Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor JKAS družstev staršího žactva a přípravek, 1.kolo

Písek (5. 5. 2012)

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RytířJan Rytíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.71 11.00
2 Pavel HrubešPavel Hrubeš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 08.65 9.00
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.82 8.00
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.53 7.00
5 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.18 6.00
6 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 07.12 5.00
7 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 06.82 4.00
8 Vít JiráčekVít Jiráček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 06.63 3.00
9 Ondřej PintaOndřej Pinta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.61 2.00
10 Dominik TahyDominik Tahy
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 06.18 1.00
11 Štěpán FáberaŠtěpán Fábera
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
01 06.10
12 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 06.08
13= Jan HavelecJan Havelec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.75
13= Petr GergelyPetr Gergely
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.75
15 Michal TibitanclMichal Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 05.56
16 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 05.47
17 Petr BahenskýPetr Bahenský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.44
18 Jan CabadajJan Cabadaj
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
02 04.71
19 Adam KrumlAdam Kruml
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
02 04.39
20 Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 04.08
MB Antonín Vojtěch BrabecAntonín Vojtěch Brabec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 04.92
Celkem 21 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 11.36 11.00
2 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 09.47 9.00
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.76 8.00
4 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 07.97 7.00
5 Zuzana JílkováZuzana Jílková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 07.89 6.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.66 5.00
7 Daniela KutáDaniela Kutá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 07.31 4.00
8 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.87 3.00
9= Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.85 1.50
9= Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 06.85 1.50
11 Pavla MaškováPavla Mašková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 06.74
12 Katka KulhánkováKatka Kulhánková
VS Tábor "B"VS Tábor "B"
03 06.52
13 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 06.25
14 Jana IvanovováJana Ivanovová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 05.81
15 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 05.44
16 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 05.34
17 Sára BašistováSára Bašistová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 04.97
18 Michaela JindrováMichaela Jindrová
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
02 04.81
19 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 04.62
20 Hana KačeňákováHana Kačeňáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 04.25
MB Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 05.34
Celkem 21 závodníků