Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo

Písek (5. 5. 2012)

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 44.40 11.00
2 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 43.26 9.00
3 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 39.84 8.00
4 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 37.27 7.00
5 Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 35.93 6.00
6 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 34.86 5.00
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 34.75 4.00
8 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 34.50 3.00
9 Tomáš LochmanTomáš Lochman
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 34.31 2.00
10 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 33.36 1.00
11 Marián ValášekMarián Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 31.69
12 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 30.44
13 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 29.50
14 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 28.07
15 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.45
16 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 26.93
17 David ŠándorDavid Šándor
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
03 26.08
18 Petr SukPetr Suk
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 25.62
19 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 23.56
20 Kryštof SelnarKryštof Selnar
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 23.32
21 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 23.21
22 Jan HavelecJan Havelec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 22.62
23 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 21.55
24 Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 17.19
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 31.73 11.00
2 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 30.52 9.00
3 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 29.89 8.00
4 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 29.61 7.00
5 Daniela KutáDaniela Kutá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 28.77 6.00
6 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 27.44 5.00
7 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.11 4.00
8 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 24.31 3.00
9 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 23.47 2.00
10 Anna GrymováAnna Grymová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 22.66 1.00
11 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 22.58
12 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 22.36
13 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 20.29
14 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 19.26
15 Vivien NěmečkováVivien Němečková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 19.19
16 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 18.33
17 Tereza BrůžkováTereza Brůžková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16.23
18 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 16.12
19 Lenka ZykánováLenka Zykánová
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 15.42
20 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 13.33
21 Romana KalajováRomana Kalajová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 12.50
22 Daniela KalajováDaniela Kalajová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 10.29
Celkem 22 závodníků