výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo

Písek (5. 5. 2012)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.78 11.00
2 Šimon RejkaŠimon Rejka 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.00 8.00
3 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28 4.00
4 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31 3.00
5 Martin ŠustrMartin Šustr 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.50
6 Tomáš LochmanTomáš Lochman 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.73
7 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.27
8 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.07 7.00
2 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.11 6.00
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40 1.00
4 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.54
5 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.56
6 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.70
7 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.90
Vít JiráčekVít Jiráček 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.20 5.00
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.37 2.00
3 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.70
4 Adam CabadajAdam Cabadaj 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
5 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.34
6 Petr SukPetr Suk 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.43
7 Mikuláš NovákMikuláš Novák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.83
Jan CabadajJan Cabadaj 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.98 9.00
2 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.69
3 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.18
4 David ŠándorDavid Šándor 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.24
5 Adam KrumlAdam Kruml 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.57
MB Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.24 11.00
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.49 7.00
3 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51 5.00
4 Anna GrymováAnna Grymová 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 08.70
5 Iveta ČadováIveta Čadová 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.38
6 Tereza CilkováTereza Cilková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 09.85
Tereza CílkováTereza Cílková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63 0.50
2 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.79
3 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.81
4 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.32
5 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.35
6 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.37
7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 02 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.83
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NěmečkováNikola Němečková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63 0.50
2 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.04
3 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.07
4 Vivien NěmečkováVivien Němečková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.21
Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.21
MB Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.10
MB Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.25 9.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50 6.00
3 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.55 3.00
4 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.92
5 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.98
6 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.06
MB Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.82
Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29 8.00
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.53 4.00
3 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.59 2.00
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 08.91
5 Radka TyšerováRadka Tyšerová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.93
6 Nikola JakešováNikola Jakešová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.07
7 Sára BašistováSára Bašistová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12
Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.24 5.00
2 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41 3.00
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
4 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
5 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
MB Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.52
MB Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.06
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.40 7.00
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36 4.00
3 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.52 2.00
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.57 1.00
5 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
6 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.04
7 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.24
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.65 4.00
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.81 3.00
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.90 1.00
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.05
5 Alena BurianováAlena Burianová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.46 7.00
2 Kateřina OškerováKateřina Oškerová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.61 5.00
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.87 2.00
4 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.26
5 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.32
MB Johana PoláčkováJohana Poláčková 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MyslivecJan Myslivec 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.33 1.00
2 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.89
3 Filip Seidl Filip Seidl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.31
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 22.66
Dominik MarešDominik Mareš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Marek DokaMarek Doka 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jakub Jíra Jakub Jíra 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.28 7.00
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.93 5.00
3 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.70 4.00
4 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.72 3.00
5 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.96 2.00
6 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.58
MB Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.59
Lukáš PfeiferLukáš Pfeifer 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.14 4.00
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.34 3.00
3 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.59 2.00
4 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.21
5 Hedvika ČeškováHedvika Češková 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.35
6 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.86
MB Anna KropáčkováAnna Kropáčková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.56 7.00
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.06 5.00
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21.72 1.00
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.74
5 Eva VolfováEva Volfová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.99
6 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.18
7 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.55
8 Kamila PokornáKamila Pokorná 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.16
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RytířJan Rytíř 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.73 9.00
2 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.42 8.00
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:02.75 7.00
4 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:02.78 6.00
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.64 1.00
6 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:14.23
7 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.21
8 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:16.39
9 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.18
10 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.06
11 Petr GergelyPetr Gergely 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:24.36
12 Jan NevečeřalJan Nevečeřal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:50.74
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:51.17 11.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.35 5.00
3 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:06.34 4.00
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:07.72 3.00
5 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:08.53 2.00
6 Kryštof SelnarKryštof Selnar 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:13.03
7 Adam PříbAdam Příb 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:13.20
8 Dominik TahyDominik Tahy 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:14.29
9 Petr SukPetr Suk 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:28.55
10 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:51.53
MB Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.01
MB Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.91
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KnížováKarolína Knížová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:06.94 9.00
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:17.73 3.00
3 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.98 1.00
4 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.67
5 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 2:28.82
6 Tereza CilkováTereza Cilková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:31.51
MB Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:24.99
Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.15 11.00
2 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.20 6.00
3 Natálie VaškováNatálie Vašková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.86 5.00
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:19.04 2.00
5 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.16
6 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:29.47
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.27
8 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 2:37.23
9 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:43.46
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:10.19 8.00
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:11.27 7.00
3 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:15.91 4.00
4 Simona FilipováSimona Filipová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:24.95
5 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:38.55
6 Romana KalajováRomana Kalajová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:41.56
7 Daniela KalajováDaniela Kalajová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:45.01
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec DNP
Nikola HofmannováNikola Hofmannová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Vivien NěmečkováVivien Němečková 02 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gysel, Veith Strnad,Gysel, Veith Strnad, 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:14.65 11.00
2 Šustr Kolman,Šustr Kolman, 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.94 9.00
3 Kutá Halounová,Kutá Halounová, 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:22.57 8.00
4 Kadečka Ernst,Kadečka Ernst, 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.37 7.00
MB Knížová Dolejší,Knížová Dolejší, 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:22.74
MB Floriánová Maršík,Floriánová Maršík, 00 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:24.58
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:12.82 7
2 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5:31.60 5
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:56.06 7.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:56.53 5.00
3 Eva HřebíkováEva Hřebíková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:58.43 4.00
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:59.06 3.00
MB Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 6:01.69
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79 11.00
2 Václav StrouhalVáclav Strouhal 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.15 8.00
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.52 4.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.61 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.54 3.00
2 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.93
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.09
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RytířJan Rytíř 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33 6.00
2 Jan CabadajJan Cabadaj 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.60
3 Mikuláš NovákMikuláš Novák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.33
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.37
Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.84 1.00
2 Pavel HlavaPavel Hlava 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.00
3 Adam KovaříkAdam Kovařík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.21
4 David ŠándorDavid Šándor 03 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.79
Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.06 9.00
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.25 7.00
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.43 5.00
4 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.58
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.78
Celkem 5 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.18 6.50
2 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53 1.50
3 Zuzana JílkováZuzana Jílková 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.19
4 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 11.68
5 Romana KalajováRomana Kalajová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.37
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.96 9.00
2 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.18 6.50
3 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53 1.50
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.92
5 Natálie ŠvihovcováNatálie Švihovcová 02 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.99 8.00
2 Julie BuzickáJulie Buzická 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.37 3.50
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.74
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.95
5 Pavla MaškováPavla Mašková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.77 11.00
2 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.27 5.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.37 3.50
4 Jana IvanovováJana Ivanovová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.58
5 Katka KulhánkováKatka Kulhánková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.87
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.80
2 Kristýna PeckováKristýna Pecková 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.89
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.88
4 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 11.83
5 Daniela KalajováDaniela Kalajová 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.35
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BrůžkováTereza Brůžková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.05
2 Anna GrymováAnna Grymová 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.40
3 Tereza CilkováTereza Cilková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 11.27
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Katka KulhánkováKatka Kulhánková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.01
2 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" 10.12
3 Sára BašistováSára Bašistová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.95
Katka KulhánkováKatka Kulhánková 03 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.27
2 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.30
MB Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.54
4 Simona FilipováSimona Filipová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.40
Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.74
2 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.21
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 10.60
Pavla BasíkováPavla Basíková 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Pavla BasíkováPavla Basíková 02 VS Tábor "B"VS Tábor "B" DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.62 7.00
2 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.72 5.00
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.59 4.00
4 František CaisFrantišek Cais 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 30.54 3.00
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 33.31 2.00
6 Filip PazderaFilip Pazdera 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 33.91 1.00
7 Adam HečkoAdam Hečko 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 36.00
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.18 7.00
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.34 5.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.37 4.00
4 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.61 3.00
5 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.61 2.00
6 Bára JiřičkováBára Jiřičková 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.78 1.00
7 Veronika BřehovskáVeronika Břehovská 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 42.24
Celkem 7 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáček, Komenda, Konečný Horáček, Komenda, Konečný SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:25.66 7.00
2 Seidl, Seidl, Babka Seidl, Seidl, Babka T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.51 5.00
Celkem 2 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Baboučková, Maňasová, Hřebíková (A) Baboučková, Maňasová, Hřebíková (A) TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 7.00
Hrubcová, Bočková, Černá (B) Hrubcová, Bočková, Černá (B) TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Břehovská, Burianová, Volfová Břehovská, Burianová, Volfová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.75 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.65 5.00
3 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.60 4.00
4 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.55 3.00
5 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.55 2.00
6 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.50 1.00
7 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.45
8 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.40
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.51 7.00
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.51 5.00
3 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.45 4.00
4= Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 1.40 2.50
4= Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.40 2.50
6 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.40 1.00
7 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.35
8 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.30
9 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.30
10 Hedvika ČeškováHedvika Češková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 1.25
11 Klára KocováKlára Kocová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 1.25
12 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.20
MB Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.63
MB Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.60
MB Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.54
MB Anna KropáčkováAnna Kropáčková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 DNP
Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF
Veronika BřehovskáVeronika Břehovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 DNF
Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 DNF
Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 DNF
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 5.39 +0.8 m/s 5.11+1,24.82-1,35.39+0,85.395.32-1,1X5.30+0,1 7.00
2 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.30 +0.0 m/s 5.16+0,65.23-0,65.240,05.245.06-2,15.06-0,95.300,0 5.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.01 +1.2 m/s 4.90-0,25.01+1,25.00-1,35.014.53-0,94.91-0,24.84-1,1 4.00
4 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 4.48 +1.0 m/s X4.48+1,04.26+0,64.48-4.24-3,7X 3.00
5 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4.39 +0.3 m/s 4.07-0.34.33+0,74.39+0,34.394.27-0,3X- 2.00
6 Jan MyslivecJan Myslivec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.22 +1.1 m/s 3.89-0.73.94-1.04.22+1,14.22-2.93-1,03.04-0,8 1.00
7 Tomáš KomendaTomáš Komenda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 4.19 -0.4 m/s 4.19-0.43.73+1.5X4.194.04-0,43.86+0,24.08-2,1
8 Lukáš RasochaLukáš Rasocha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.16 -0.1 m/s 4.16-0.14.06-0.43.79-0,64.16-X3.85-0,1
9 Dominik MarešDominik Mareš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.10 +0.0 m/s 4.100,03.91+0,23.68-0,14.10---
10 Jan HoráčekJan Horáček
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 3.55 -0.1 m/s 2.99-0,33.55-0.13.47-1,53.55---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.63 +1.6 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 7.00
2 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.48 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 5.00
3 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.28 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 4.00
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.26 +1.0 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 3.00
5 Kateřina OškerováKateřina Oškerová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 4.25 +1.6 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 2.00
6 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.23 +1.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72--- 1.00
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.20 +0.4 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
8 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.16 +1.9 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
9 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.95 +0.7 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
10 Eva VolfováEva Volfová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.95 +0.0 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
11 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.92 +0.2 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
12 Klára KocováKlára Kocová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 3.91 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
13 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.89 +1.2 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
14 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.84 +0.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
15 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 3.46 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
16 Kamila PokornáKamila Pokorná
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.43 +1.1 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
17 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.26 +0.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
18 Sára ŠvecováSára Švecová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 2.97 +1.8 m/s 4.51+1,24.72+1,14.61+0,84.72---
MB Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.72 +1.1 m/s
Alena BurianováAlena Burianová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF - m/s
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.14 11.00
2 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.10 9.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.88 8.00
4 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.86 7.00
5 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.82 6.00
6 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.79 5.00
7 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.75 4.00
8 Petr SoukupPetr Soukup
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.63 3.00
9 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.47 2.00
10 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.46 1.00
11 Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.46
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.41
13 Lukáš DolejšíLukáš Dolejší
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.39
14 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.38
15 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 3.30
16 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.29
17 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.26
18 Adam PříbAdam Příb
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.21
19 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.15
20 Kryštof SelnarKryštof Selnar
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 3.15
21 Pavel HlavaPavel Hlava
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.04
22 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 3.01
23 Mikuláš NovákMikuláš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 2.69
Poznámky/pokusy:
" MĚŘENO Z MÍSTA ODRAZU<br>
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.22 11.00
2 Magdaléna FeitováMagdaléna Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 4.08 9.00
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.89 8.00
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.71 7.00
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.69 6.00
6 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.66 5.00
7 Julie BuzickáJulie Buzická
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.63 4.00
8 Nikola NěmečkováNikola Němečková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.58 3.00
9 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.57 2.00
10 Adéla UhrováAdéla Uhrová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 3.50 1.00
11 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.44
12 Tereza BrůžkováTereza Brůžková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.42
13 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.41
Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.41
15 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.39
16 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.34
17 Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.30
Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.30
19 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.27
20 Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.21
21 Michaela VarholíkováMichaela Varholíková
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.16
22 Vivien NěmečkováVivien Němečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 3.10
Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.10
24 Karolína KnížováKarolína Knížová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 3.08
25 Jana IvanovováJana Ivanovová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.06
26 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.01
27 Zuzana JílkováZuzana Jílková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 3.00
28 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 2.98
29 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 2.87
30 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
04 2.66
Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 2.66
32 Pavla BasíkováPavla Basíková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 2.59
Poznámky/pokusy:
" MĚŘENO Z MÍSTA ODRAZU
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.79 7
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 09.90 5
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.30 4
4 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 07.77 3
5 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.62 2
6 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.35 1
NP Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 DNP
MB Johana PoláčkováJohana Poláčková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
98 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.65 7
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.42 5
3 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.04 4
4 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.80 3
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 09.56 2
6 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 08.94 1
7 Jan FleischmannJan Fleischmann
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 08.03
8 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.73
9 Martin JahodaMartin Jahoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 07.03
10 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.83
11 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.38
12 Filip Seidl Filip Seidl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 05.46
MB Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.92
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 33.85 7.00
2 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 28.96 5.00
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 28.48 4.00
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 26.56 3.00
5 Jan HomolkaJan Homolka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 24.38 2.00
6 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 23.55 1.00
7 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 17.35
8 Martin JahodaMartin Jahoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 17.20
9 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 13.71
Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 DNF
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 19.30 27.7430.1132.6532.6526.6727.0835.99 7.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 18.61 27.7430.1132.6532.6526.6727.0835.99 5.00
3 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 16.88 27.7430.1132.6532.6526.6727.0835.99 4.00
4 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 13.27 27.7430.1132.6532.6526.6727.0835.99 3.00
5 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 11.62 27.7430.1132.6532.6526.6727.0835.99 2.00
MB Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 35.99
Aneta KosobudováAneta Kosobudová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 25.33 7.00
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 23.67 5.00
3 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 23.23 4.00
4 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 21.58 3.00
5 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 17.58 2.00
6 Bára JiřičkováBára Jiřičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 15.38 1.00
7 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 14.34
MB Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 39.04
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 37.66 19.3417.4717.5519.34 7.00
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 32.49 19.3417.4717.5519.34 5.00
3 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 31.36 19.3417.4717.5519.34 4.00
4 Jan Kabíček Jan Kabíček
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 31.05 19.3417.4717.5519.34 3.00
5 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 25.50 19.3417.4717.5519.34 2.00
6 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 24.16 19.3417.4717.5519.34 1.00
7 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 23.15 19.3417.4717.5519.34
8 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 23.09 19.3417.4717.5519.34
9 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 20.37 19.3417.4717.5519.34
10 Radek BurdaRadek Burda
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 19.34 19.3417.4717.5519.34
Martin JahodaMartin Jahoda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 DNF
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 44.40 11.00
2 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 43.26 9.00
3 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 39.84 8.00
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 37.27 7.00
5 Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 35.93 6.00
6 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 34.86 5.00
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.75 4.00
8 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.50 3.00
9 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 34.31 2.00
10 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 33.36 1.00
11 Marián ValášekMarián Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 31.69
12 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 30.44
13 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 29.50
14 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 28.07
15 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.45
16 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 26.93
17 David ŠándorDavid Šándor
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 26.08
18 Petr SukPetr Suk
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 25.62
19 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 23.56
20 Kryštof SelnarKryštof Selnar
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 23.32
21 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 23.21
22 Jan HavelecJan Havelec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 22.62
23 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 21.55
24 Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 17.19
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.73 11.00
2 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 30.52 9.00
3 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 29.89 8.00
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 29.61 7.00
5 Daniela KutáDaniela Kutá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 28.77 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 27.44 5.00
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.11 4.00
8 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 24.31 3.00
9 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 23.47 2.00
10 Anna GrymováAnna Grymová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 22.66 1.00
11 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 22.58
12 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 22.36
13 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 20.29
14 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 19.26
15 Vivien NěmečkováVivien Němečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 19.19
16 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 18.33
17 Tereza BrůžkováTereza Brůžková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16.23
18 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 16.12
19 Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 15.42
20 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 13.33
21 Romana KalajováRomana Kalajová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 12.50
22 Daniela KalajováDaniela Kalajová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 10.29
Celkem 22 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RytířJan Rytíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.71 11.00
2 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 08.65 9.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.82 8.00
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.53 7.00
5 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.18 6.00
6 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 07.12 5.00
7 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.82 4.00
8 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.63 3.00
9 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.61 2.00
10 Dominik TahyDominik Tahy
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 06.18 1.00
11 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 06.10
12 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.08
13= Jan HavelecJan Havelec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.75
13= Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.75
15 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.56
16 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.47
17 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.44
18 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 04.71
19 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 04.39
20 Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 04.08
MB Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 04.92
Celkem 21 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 11.36 11.00
2 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.47 9.00
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.76 8.00
4 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 07.97 7.00
5 Zuzana JílkováZuzana Jílková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 07.89 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.66 5.00
7 Daniela KutáDaniela Kutá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 07.31 4.00
8 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.87 3.00
9= Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.85 1.50
9= Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 06.85 1.50
11 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 06.74
12 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 06.52
13 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.25
14 Jana IvanovováJana Ivanovová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 05.81
15 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 05.44
16 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.34
17 Sára BašistováSára Bašistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.97
18 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 04.81
19 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 04.62
20 Hana KačeňákováHana Kačeňáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 04.25
MB Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.34
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 079.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 063.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 031.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 027.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 1500 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 3x300 m, 60 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 125.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 047.50
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 019.00
4 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 1500 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 3x300 m, 60 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 078.00
2 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 070.00
3 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 048.00
4 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 039.00
5 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 028.00
6 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 025.00
7 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 016.00
8 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 014.00
9 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 012.00
10 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 004.00
11 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 002.00
Poznámky:
Stav po: kriket, dálka, plný míč, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 50 m př., 50 m př., 600 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 060.50
2 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 053.00
3 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 051.00
4 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 048.00
5 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 038.00
6 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 036.00
7 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 030.00
8 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 023.00
9 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 015.50
10 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 015.00
11 TAB-B TAB-B VS Tábor "B"VS Tábor "B" 001.00
Poznámky:
Stav po: dálka, 50 m př., kriket, 50 m, plný míč, 600 m, 800 m, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 600 m, 600 m, 50 m
Celkem 11 závodníků