků

100 m - Veteráni

(so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15.23 160
Celkem 1 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.31 859
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.76 805
3 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 20.14 760
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.18 755
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20.77 689
6 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.00 663
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20.72 694
2 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.22 639
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.36 624
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.94 564
5 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.99 559
6 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.10 548
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.97 666
2 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.31 630
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.38 622
4 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.67 592
5 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 22.32 526
6 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.34 430
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.58 664
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.31 531
3 Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.30 461
Celkem 3 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.22 538
2 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.32 531
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.68 505
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.27 610
2 Adéla KrálováAdéla Králová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.99 555
3 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 30.35 458
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.20 805
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.84 776
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.33 754
4 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.00 725
5 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.99 640
6 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.51 619
7 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.98 560
8 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 74.63 57
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 59.33 436
2 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 69.98 138
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.33 586
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.75 569
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.23 550
4 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.32 509
5 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.71 494
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.76 493
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 58.87 452
8 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.40 367
9 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.47 303
Celkem 9 závodníků

400 m - Veteráni

(so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 74.63 57
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:42.93 363
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:49.91 300
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:50.77 293
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:56.49 246
5 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.50 209
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:15.64 118
7 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 3:19.60 97
8 Martin HukMartin Huk 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:46.70 6
Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. NP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:46.33 502
2 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.73 477
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.11 402
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:30.59 685
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:35.78 622
3 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:36.01 619
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:42.89 540
5 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:48.86 475
6 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:50.72 456
7 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:51.51 448
8 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:52.96 433
9 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:53.53 428
10 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 2:53.68 426
11 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:55.26 410
12 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.08 402
13 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:58.09 383
14 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:58.50 379
15 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:58.79 377
16 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:59.63 369
17 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:25.80 163
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:42.27 547
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:49.61 468
3 Hana KouckáHana Koucká 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 2:51.62 447
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:55.29 410
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 3:00.12 364
6 Simona ŠťastnáSimona Šťastná 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:00.73 358
7 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.36 353
8 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:05.51 316
9 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:16.57 227
10 Lucie KolářováLucie Kolářová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:20.91 195
11 Michaela LíškováMichaela Líšková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:33.67 116
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.47 669
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:59.98 664
3 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.09 596
4 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:08.99 579
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.83 571
6 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:12.02 551
7 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:12.72 545
8 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:12.76 545
9 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:13.08 542
10 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3:13.90 534
11 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:15.45 521
12 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:17.64 502
13 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.37 479
14 Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:21.78 467
15 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:24.32 446
16 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:27.25 422
17 Jan HibšJan Hibš 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:30.07 400
18 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:31.45 389
19 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.48 389
20 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3:34.10 369
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NP
Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Celkem 22 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:31.33 736
2 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:45.85 644
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6:20.28 187
Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... NF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:05.43 61
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.03 655
2 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:56.79 578
3 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:11.89 493
4 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:13.81 483
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:14.23 481
6 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:15.83 472
7 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:16.23 470
8 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:41.40 345
9 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:12.93 214
Celkem 9 závodníků

1500 m - Veteráni

(ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6:20.28 187
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.87 566
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.77 405
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.78 403
4 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 13.14 106
5 Martin HukMartin Huk 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.17 104
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.42 305
2 Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.00 227
3 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.18 205
4 Václav SvobodaVáclav Svoboda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.72 146
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.12 690
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.16 511
3 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.83 408
4 Hana KouckáHana Koucká 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.85 405
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 12.05 377
6 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.56 193
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.72 424
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.02 252
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.13 240
4 Simona ŠťastnáSimona Šťastná 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 13.15 237
5 Michaela LíškováMichaela Líšková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.02 70
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 13.91 846
2 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.39 785
3 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.40 665
4 Jan HibšJan Hibš 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.54 648
5 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.67 634
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.34 560
7 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.11 481
8 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.52 350
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.75 741
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.40 665
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.56 646
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.69 632
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.79 513
6 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.43 358
7 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.16 297
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.28 678
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.53 650
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.60 642
4 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.19 576
5 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.15 383
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.48 354
7 Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.63 261
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 22.81 73
Celkem 1 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.68 754
2 Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.47 544
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.52 436
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.62 762
2 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.77 512
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.31 457
4 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.87 313
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.69 753
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.76 744
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 15.96 719
4 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.98 491
5 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.63 334
6 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.12 292
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 15.49 778
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.93 723
3 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.95 602
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.97 492
5 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.51 437
6 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 19.36 357
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.57 646
2 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.05 591
3 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.34 559
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.32 361
5 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.84 316
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.49 190
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KrálováAdéla Králová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.54 649
2 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.64 638
3 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.24 570
4 Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.24 368
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.76 760
2 Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 16.63 663
3 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.48 575
4 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.94 530
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 26.56 20
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21.51 240
Celkem 1 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.24 599
2 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.47 576
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.40 486
4 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.89 358
Viktor TupecViktor Tupec 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.08 724
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.07 617
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.73 550
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.49 478
5 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.77 453
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.92 731
2 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 1.77 602
3 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 1.56 434
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.26 225
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 1.62 480
2 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 1.56 434
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.71 552
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.68 528
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.68 528
4 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.65 504
5 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.62 480
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 1.56 434
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.56 434
8 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.50 389
9 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.47 367
10 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 1.44 345
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.78 610
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.66 512
3 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.63 488
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.63 488
5 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 1.60 464
6 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.54 419
7 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.51 396
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.51 396
Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.51 396
10 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 1.45 352
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.45 352
12 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.42 331
13 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.39 310
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.39 310
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.39 310
16 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.36 290
17 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.33 270
18 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.30 250
Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 1.30 250
20 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.27 231
21 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 0
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Veteráni

(so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.26 225
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.47 588
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.44 555
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 1.44 555
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.53 655
2 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.50 621
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.50 621
4 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 1.32 429
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.47 588
2 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.35 460
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.35 460
Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 1.35 460
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.59 724
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.53 655
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.53 655
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 1.50 621
Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.50 621
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.47 588
7 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.44 555
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.44 555
9 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.38 491
10 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.35 460
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.35 460
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.35 460
Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.35 460
Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.35 460
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.35 460
16 Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.29 399
Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 1.29 399
18 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 1.26 369
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 3.00 357
2 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.60 264
3 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 2.50 242
Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 0
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 2.60 264
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.50 482
2 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 3.10 381
3 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.00 357
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 2.80 309
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.70 286
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 2.70 286
Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 2.70 286
8 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.40 220
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 0
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 3.50 482
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.50 482
3 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 3.00 357
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 3.00 357
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.00 357
6 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.80 309
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.80 309
8 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.70 286
9 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 2.60 264
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.60 264
11 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 2.50 242
12 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 2.40 220
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 2.40 220
14 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2.30 199
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2.30 199
Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 2.30 199
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 2.30 199
18 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.20 179
19 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.00 140
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 2.00 140
21 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98
Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 0
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Veteráni

(ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.60 264
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 6.26 644
2 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 6.18 626
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 6.07 602
4 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 5.75 533
5 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 5.39 459
6 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 5.16 413
7 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.57 140
Václav HavelVáclav Havel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 5.49 479
2 Josef BajzíkJosef Bajzík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 4.92 367
3 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 4.91 365
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 5.85 554
2 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.66 514
3 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.55 492
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.30 441
5 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.21 423
6 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.19 419
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.17 415
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.04 390
9 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 4.92 367
10 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 4.73 332
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.66 514
2 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.58 498
3 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.44 469
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.19 419
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.10 402
6 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.03 388
7 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.02 386
8 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.00 382
9 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.91 365
10 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.85 354
11 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.82 348
12 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.80 345
13 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.75 335
14 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 4.67 321
15 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 4.60 308
16 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.58 304
17 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 4.50 290
18 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.48 287
19 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.43 278
20 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.86 184
21 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97
David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.78 341
2 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.59 306
3 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 4.23 244
4 Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.84 181
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 3.70 159
6 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 3.56 139
7 Martin HukMartin Huk
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.46 125
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 0
Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Veteráni

(so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.57 140
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.70 479
2 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 4.24 364
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.02 312
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 5.17 606
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.01 562
3 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.99 557
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.96 548
5 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.94 543
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.84 516
7 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.60 454
8 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 4.53 436
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.50 428
10 Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 4.48 423
11 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.40 403
12 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.32 384
13 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.31 381
14 Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.26 369
15 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.24 364
16 Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.15 343
17 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.02 312
18 Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.99 306
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.74 490
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.34 388
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.24 364
4 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.09 329
5 Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.99 306
6 Hana KouckáHana Koucká
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 3.94 294
7 Simona ŠťastnáSimona Šťastná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 3.68 237
8 Lada HallmanováLada Hallmanová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 3.59 218
9 Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.49 198
10 Lucie KolářováLucie Kolářová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 3.27 155
11 Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 2.98 104
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 08.70 445
2 Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 07.54 370
3 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 07.48 366
4 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 07.37 359
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.12 537
2 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.72 511
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 09.71 510
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 09.30 484
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.10 471
6 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 08.93 460
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.17 410
8 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 08.12 407
9 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 07.96 397
10 Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 07.77 385
11 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 07.59 373
12 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 07.40 361
13 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 07.12 343
14 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 07.11 342
15 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 07.10 341
16 Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 06.42 298
17 Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 06.34 293
18 Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 05.92 266
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 14.11 735
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 11.95 603
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 10.14 494
4 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.05 489
5 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 09.93 481
6 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 09.89 479
7 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.85 477
8 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 09.65 465
9 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 09.47 454
10 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 09.45 453
11 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 09.13 434
12 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 08.83 416
13 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 08.78 413
14 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 08.61 403
15 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 08.35 387
16 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.34 386
17 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 08.20 378
18 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 08.12 373
19 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 07.88 359
20 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 06.55 281
21 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 06.17 259
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10.09 535
2 Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 09.86 520
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 09.08 469
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 10.67 573
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 10.00 529
3 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 09.70 510
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 07.62 375
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 12.50 637
2 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 10.53 518
3 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 10.34 506
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.04 488
5 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 10.02 487
6 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 09.59 461
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.32 445
8 Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 08.92 421
9 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 08.61 403
10 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 08.09 372
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 10.32 505
2 Martin SolfronkMartin Solfronk
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
94 08.38 389
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 08.65 405
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 12.09 612
2 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 10.65 525
3 Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
91 10.62 523
4 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 10.25 501
5 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 09.12 433
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 08.04 369
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 42.44 714
2 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 41.34 692
3 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 39.28 650
4 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 31.42 492
5 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 29.32 451
6 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 27.23 410
7 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 26.23 391
8 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 25.51 377
9 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 25.17 370
10 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 25.12 369
11 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 24.94 366
12 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 24.20 352
13 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 24.16 351
14 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 24.12 350
15 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 23.55 339
16 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 22.31 316
17 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 21.78 306
18 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 20.28 277
19 Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 19.83 269
20 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 18.67 247
21 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 18.57 245
22 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 16.87 214
Celkem 22 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 32.14 507
2 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 31.98 504
3 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 26.11 389
4 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 25.57 378
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 24.61 360
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 23.00 329
7 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 22.46 318
8 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 18.10 237
9 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 15.96 197
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 24.19 352
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 24.41 356
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 39.19 648
2 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 29.41 453
3 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 28.39 433
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 22.19 313
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 46.69 540
2 Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 40.86 455
3 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 38.71 423
4 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 36.86 397
5 Radek StůjRadek Stůj
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
98 35.76 381
6 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 31.88 326
7 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 31.11 315
8 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 30.38 305
9 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 29.52 292
10 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 29.38 290
11 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 27.61 266
12 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 27.15 259
13 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 27.02 257
14 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 26.70 253
15 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 24.59 224
16 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 23.58 210
17 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 22.94 201
18 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 22.46 195
19 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 19.54 155
20 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 17.20 124
21 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 15.96 108
Jiří ZikmundJiří Zikmund
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 0
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 43.16 728
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 37.37 617
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 26.84 417
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 28.76 453
2 Martina KostenkováMartina Kostenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 28.46 447
3 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 27.80 435
4 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 24.94 381
5 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 24.58 374
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 24.56 374
7 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 24.28 369
8 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 24.24 368
9 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 23.94 362
10 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 22.05 327
11 Kristýna GutováKristýna Gutová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 22.01 326
12 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 20.55 299
13 Michaela PilzováMichaela Pilzová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 20.06 290
14 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 17.70 246
15 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 16.51 224
16 Jana KulikováJana Kuliková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 15.04 197
17 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 14.82 193
18 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 13.12 162
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 39.31 432
2 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 38.50 420
3 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 32.60 336
4 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 29.12 287
5 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 28.80 282
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 26.57 251
7 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 23.97 215
8 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 23.44 208
9 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 19.56 155
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 700g - Veteráni

(ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 28.55 279
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 48.12 561
2 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 39.22 431
3 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká LípaAC Česká Lípa
79 35.84 382
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 28.07 272
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 45.82 527
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 57.73 374
2 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 49.00 299
3 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 42.74 247
4 Jiří StrnádekJiří Strnádek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 42.48 245
5 Tomáš PeterkaTomáš Peterka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 39.76 222
6 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 38.28 210
7 Martin HukMartin Huk
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 36.77 198
8 Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 32.84 166
9 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 29.75 141
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 43.11 394
2 Lucie KolářováLucie Kolářová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 39.81 353
3 Tereza VítkováTereza Vítková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 38.35 335
4 Dominika StránskáDominika Stránská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 37.18 321
5 Hana KouckáHana Koucká
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 35.28 298
6 Simona ŠťastnáSimona Šťastná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 32.76 268
7 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 29.75 232
8 Lada HallmanováLada Hallmanová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
00 29.00 223
9 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 28.92 222
10 Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 26.68 196
11 Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 15.33 70
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2013
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1783
3 Vít MonzarVít Monzar 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1514
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1150
5 Václav SvobodaVáclav Svoboda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 0810
6 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 0788
7 Martin HukMartin Huk 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 0534
8 Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 0464
Jiří StrnádekJiří Strnádek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 0787
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Trafina J. 2013 (09.87/566-49.00/299-08.42/444-4.78/341-2:42.93/363)

Mašek O. 1783 (10.77/405-57.73/374-08.60/398-4.59/306-2:49.91/300)

Monzar V. 1514 (10.78/403-42.74/247-08.90/327-4.23/244-2:50.77/293)

Peterka T. 1150 (11.42/305-39.76/222-09.42/218-3.70/159-2:56.49/246)

Svoboda V. 810 (12.72/146-32.84/166-09.52/199-3.84/181-3:15.64/118)

Mikula M. 788 (12.18/205-38.28/210-09.72/164-0/-3:01.50/209)

Strnádek J. 787 (12.00/227-42.48/245-09.65/176-3.56/139-/)

Huk M. 534 (13.17/104-36.77/198-10.14/101-3.46/125-3:46.70/6)

Hylmar J. 464 (13.14/106-29.75/141-10.00/120-0/-3:19.60/97)
Celkem 9 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2552
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2302
3 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1999
4 Hana KouckáHana Koucká 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1953
5 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1925
6 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1763
7 Simona ŠťastnáSimona Šťastná 00 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1549
8 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1458
9 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1449
10 Lucie KolářováLucie Kolářová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1232
11 Michaela LíškováMichaela Líšková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0561
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Barborová M. 2552 (10.12/690-26.68/196-08.76/629-4.74/490-2:42.27/547)

Pelcová A. 2302 (11.16/511-43.11/394-08.87/600-4.09/329-2:49.61/468)

Pulmannová K. 1999 (11.72/424-29.75/232-08.77/626-4.24/364-3:01.36/353)

Koucká H. 1953 (11.85/405-35.28/298-09.23/509-3.94/294-2:51.62/447)

Oswaldová E. 1925 (12.05/377-28.92/222-08.97/574-4.34/388-3:00.12/364)

Vítková T. 1763 (11.83/408-38.35/335-09.32/487-3.99/306-3:16.57/227)

Šťastná S. 1549 (13.15/237-32.76/268-09.48/449-3.68/237-3:00.73/358)

Stránská D. 1458 (13.56/193-37.18/321-10.00/336-3.49/198-2:55.29/410)

Hallmanová L. 1449 (13.02/252-29.00/223-09.52/440-3.59/218-3:05.51/316)

Kolářová L. 1232 (13.13/240-39.81/353-10.24/289-3.27/155-3:20.91/195)

Líšková M. 561 (15.02/70-15.33/70-10.74/201-2.98/104-3:33.67/116)
Celkem 11 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2541
Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1991
Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2080
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Svojanovská M. 2541 (15.68/754-1.47/588-10.09/535-27.58/664-/-/-/)

Svědíková M. 2080 (17.47/544-1.44/555-09.86/520-30.30/461-/-/-/)

Růžičková T. 1991 (18.52/436-1.44/555-09.08/469-29.31/531-/-/-/)
Celkem 3 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3798
2 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3251
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3190
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1990
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Píšová M. 3798 (17.77/512-1.50/621-10.00/529-29.22/538-4.70/479-37.37/617-2:46.33/502)
Hejdrychová K. 3251 (19.87/313-1.32/429-09.70/510-29.68/505-4.24/364-43.16/728-2:56.11/402)
Capouchová B. 3190 (18.31/457-1.50/621-07.62/375-29.32/531-4.02/312-26.84/417-2:48.73/477)
Vytlačilová T. 1990 (15.62/762-1.53/655-10.67/573-/)
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1804
Adéla KrálováAdéla Králová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2034
Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2061
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1457
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Švejnohová M. 2061 (17.24/570-1.47/588-08.70/445-30.35/458)

Králová A. 2034 (16.54/649-1.35/460-07.54/370-28.99/555-/-/-/)

Kopalová K. 1804 (19.24/368-1.35/460-07.48/366-28.27/610-/-/-/)

Bičíková K. 1457 (16.64/638-1.35/460-07.37/359-/-/-/)

Janatová N. 0 (/-/-/)
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4122
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ DesnáTJ Desná 4104
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4055
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4021
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3720
6 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3560
7 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3428
8 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3409
9 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3378
10 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3207
11 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3089
12 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2968
13 Martina KostenkováMartina Kostenková 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2920
14 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2829
15 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2814
16 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2604
17 Kristýna GutováKristýna Gutová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2510
18 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2230
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Vokálová T. 4122 (15.69/753-1.59/724-07.12/343-20.18/755-4.99/557-24.24/368-2:35.78/622)
Galuszková M. 4104 (15.49/778-1.50/621-08.93/460-20.14/760-5.17/606-28.76/453-2:53.68/426)
Bičianová M. 4055 (15.76/744-1.50/621-08.17/410-19.31/859-4.94/543-14.82/193-2:30.59/685)
Sejkorová M. 4021 (15.96/719-1.47/588-09.71/510-19.76/805-5.01/562-23.94/362-2:48.86/475)
Reicheltová I. 3720 (15.93/723-1.53/655-09.10/471-20.77/689-4.96/548-16.51/224-2:55.26/410)
Ludvíková T. 3560 (16.57/646-1.44/555-09.30/484-21.00/663-4.53/436-24.58/374-2:56.08/402)
Zelinková K. 3428 (17.34/559-1.53/655-07.96/397-21.94/564-4.50/428-24.28/369-2:50.72/456)
Skirčaková P. 3409 (17.98/491-1.38/491-07.59/373-21.36/624-4.84/516-24.56/374-2:42.89/540)
Bendová D. 3378 (17.97/492-1.35/460-10.12/537-20.72/694-4.31/381-24.94/381-2:52.96/433)
Jarešová L. 3207 (17.05/591-1.26/369-07.40/361-21.22/639-4.32/384-27.80/435-2:53.53/428)
Malá P. 3089 (19.32/361-1.44/555-09.72/511-21.31/630-4.24/364-20.55/299-2:59.63/369)
Pilzová M. 2968 (20.12/292-1.35/460-06.42/298-20.97/666-4.15/343-20.06/290-2:36.01/619)
Kostenková M. 2920 (19.36/357-1.29/399-07.77/385-22.32/526-4.48/423-28.46/447-2:58.09/383)
Petrželková L. 2829 (16.95/602-1.35/460-08.12/407-22.10/548-4.40/403-17.70/246-3:25.80/163)
Žuchová D. 2814 (19.63/334-1.35/460-07.10/341-21.67/592-4.02/312-22.05/327-2:51.51/448)
Kuliková J. 2604 (18.51/437-1.29/399-05.92/266-21.99/559-4.26/369-15.04/197-2:58.79/377)
Gutová K. 2510 (19.84/316-1.35/460-06.34/293-23.34/430-3.99/306-22.01/326-2:58.50/379)
D´Ambrosca A. 2230 (21.49/190-1.35/460-07.11/342-21.38/622-4.60/454-13.12/162)
Celkem 18 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5118
2 Filip SchubertFilip Schubert 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5045
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4343
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4122
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3856
6 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3834
7 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3748
8 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3692
9 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3666
10 Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3587
11 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3459
12 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3450
13 Jan HibšJan Hibš 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3419
14 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3268
15 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3219
16 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3056
17 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3024
18 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2977
19 Radek StůjRadek Stůj 98 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2797
20 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2491
21 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2364
22 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1943
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Pulíček T. 5118 (13.91/846-42.44/714-3.50/482-29.52/292-07.83/610-5.66/514-11.95/603-1.66/512-3:12.72/545)
Schubert F. 5045 (14.39/785-39.28/650-3.00/357-46.69/540-08.26/487-5.44/469-14.11/735-1.63/488-3:13.90/534)
Monzar D. 4343 (14.75/741-31.42/492-3.00/357-40.86/455-08.32/470-5.03/388-09.13/434-1.60/464-3:13.08/542)
Kisiala J. 4122 (15.56/646-23.55/339-2.80/309-31.11/315-07.96/571-5.58/498-09.85/477-1.51/396-3:09.83/571)
Preisler L. 3856 (15.53/650-22.31/316-2.60/264-26.70/253-08.57/406-5.10/402-09.45/453-1.78/610-3:17.64/502)
Lukáš M. 3834 (15.40/665-26.23/391-2.70/286-38.71/423-08.13/523-4.58/304-08.12/373-1.36/290-3:08.99/579)
Bárta D. 3748 (15.28/678-18.57/245-3.00/357-15.96/108-08.23/495-4.91/365-08.83/416-1.63/488-3:07.09/596)
Novotný T. 3692 (17.11/481-25.17/370-2.30/199-19.54/155-07.95/574-5.19/419-10.14/494-1.42/331-2:59.47/669)
Bekr R. 3666 (16.34/560-25.12/369-2.30/199-27.15/259-08.04/548-5.00/382-09.47/454-1.27/231-2:59.98/664)
Machura M. 3587 (18.43/358-29.32/451-3.50/482-30.38/305-08.63/391-4.80/345-09.93/481-1.45/352-3:27.25/422)
Štěpánek M. 3459 (15.40/665-24.16/351-2.60/264-23.58/210-08.42/444-4.43/278-08.34/386-1.39/310-3:12.02/551)
Záhora V. 3450 (16.19/576-24.12/350-2.00/140-17.20/124-08.19/506-4.82/348-09.65/465-1.51/396-3:12.76/545)
Hibš J. 3419 (15.54/648-27.23/410-0/-22.94/201-07.97/568-5.02/386-08.35/387-1.54/419-3:30.07/400)
Zikmund J. 3268 (15.60/642-19.83/269-2.40/220-0/-07.98/565-4.67/321-08.20/378-1.45/352-3:15.45/521)
Mach M. 3219 (16.79/513-25.51/377-2.30/199-22.46/195-08.39/452-4.75/335-07.88/359-1.39/310-3:20.37/479)
Dostál T. 3056 (19.16/297-21.78/306-2.50/242-27.02/257-08.33/468-4.60/308-08.78/413-1.51/396-3:34.10/369)
Rapp O. 3024 (15.69/632-24.94/366-2.80/309-31.88/326-08.04/548-4.85/354-10.05/489-0/-/)
Sobota O. 2977 (18.52/350-20.28/277-2.30/199-29.38/290-08.61/396-4.48/287-09.89/479-1.39/310-3:31.45/389)
Stůj R. 2797 (19.63/261-24.20/352-/-35.76/381-08.62/393-4.50/290-08.61/403-1.30/250-3:21.78/467)
Brejcha T. 2491 (18.15/383-18.67/247-2.20/179-24.59/224-08.69/376-3.86/184-06.17/259-1.30/250-3:31.48/389)
Havel D. 2364 (18.48/354-16.87/214-2.00/140-27.61/266-08.62/393-0/-06.55/281-1.33/270-3:24.32/446)
Egrt J. 1943 (15.67/634-41.34/692-2.40/220-36.86/397-/-/-/-/)
Celkem 22 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5210
2 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4869
3 Jakub JandaJakub Janda 89 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4576
4 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2007
Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1633
Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2184
Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1420
Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 1814
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Hochmut J. 5210 (12.19/614-5.39/459-10.65/525-1.77/602-54.51/619-17.48/575-28.39/433-3.00/357-35.84/382-4:45.85/644)
Videcký J. 4869 (12.43/569-5.16/413-10.25/501-1.56/434-55.98/560-17.94/530-29.41/453-2.50/242-39.22/431-4:31.33/736)
Janda J. 4576 (11.67/717-6.26/644-12.09/612-1.92/731-16.63/663-39.19/648-0/-48.12/561-/)
Drhlík P. 2184 (11.50/753-6.18/626-50.20/805)
Volný J. 2007 (15.23/160-15.23/160-3.57/140-3.57/140-08.04/369-08.65/405-1.26/225-1.26/225-74.63/57-74.63/57-26.56/20-22.81/73-24.19/352-22.19/313-2.60/264-2.60/264-28.55/279-28.07/272-6:20.28/187-6:20.28/187)
Pulíček R. 1814 (11.81/689-6.07/602-10.62/523)
Povýšil M. 1633 (11.92/667-5.75/533-09.12/433)
Havel V. 1420 (11.78/695-0/-52.00/725)
Povýšil R. 776 (11.20/817-50.84/776)
Dinga L. 760 (15.76/760)
Nejedlý P. 754 (51.33/754)
Selimovič M. 640 (53.99/640)
Celkem 8 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3411
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Sviták M. 3411 (12.96/475-4.91/365-10.32/505-1.62/480-69.98/138-21.51/240-24.41/356-2.60/264-45.82/527-7:05.43/61)
Solfronk M. 1941 (12.06/639-5.49/479-08.38/389-1.56/434)
Bajzík J. 1234 (13.22/431-4.92/367-59.33/436)
Povýšil R. 817 (11.20/817-0/-50.84/776)
Celkem 1 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4756
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4629
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4527
4 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4447
5 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4386
6 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4337
7 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4305
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4145
9 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3669
Viktor TupecViktor Tupec 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1715
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Šrámek D. 4756 (12.22/608-5.55/492-09.59/461-1.65/504-58.87/452-17.24/599-25.57/378-3.50/482-29.12/287-5:11.89/493)

Decker J. 4629 (11.90/671-5.66/514-12.50/637-1.62/480-55.75/569-17.07/617-32.14/507-0/-38.50/420-6:12.93/214)

Sekyra D. 4527 (12.43/569-5.04/390-09.32/445-1.68/528-57.76/493-16.08/724-24.61/360-2.70/286-26.57/251-5:14.23/481)

Kotúček K. 4447 (12.36/582-4.92/367-10.34/506-1.71/552-57.32/509-17.47/576-26.11/389-2.70/286-23.44/208-5:15.83/472)

Zapotil R. 4386 (12.29/595-5.17/415-10.53/518-1.44/345-57.71/494-18.77/453-31.98/504-3.10/381-32.60/336-5:41.40/345)

Kučera J. 4337 (12.25/603-5.85/554-08.09/372-1.68/528-55.33/586-18.40/486-18.10/237-2.70/286-23.97/215-5:16.23/470)

Stupka P. 4305 (13.00/468-5.21/423-10.02/487-1.56/434-61.40/367-18.49/478-23.00/329-2.80/309-39.31/432-4:56.79/578)

Růžička M. 4145 (12.59/540-5.30/441-08.61/403-1.56/434-56.23/550-17.73/550-15.96/197-2.40/220-19.56/155-4:44.03/655)

Mikula M. 3669 (13.68/359-4.73/332-10.04/488-1.50/389-63.47/303-19.89/358-22.46/318-3.00/357-28.80/282-5:13.81/483)

Tupec V. 1715 (12.77/508-5.19/419-08.92/421-1.47/367-/)
Celkem 10 závodníků
desetiboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2142
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Volný J. 2142 (15.23/160-15.23/160-3.57/140-3.57/140-08.04/369-08.65/405-1.26/225-1.26/225-74.63/57-74.63/57-26.56/20-22.81/73-24.19/352-22.19/313-2.60/264-2.60/264-28.55/279-28.07/272-6:20.28/187-6:20.28/187)
Celkem 1 závodníků